• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
janicca ja som na tom este o 5 kil viac :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akože na 59kg v auguste stačilo 2 L vody a na 85kg v oktobry nestačí už ani 9 L?
Ale to je jedno.To je tvoja vec a mna do toho nič.Prepáč.
Romy-mne kontrola nikdy neprišla.Tehulkám chodia málo,ale čert nikdy nespí.Tiež som dosť riskovala,inak by som zošalela niekedy doma :sweat_smile:
28. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka,že Ďakujem..... :wink:
28. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ty teraz môžeš všetko ... :dizzy_face: 5 kg to sa stratí...
28. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, dáš exotiku mnž :grinning: :grinning:
holky a vaše slučkové debaty jsou super!!!!!
orsulka a už se nezlob, už nebudu.....teda už budu hodná :grinning: možná :grinning:
28. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta akych 9 ? ja som pisala 6 litrov ...

denis no len aby ...

janni 5 kil hore dole no akokedy a akokde
28. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis....pre pááána Jááána...ved ja sa nehnevam........ja zas si rada vypocujem, čo sa zdravej vyživy tyka.....tak s mierou .-))))))))))
a s tymi citrusmi si ma náhodou zaujala.... :wink:

ciky.....len 6 litrov...... :wink: :wink:
ja si to pamatam od teba, s tou vodou, ked som stimulovala na IVF....a je tiež rodziel v akom rocnom obdobi sa stimuluje.....suhlasim s tebou :slight_smile:
inak mne osobne nikdy Krajko nepovedal nic co sa vody tyka.......
28. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.Tak sa mi pretočil monitor.Stáva sa. :grinning:
28. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devčata ted jste mne navedla na to ,že až se já dopracuji k porodu, budu asi jako delová koule, která se už ovšem ani do dela nennarve!!!!
28. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...a to už preco??????
28. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ok, z času na čas bude prednáška o zdravé výžive pokračovat :astonished:
28. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, já ti ani nevím, ale i pri stimulaci jsem pribrala 3 kg, tak co potom ješte potom a to nejsem žádná souchotinka :grinning:
28. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...no ved pokial ta nikto nebude nutiť pchať sa do toho dela...tak je to v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: také teorie,hlavne že jsem zdravé!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale snad to nebude tak zlé :grinning: včera jsem dokonce zapla i rifle, tak co si stále stežuju,že!?
28. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....monitor už v poriadku???????????????? :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa zacina prejavovat prietokovy ohrievac
28. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-hádam hej :sweat_smile: Aj ked už zacapkaný malými prstíkmi.Idem to ogabať,kým moja šupolienka hajká.....
28. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko všetkym :slight_smile:
28. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..... a už spinka lepsie?????? a hlavne dlhsie???????

survi...aj tebe pekne ranko...teda ja už mám skoro pol šichty za sebou .... :grinning: :grinning: ale pekne Tebe...
28. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka a Ty ešte v praci? nejdeš na PN?

wolfi,Ty ked niečo robiš,tak už asi poriadne :wink: :grinning: /myslim s tou vodou/

romy ja som kontrolu ešte nemala,ale aj tak som stale doma,teda okrem vychadzok,,,a tiež som počula,že tehulkam nechodia,ale vieš Murphy isto funguje :wink:
28. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spinká už fajn,len do kočíka može ísť len vtedy,ak mám istotu,že 100% zaspí,inak to dopadne ako predvčerom.Išli sme z návštevy už bola skôr tma,vonku lejak,ja Silviu na rukách,kočík tlačím pred sebou a v ruke dáždnik.V koči proste šoky revy!!!!!!!!! :angry:
28. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ja viem Ty si taka včielka pracovita :dizzy_face: a ako dopadla podlaha??
28. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasky,

tak my sme vcera boli na poradni, drobcek rastie, zase spinkal, nedozvedeli sme sa co to bude, lebo malo spojene nozicky a pre istotu aj pupocnikovu snuru pomedzi nozky, tak mozno nabuduce.....

Inak pohoda, keby ste nahodou niektore stimulky potrebovali decapeptyl, zostalo mi 9 inj. :slight_smile:
28. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi......ano som v praci...od zajtra mam dovolenku....cca do utorku :wink: :wink:
a podlaha je prekráááásne....len este stale mi "smrdí" v izbe......vetrám a vetrám........

ciky... možno by to chcelo nový kočik?????? taky kde by sa jej pacilo???? :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den zelam tak uz som dorazila domov :wink: No tak vsetko ok malinke rastie ako zvody ze uz to ma aj zltkovy vacok sice neviem co to je :confused: ale doky povedal vsetko je dobre a nabuduci piatok sa lucime ak bude vsetko ok.
To spinenie je asi to ze zmrzlinka upratuje :grinning: :grinning: potom dam aj foto ked dcera pride :wink:
28. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari.........ta čo som povedala fčera???????? :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa....a hádam sa už aj ty viac ukludnis :slight_smile:))
bol nátresk????????
28. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ved to ze hned sa mi bude lepsie spat a natresk ze ci bolo ich tam dost :slight_smile: ale zajtra myslim na tebaa preto??
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
len pre teba zo srdiecka :wink: :wink:
28. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
orsul, od zajtra držím palčeky. :slight_smile:
kiari, super, veľká gratulácia, a srdiečko už bolo počuť?
28. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ty ides zajtra na vklad ze ? o kolkej ides ? ja na 7.00 na sono, krv a pohovor tak sa asi obideme :unamused:
28. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok