• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
orsulik to je pre teba na zajtra
Hodně štěstí - Obrázky a citáty na profil lide.cz
28. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka.....bolo by lepsie prilepiť sem rovno tu stranku..... :wink: takto to neviem otvorit.....
28. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara tak taik ved aj zemiakovy salat je zdravy ... su tam zemiaky, zeleninka, vajicko ... same zdrave veci :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to tak som aj urobila ale zmenilo s to!!skoda ale este skusim jedno :wink:
28. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ,no čista pravda škrob,vitaminy,bielkoviny...čo by sme chceli viac??? už to len navarit :grinning:
28. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v jedalni :grinning: tam je to este zdravsie :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ja tu mam taku jedalen,že ked si nenavarim,tak nemam :frowning2:
28. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi sväta pravda :grinning: :grinning: ja sice pecem bocik ale asi ho papat nebudem viac mi chutia suche zemaky a suchy chleba babo neni vobec neni narocne :slight_smile:
28. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: teda baby len na chvilku som vytrcila paty z domu a uz je tu cela novela popisana :grinning:
orsulka pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :grinning:

kiari gratulujem , aj mne ukazovala Gačova že tam je nejaky žlty vacok - vraj sa z toho este vyživuje plod
28. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy.... :grinning:
28. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari to Tvoje dieta Ti uprace a ani jest nepyta,no sa mi zda,že to maš nejake protekčne...isto malo v mrazaku dobry vycvik :wink:
28. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy no ?ja somnevedela co to je a doky taky nateseny ze to uz mam??a ani si nenapisala co ti vcera hovorila??ako sliznica?? :wink:
28. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suri asi tak chudatko tam si zvyklo na horsie podmienky :slight_smile:
28. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka tak zajtra Teda tfuj..tfuj...tfuj... a asi tu chvilu nebudeš.tak si pekne oddychuj,ja viem,že možno niekto povie ,že je jedno či ležiš,alebo nie,že ako ma byt tak bude,ale podla mna tym,že budeš pekne ležkať a nič nerobit nemaš čo pokazit,iba ak zvyšit šance ,že to bude //. Tak Tebe aj Tvojmu drobčekovi prajem krasne chvile plne oddychu a lasky a ešte čosi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV.......
28. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi......dakujme ti srdco mojo...... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul suri ma pravdu len pekne lezkaj nic tym nepokazis aj gatova mi povedala lezte oplati sa vam to a veru oplatilo :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
28. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari no mam stale zvacsene vajecniky a tekutinu v brusku - ta sa vraj vstrebe a vraj je to dokaz toho, ze vajecniky po stimulacii funguju. V kazdom pripade mi doporucila ostat na PNke - no a kazala mi prist o dva tyzdne na kontrolu, ze uz bude pocut aj srdiecko a potom ma posle uz k svojej doktorke
28. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ja idem v piatok nabuduci tyzden mne kazal za 10dni tak ma tak aj sestricka objednala :wink: a tiez ze s uz rozlucime ak bude vsetko ok :wink:
28. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka...posluchnem....-)
28. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a kiari pekne oddychujte teraz to mimiskovia potrebuju
28. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ok som rada ked nemusis nevstavaj :wink: :wink: :wink:
28. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari.... :wink: :wink:
28. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik a ty sa zajtra pekne drz ze pozdravujem snehuliacika a nech si narazi poriadne capicu aby neprechladol ... :grinning:
28. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari tak tam pojdes spolu s denisou, ja idem tym padom az 10.11 - v otorok o dva tyzdne - si ma predbehla
28. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a to uz budes mat 8tt ako to leti :grinning:
28. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, bude to koniec 8tt - no som zvedava

baby a tehulkovsku knizku Vám vystavili v heliku ci az vasa gynekologicka?
28. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik ak mas icq tak tam je jeden smajlik v Tzones taky co hovori ... Pohoda Pohodicka a sedi na oblaciku a ma na hlave ferebnu strikovanu capicu taku pasikavu .... tak ked som ho zbadala tak presne tak som si predstavila ze sa nas snehuliacik vznasa na oblacik a moj muz ked som sa rozculila mi hovoril, ukludni sa lebo nas snehuliacik zahodi capicu a sme v prdeli aj s malymi .... :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.... :slight_smile: :slight_smile: viem poznám to ... :wink:

a dakujem krásne :slight_smile:)))))) moj spolubjovnik .-)))
28. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ho presne tak predstav s tou pasikavou strikovanou capicou aby ju nezahodil ako ten nas
28. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok