• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
wolfi,ale poriadne :grinning: A ako sa citiš,nič Ta neboli ? Teda okrem chrbta na ktorom budeš mat o chvilu preležaniny :wink:
6. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kazal vam niekto lezat na chrbte, lebo mne nepovedali ze mam lezat ze sa mam setrit a som sa pytala kamaratky doktorky a povedala ze je jedno ako lezim ...
6. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne ze nemam lezat stale lebo pri nabehu na hyperstimulak, ked budem stale lezat mozem dostat emboliu
6. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ,ale jasne že trocha prejst možeš a aj na boku sa može ležat,len je to na tom chrbte take istejšie,aby nejako nepoputovalo embryjko do vajcovodov,ale to neznamena,že budeš v lahu cely den :wink: Ale vačšinu dna ano,tym nič nepozaziš a čo sa tej embolie tyka,tak aj ked ležiš s vyloženymi nohami,tak chodidlami malu gymnastiku robit možeš,aby sa Ti prekrvovali...
6. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ,čo doktor to iny nazor,ved to pozname :grinning:
6. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - oddychuj, ale s mierou, sak by ta 24 hod. vo vodorovnej polohe porazilo, nic netreba prehanat.

Baby, robim babovku, hm, ta vona..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. wolfi, gratulujem, pekne oddychuj a staraj sa o bobátko :wink:
6. nov 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dik za radu budem striedat raz jeden bok, potiom druhy a potom chrbat a tk vselijako
6. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, trošku som sa začítala do posledných príspevkov a chcem sa Vás opýtať, ako dlho Vám kázali ležať po ET? Ja som dnes mala KET v inom centre ale nikto nič také nespomínal.
ďakujem a držím palce
6. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfskinka gratulujem aj ja!!!! No super, tak drzim palceky, wolfi, ake to bolo to vkladanie? Nebolelo? Ako dlho sa to asi robi? :dizzy_face:
6. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima gratuilujem ku KETu, mne nekazali elzta iba sa setrit, ale dnes som lezala zajtra pojdem na chvilku na prechadzku a zase lezat a tak stale dookola

ninajana nebolelo bolo to v pohode, brucho ma este stale boli ale z OPU a nie z ET
6. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima263 vyslovene ležanie nenakazali ani v Heliku,povedali len ,že sa treba šetrit a oddychovat,nedvihat tažke a relaxovat,ale 2-4 dni polihovania určite neuškodia,aby sa drobci lepšie uchytili :dizzy_face:

ninajana vkladanie neboli,trva to asi 5minut,len ti to vstreknu takou dlhou pipetou ,pod kontolou utz a je to :wink:
6. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi OPU to je odber vajicok? To tak boli? :confounded:
6. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninajana robi sa to v narkoze neboli to ale mas potom take citlive vajecnioky
6. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....
wolfi, tak dufam, že si sa dobre vyspinkala ...:slight_smile:))))) ja som draheho vystrojila na tenisovy turnaj v štvorhre.....a iank idem zas ležať...mám totižto natiahnuty lavy lytkovy sval...od stredajsieho cvicenia step aerobiku.....ale bola som na chirurgii aj na sono a na stastie ho nemám roztrhnuty ani narhnuty len poriadne natiahnuty.....ale chodit sa mieste moc neda...... :angry: :angry:

survi.....postel sa momentálne trosku odsuva..... lebo objednat ju možme kedykolvek, ale v nedelu pride zamerať ten satnik do spalne...konečne... no a potom popresuvame oblecenie a veci, aby sa z deckej izby mohli vyhodit stare skrine, upravime ju, ostierkovat a podlaha, potom sa tam može presunut tato stara manželská postel, a my si kupime novu :slight_smile:))))) toť nás najnovsi plan... :wink:

katarinka...tie pasy su peknunke .-))))))))) s labkami :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana..kratky protokol je , že od prveho dan pichaj decapeptyl, od ruheho dna cyklu zacnes hned pichat druhe injekcie (menopur, gonal a pod.), chopdis každy treti den na sono kontrolu.... cca na 15 DC je odber vajicok OPU....potom nasleduje predlžená kultivacia ( 5 cni kedy embryjka rastu), laebo PK ani nemusi byt, a potom je vklad embryjok...tak bud na 18 DC alebo 20 DC......závisí to od toho kolko embryjok mas.....toť kratky protokol.... o 14 dni na krvny tehotensky test...
7. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Orsulka a dobré ránko všetkým :slight_smile: No čo si mi ty preboha stvárala.. :fearful: A ja cvičím ale len doma ny spiningovom bicykli... Mrcha nikde ale jedna dobrá správa včera sa narodila dcéra bratrancovi má 46 cm 2500 g malilinká babulka ale všetko je OK Ved ona to dobehne... Ja som bola taká istá a teda poriadne som narástla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...no vidiš.......tak asi som potrebobala pribrzdiť :grinning: :grinning: :grinning: tak ma to "pribrzdilo" ..... :grinning: :grinning: trochu bolestivo, ale......pomohlo.....som celá "pribrzdená" ... :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ved to je v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon si oddýchneš síce bolestivo ale máš sa na čo vyhovoriť no nie :grinning: :grinning: :grinning: ..
7. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...ano....dobra sprava je, že ono to v klude neboli :wink: :wink:
7. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka tak musíš byť len v klude :wink: :wink: Ja idem chystať raňajky lebo drahý vyliezol z postele ...

A dnes robím Lasagne. a čínsku polievku mám už uvarenú.. Tak dnes celkom veget.. včera so si aj požehlila No až na to počasie super sobota :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko helinky.
orsulka mate to pekne zorganizovane - super.
minka to je ozaj malunkate babatko - ale to vobec nevadi, urcite je strasne rozkosna taky drobcek :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko romy............ si už OK????
7. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žabinky
Orsul ja to hovorím stále športom k trvalej invalidite :angry:
7. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzankaaaaaaaaaaaaaaa.......... tak šak aj ja si to vravim...a furt sa tam trepem :slight_smile:)))))))
ako ide????
7. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka uz je to uplne prec - aspon sa zda nateraz, no dnes sa mi utros vobec neudrzal - no nastastie mam ten duphaston.
Inak orsulka ja ti schvalujem cvicenie, aj ja rada cvicim. Milujem ten pocit po treninfu ked mam nohy unavene a tazke a ked si ich vyhodim na vankusi - uz teraz sa tesim ako sa zdemolujem ked bude male na svete :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A oršul celkom dobre... Ešte stále mi nedochádza, že budem rodiť a mať dieťa... :slight_smile:
7. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
7. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky domka a zuzanka.
domka tebe to nabieha nejak rychlo a mne sa zda ze stojim na mieste.
zuzka tie fotky maleho su neskutocne, to ti robili normalne u doktora alebo niekde v nemocke ?
7. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko všetkym :slight_smile: aj ked v ZA je velmi škaredo,ešteže nemusim nikde ist :wink:

orsulka,vidim ,že to mate premyslene do detailu,tak nech to dobre dopadne,nam mali prist robit detsku vo štvrtok,čakali sme na to 5tyždnov a v utorok im mm volal a oni,len tak....že asi nestihame ,tak to presunieme o tyžden....som bola naštvana,ale čo už,keby horšie nebolo... :wink: A stym svalom to musi byt ,ale ina bolest,ale aspon,že neboli ked si v klude...nech Ti to rychlo prejde :slight_smile:

romy s tou rychlostou tt sa Ti to zda,lebo tie prve 5tt nabehli neuveritelne rychlo :grinning: a teraz to už ide tak nejak pomalšie :wink: ,ale hlavne,že ide
7. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok