Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
15. jún 2009

finelka....u vas nie je problem s otehotnením, takže velka šanca, že sa chytí to jedno, u vas by to nemal byť problem.....kedže u nás nevedia pričinu, že prečo to nejde, tak navrhli dve...vždy....

finelka
15. jún 2009

uvidime, ano, ja sa skor bojim toho, aby sa podarili nejake zdrave embrijka... ked prirodzene sa nam "podarilo" sa trafit vzdy teda 2x do tych nestastnych 25%. Ale snad ked ich bude takto viac, nejake zostanu aj zdrave.
A ak sa prvy pokus nepodari a su nejake zmrazene, za aku dobu sa moze skusit znova?

wolfskinka
15. jún 2009

finelka 3 mesiace ...

katy7
15. jún 2009

finelka ja som tiez za dve, pri prvom IVF ma presviedcali, ze urcite staci jedno, to som mala 31 rokov a zostalo mi len jedno, ina sanca nebola, teraz pri druhom IVF mi povedali, ze bude zavisiet od kvality embrijok, nakoniec mi zostali 2 jedno nedobre a druhe este horsie, takze vkled oboch, ale podla vsetkeho zasa nic ...

finelka
15. jún 2009

wolfi ty teraz cakas na vysledok, ako dobre citam vsak?
katy, robila si si aj dnes test? na tom poslednom si dve ciarocky mala nie?

katy7
15. jún 2009

finelka robila som, vcera som si bola kupit ten isty s ktorym som testovala vtedy, ukazuje stale to iste, rovnaka intenzita, co mi dnes uz pripada ako blbost, asi je ten test na nic, v inej temicke kocka pisala, ze jej sa najlepsie osvedcil GS Mamamest, nabuduce si kupim ten. Teraz idem v stredu na test na krvicku, uz kaslem na testovanie, lebo to k nicomu nevedie, aj tak mam tu hlupu mrchu ☹

wolfskinka
15. jún 2009

finelka no dnes mam 29dc tak ak mrcha nepride do stvrtku tak vo stvrtok testnem ... a ked nic a budem mat vsetky vysledky teda uz len jednen vysledok v poriadku v juli tak nejako zaciatkom zacinam 3.umele

finelka
15. jún 2009

katy - asi uz bude fakt najlepsie pockat na tu krv...ale ked tam ta druha ciarka je... no neviem, moja skusenost s testami, nech bol akejkolvek znacky, ked som tehotna bola, // tam boli, ked nie, tak nic, len jedna /. Ono niektore kocky robia tie testy strasne zavcasu a ani ten najcitlivejsi test tam proste tie ciarocky nevykuzli, treba si tie dnicky pockat.... no kazdopadne katy drzim stale palce

wolfi, 29dc to uz si pekne 😉 tak vo stvrtok drzim palce 🙂

wolfskinka
15. jún 2009

finelka .. no ved uvidime, ja mavam cykly tak 31-35 dni ... takze aj tak si myslim ze vo stvrtok bude este skoro testovat ale vo stvrtok bude 32dc a ak by nahodou boli // hned rano v piatok naklusem do heliku na krv a sono, aby som vedela na vikend ako na tom som

orsulka
15. jún 2009

ahoj katy...............už naozaj počkaj na tu stredu a zbytočne sa nenervuj....čo má byť...to bude 😉 ale netreba to vzávať!!!! 🙂 🙂

wolfskinka
15. jún 2009

katy presne tak ... k nicomu to nevedie

katy7
15. jún 2009

finelka ja mam dnes uz 12 den po transfere a predlzenej kultivacii, takze ta ciarka by uz urcite bola vyrazna a mam citlivy test
orsulka uz budem len cakat, fakt to testovanie ma len privadza do zufalstva

orsulka
15. jún 2009

správne KATY 😉 streda je tu coby dup 🙂)))

tinkaza.....zlatinko....ty si sa nam vobec neozvala.....ako sa dari?????? mas teda dnes OPU?????

tijka......ako záhrada????? chodila si pomaličky????? 😀 😀 😀

dunda sa už kupe v mori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wolfskinka
15. jún 2009

orsul presne tinkaza by mala byt dnes na OPU a dunda vala sunky teraz niekde na plazi ... juj ako by som si to s nou vymenila

lucula73
15. jún 2009

ahojte babulky, 😉

prajem krásny začiatok týždňa a veru,nech je už víkend...ja nestíham písať,ale čítam vás pravidelne...máme veľa,veľa roboty a doma pc ani nezapnem...

wolfi - držím ti palčeky,nech tá hnusoba nepríde...a to sa dá ísť do helíku na krv a sono aj vtedy,ak si nebola na IUI?

wolfskinka
15. jún 2009

lucula hej da sa

finelka
15. jún 2009

juj kocky nespominajte more 😀 hned by som isla kdesi tam podovolenkovat 😀 ale to asi vsetky ze? 😉
chystate sa niekam ostatne? my tento rok urcite nie, "vdaka" domu, ktory stale dorabame a teraz aj oplodneniu, no ale zasa radsej babatko ako more no nie? 😉

wolfskinka
15. jún 2009

finelka my do egypta ale az v septembri

lucula73
15. jún 2009

wolfi a to sa treba objednať a čo povedať? 😕

katy7
15. jún 2009

Ahoj vsetci, kde ste kto, len som nakukla, lebo mam zasa problemy s pripojenim 😠

finelka
15. jún 2009

hu hu huuu ja som tuuu 😀 , no neviem ako vam, ale mne sa pol dna nedalo pripojit 😒

lucula73
15. jún 2009

ahojte,
ani mne to nešlo celý deň,až teraz....

asi ste všetci vonku,keď je tak krásne... 😉

lucula73
15. jún 2009

a kto ide v stredu do Helíku? 😕

katy7
15. jún 2009

lucula ja idem v stredu na test medzi 7-8 a co ty?

lucula73
15. jún 2009

aj ja idem na krv a sono...nedostala som mrchu,tak nech ma pozrú... 😉

katy7
15. jún 2009

lucula tak sa tam mozno stretneme 🙂

lucula73
15. jún 2009

katy no ešte sa dohodneme,teraz ideme preč a zajtra idem na služobku,tak až zajtra večer nakuknem...

kamka17
15. jún 2009

žienky čaute...no tak konečne to tu funguje...hádam už bude dobre 😅 😅

lucul, som rada, že si sa konečne ozvala a to je super správička, že mrcha zatiaľ neprišla...čo teda nemôžem povedať ja o tej svojej...tak držím palce, nech ideš v stredu z helíka s pozitívnymi správičkami 😉 😉

ostatným babulkám prajem krásny a fest teplý zvyšok dňa...

katy7
15. jún 2009

ahoj kamka, zaciname sa tu zbierat 🙂

kamka17
15. jún 2009

katy...no veď ja som tu, len toto tu nefungovalo... ☹ ☹ na stredu inak držím palce aj tebe, nech ti potvrdia tie dve //...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre