Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
4. nov 2009

kamka...strašne???? to ako bu-bu-bu ?????? 😀 😀 😀

lucul.....ako kiarka???? nevolala si??? možno ju už aj pustia domov, ci????

lucula73
4. nov 2009

orsul - teraz som jej písala,lebo mala som ju ísť pozrieť,ale nejdem,aby neochorela...že nevie,kedy ju pustia,hudec jej vysadil ten estrimax,tak uvidí,či jej to neprestane ,lebo stále trochu krvácala,dnes večer jej zavolám....a domov neviem kedy ju pustia,kým jej to neprestane,tak asi nie..

orsulka
4. nov 2009

luculka......dakujem......-)

kamka17
4. nov 2009

orsul...no jasné, bu-bu-bu... 😀 😀 tak som sa vás naplašila, že som doteraz v šoku 😀

orsulka
4. nov 2009

chi chi chi chi.....

kamka17
4. nov 2009

som rada, že sa raduješ 😉 🙂 🙂 😀

a kukám, že tu zas nikoho nieto... 😕

surviver
4. nov 2009

pekne ranko Helinky 🙂

kamka,tak to je super,že sa vam to pekne pohlo tym spravnym smerom 😵 držim palce...

wolfi verim,že romy Ti je tym najspravnejšim prikladom,fakt asi len to jedno bolo najsamlepšie a to určite prežije a dostanete prvu akost 😵

lucula a ty maš čo anginu? a ake ATB Ti predpisali?

orsulka a tu postel,ak sa vam pači a ked ju date do spalne a bude aspon trocha miesta prejst okolo nej tak potom nevahaj...velka postel je užasna....aj my mame a spočiatku sme si nevedeli zvyknut,lebo sme boli strašne daleko od seba s mm 😀 ale teraz pohoda....a verim ,že v novej posteli sa podari maly zazračik 😵

surviver
4. nov 2009

kamka ,ale je 😉

orsulka
4. nov 2009

survi ahojcek zlatinko...... 😵
prave, že priesto na prejdenie okolo nej bude...cca 40 cm🙂)))) a tak mojmu vravim, že to staci.....
bodaj by si mala pravdu 😉

surviver
4. nov 2009

orsulka 40cm ,ved to nie je až tak malo,a v spalni ma byt dominantna postel 😀 A dufam a verim,že mam pravdu,ale 🤐 😵 🤐 😵

janicca
4. nov 2009

ahojte babule dnes je super deň objednala som vám slunečko 😎

wolfi ja som to vedela to bude presne ako s romy a máš darček pod stromček a vec je vybavená ...

kamka tak ty taká cestovateľka tak so slnečnicou orsul utužujete medziregionálne vzťahy tak treba niekto to tu musí držať a ísť príkladom .... 😉

prievidzaaaaaaa pozdravujte Kiarku ..... 😉

orsulka
4. nov 2009

janica.....hihih, že slnečnica....hahahaha
a pozdravime....... 😉

janicca
4. nov 2009

orsul .....áááá nie si ??? ... 😀

romy01
4. nov 2009

luculka pozdrav kiatku

wolfskinka
4. nov 2009

janicca dakujem za podporu a survi tiez, ale mam strach aby sa mu nic nestalo ... romy ved vies o com hovorim ... jeden jediny pokladik jedna bambulka

baby ja si neviem predstavit ako tam budem zajtra volat s rozklepanymi kolenami

janicca
4. nov 2009

wolfi zajtra tam budeš volať tak ako dnes a žiadny stres choď sa prejsť do mesta kup si nejaku maličkosť urob si radosť poobede si schrupni a taaaaaaak aspoň prídeš na iné myšlienky a je tu ET ani sa nenazdáš tak šup šup šup.... 😵

kamka - ozaj aj ty si už zajdenávaš dáreček pod stromeček len tak ďalej ja si pôjdem preň až v marci... 😉

romy01
4. nov 2009

wolfka viem. Skus prist na nejake pozitivne myslienky a ja ti garantujem, ze ked tam rano zavolas a oni ti povedia, ze embrijko ma 4 bunky, že ta obleje ten najkrajsi pocit štastia.

lucula73
4. nov 2009

romy - pozdravím....kiaru,od všetkých,vždy jej odkážem,že ju pozdravujete a myslíte na ňu..

survi - nemám angínu,len hrozne kašlem,v noci som už nemohla spať,čo ma drhlo..ani teplotu nemám,ale dala mi duomox,to je penicilínové antibiotikum,to možem,aj v letáku je napísané,že sa može v tehu...tak hádam mi neuškodí...

romy01
4. nov 2009

luculka ale dopln si to aj medom, cajom s citronom a na kasel je idealna cibulka s cukrom - to ta prejde kasel za dva dni

jajulaa
4. nov 2009

Wolfi, no super a ďakovať aj zato jedno ale zato to pravé 😉 .
Ja som už tiež mala jedno embryjko a to som nechávala na PK 6 dní, tak to bola fakt lahôdka volávať tam.
Držím palce a myslím na vás.
My sme boli dnes v poradni, malý narástol za 3 týždne 6 cm, taký je dlhý ako týždeň pred výplatou. 😀 😀

lucula73
4. nov 2009

romy - ja som sa liečila čajom,citronom ,medom,cibulou,bioparoxom..atď....a nič,asi týždeň a nepomohlo mi to.. 😒

jajula,super,veľmi sa teším...je to krásne pozorovať,ako drobček rastie...len tak ďalej..

romy01
4. nov 2009

jajula a v ktorom si tyzdni ?

surviver
4. nov 2009

romy jajulaa už ma babetko 🙂

surviver
4. nov 2009

luculka tak sa pekne polieč,lebo ten kašel asi nič moc 😒 to Ťa asi cele brucho boli z toho...a drobec si mysli,že je na kolotoči 😉

orsulka
4. nov 2009

jajulaa...tak sa tesim, že vam to teda takto ubieha.....krásne...aj tie cm k tomu .-))))))))) 😵

wolfskinka
4. nov 2009

romy no dufam, ze bude mat 4 bunky a v piatok 8 buniek ... len mam obavy, ktore tebe isto nemusim vysvetlovat, teraz ma pozval muzicek na pizzu a zase idem zaliezt do postele a pozerat telku a spat

takze zatial papa

surviver
4. nov 2009

wolfi dobry pristup...pekne si oddychni a naber novej sily 🙂 paaaaa

wolfskinka
4. nov 2009

survi naberam spala som cele poobedie ale aj tak stale myslim na nasu bambulku v skumavke ... nech pekne rastie, teraz jej nemozem pomoct musi zabojovat sama

meli3
4. nov 2009

Ahojte kočandy 🙂 , pamatáte sa ešte niektorá na moju maličkosť? 😅 Ozvala som sa naposledy ked som bola stopnutá a čakala som na menzes aby som mohla začať krátky protokol, bolo to v sept....., no od vtedy som absolvovala ten krátky protokol, mala som 8 vajok a všetky sa nám oplodnili 🙂 Takže výsledok tohto IVF je , že som už Tehulka a v pondelok som sa už aj rozlúčila s Helikom, zostali nám tam dvaja snehuliačikovia ešte do budúcna 😉 Pozdravujem vás tu všetky!!!

meli3
4. nov 2009

Ahoj romy- gratulujem ti k tvojmu tehulkovaniu moja , máme skoro rovnaký termín porodu 😉 ja mám 21.jún.2010 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre