Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
30. okt 2009

Bola som na poradni,ale už som tu 😉

Lusina,ked mrcha zatial neprišla,tak ani ju už nečakaj 😉 držim palce....

Maska ,tak blahoželam k vyročiu a fakt drobček by bol super darček,ale nech ešte troška priberie a potom až von...lebo vonku je zimica 😀 držte sa obaja...

wolfi,zajtra len pozitivne spravičky v Heliku 🙂 a nestresuj sa zbytočne,bude dobre,uvidiš 🙂

kiara,domika ,denis,caute 😵

surviver
30. okt 2009

kiari a babenko peknučke 😵

surviver
30. okt 2009

domika ono bruško narastie potom ku koncu,tak zrazu,aspon mne to takto rastie,fakt teraz z tyždna na tyžden je vačšie 😉

surviver
30. okt 2009

asi obedujete,tak sa zatial majte fajn 😵

domika9
30. okt 2009

ved jasne že ešte narastie 😉 toho sa nebojím

wolfskinka
30. okt 2009

survi dakujem ... vd som v podstate v pohode len akosi mam stale obavy ani sama neviem preco ale inac som uplne pozitivne naladena uplne pohodicka vegetim si tu natiahnuta na stolicke a popijam kavicku

ozaj baby dokedy mam jest tie chillipapricky ?

lusina
30. okt 2009

wolfi, poslednu si daj den pred ET.
no baby, asi si večer urobím test nech viem na čom som, lebo dnes citím maternicu ako na ms a začala som silnejšie špiniť, mám obevy, že je to v kýbli. tak mám z toho smutnozu. 😔

wolfskinka
30. okt 2009

lusi dik za radu ...
sprav si teraz test nie az vecer

lusina
30. okt 2009

wolfi, som v robote a nemám tu žiadny.......

larati
30. okt 2009

lusi neboj, dobre to dopadne....
ja som na tom podobne, ja uz nespinim, ale ide klasicka mrcha....
ja este dnes zavolam do Heliku ze co a ako, vcera mi povedali na recepcii ze mam pokracovat v Utrosi, ale mne sa to nezda....
Urob si testik, ale lepsie je robit rano 😉

wolfskinka
30. okt 2009

aha ... a dokedy budes v robote ?

lusina
30. okt 2009

wolfi do 16,00, a kým sa dotrepem domov bude 16,45. ja dufam, že to špinenie ustane, musí. mám doma kupene testy, nechcem teraz bežať do lekárne.
larati, ja som hento zažila po ET, ja som síce otehotnela,ale silna ms si to zariadila po svojom.

larati
30. okt 2009

je to mozne aby sa to podarilo aj po mrche? alebo.....
lusi, a ta silna ms bola hned po ET?, ja som dnes 9 den po ET...

lusina
30. okt 2009

larati, ja som začala špiniť už na 4 den po ET, na 6 sa celkom slušne rozbehla a trvala 10 dní. a den pred kontrolou do helíka to zo mňa vyšlo von, som to citila.vedela som to, že je to ono. a testy boli pozitívne do 13 dna po ET, na 14 už bol biely ako sniežik a bolo po všetkom.

larati
30. okt 2009

Lusi- hm, to mi je luto....ze to takto niekedy konci....a nepovedali ti v heliku ze mas prist tam, alebo na nejaku kontrolu, aby sa to zastavilo? mne je to take divne, ze mi len povedala, berte Utros a hotovo.Ved urcite je aj ine riesenie....

lusina
30. okt 2009

pozri larati, ak to má odísť, tak to odíde aj keby ti nohy prilepili na strop, aj keby si ležala bez pohybu. nič s tým neurobia, mne tiež kazali utroš brať ďalej, nemaju čo ine robiť.tato časť po ET alebo po KET to je na prírode.....

domika9
30. okt 2009

larati a ty nejdeš skusiť test?

wolfskinka
30. okt 2009

lusi presne s tebou suhlasim je to na prirode

larati
30. okt 2009

domi, ja moc testom neverim, ja som dnes robiila, mam tam ducha, ale to je aj tak nepravdive....az krv dokaze pravdu...

romy01
30. okt 2009

larati, tak to teda nie, ukaz fotku , ktorý si den ?

larati
30. okt 2009

romy som 9 den po et, fakt mam norm. mrchu 😒
ja sa radsej necham prekvapit az v stredu na kontrole, bud tak alebo tak....

domika9
30. okt 2009

larati a ked by nahodou ...-mate mrazačikov?

larati
30. okt 2009

Domi - mame iba jedneho, tak uvidime....

wolfskinka
30. okt 2009

larati nebudete ho potrebovat neboj ...

katy7
30. okt 2009

Ahoj babulky, vcera som bola v Heliku a som cela happy, niekto vypadol z poradovnika a ja tym padom mozem zacat stimulkovat uz teraz od 4.11. a nemusim cakat do januara, jupííííí, asi vas tu teraz budem navstevovat castejsie a nacerpavat energiu do 3.IVF 🙂

denis19
30. okt 2009

katy,tak do tretice vše dobré!!!! to je znamení, ten vypadnutý klient!

domcek
30. okt 2009

Ahojki tu ste idem trochu svami pokvakat. 😉

lucula73
30. okt 2009

ahoj domcek,
len teraz som nakukla,idem najprv dočítať,čo tu nové... 😉

domcek
30. okt 2009

TAk kukaj a potom popis.
Mam casu zatial. Simonko ma navstevu lebo ma meniny a tato prisiel domov unaveny vraj 😝 tak si pustil film.

lucula73
30. okt 2009

domcek - ja som mojej pustila rozprávku,lebo si chcem tiež trochu oddýchnuť..

lusina - tak držím palčeky,aby bol testík pozitívny.....aj ostatným,ak budú testíkovať... 😉

domika a čo si navarila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre