Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
10. nov 2009

wolfi......este nie......rozmyslam nad tym IUI........alebo IVF, ale možno v Brne...........este fakt neviem

domika9
10. nov 2009

nie nemam vo štvrtok idem na krv aj na hematologiu aj na gynek. takže budem v civilizovanom svete 😀 😀 a idem aj ku kaderničke takže ich kupim asi vo štvrtok
mm sa vobec nehneval ani to nevedel najsť ale celkom sa mu to pači a svokra že uvidí ake to bude a že aj jej potom namalujem 😀

orsulka
10. nov 2009

cikytka.....moja Vam inak ptincezná dáva zabrať 🙂 🙂 sa mi to lúúúúbi!!!!!!!! moje žieňatko 😀 😀

wolfskinka
10. nov 2009

taky to vyslo v tom brne ... drzim palce ved ty vies

cikyta
10. nov 2009

Orsulík,ty máš bolačko,že? To ťa musí teraz mužík nosiť na rukách,že? Ved ked je nôžka chora 😅

orsulka
10. nov 2009

domika......sak potom das fotečku....ja som pozerala tie nalepovačky.........este uvidim.......

wolfi..................ja viem...............ja som teraz v stadiu rozhodovania...........

cikyta
10. nov 2009

Domika-je to krásne.Tiež by som si to dala do obývačky. 🙂

orsulka
10. nov 2009

ciky........mal by....ale ani zdaleka.....aj ked doktorka kázala......ale prd 😠 aspon v sobotu zmizol na cely den na turnaj, tak som sa starrala len sama o seba....... 😉

orsulka
10. nov 2009

dnes som bola na masaži na chrbát......a ta fyzioperapeutka mi navrhla lektroliečbu a biolampu na urýchlenie liečenianožičky...tak tam idem chodiť bud. týžden.......

orsulka
10. nov 2009

ciky...mala je super ako stoji vtej postielke!!!!!!!!!! nádhera!!!! 🙂 🙂 🙂

domika9
10. nov 2009

som zvedava aj ja ake to bude feeest sa tešim ked to budem malovať
orsul len sa lieč veru
a určite skus iui možno prave to je pre teba to prave orechove ja som mala naprd že ne sa stale vytvoril len jeden folikul z maximalnej možnej mesačnej davky čo som brala aj to bola bieda na 17DC , 14DC ani naznak že by tam niečo rastlo ale vyšlo 😉

domika9
10. nov 2009

ciky mala je fakt uuužastna a to pierie na hlavičke 😀

domika9
10. nov 2009

perie

lucula73
10. nov 2009

ciky -ja tak normálne,ale vcelku dobre.. 😉 malá mi obsadila počítač,nemohla som sa sem dostať...budem sa musieť zapisovať do poradovníka,lebo nám trom začína byť jeden notebok málo ☹ 😀
a Silvinka nosí ešte tie traky,

orsul -máš IP

lucula73
10. nov 2009

ciky pardon,teraz som dočítala o tých trakoch...

cikyta
10. nov 2009

no Orsul.Práve sa mala naučiť v 6 mesiaci sedieť.........a ona stojí !!!!
Bosorka,ked ju chcem posadiť,nech nestojí,tak neohne kolienka a tvári sa,že jej zrástli.Proste ani jej ich nezlomím 😅 Hlavne,že nosíme frajkovu perinku atd...a máme zlý klbik....a nepostavíme sa....a nebudeme dlho chodiť 😀
A Domika-každý si myslí,že jej elektrizuju vlasy z čiapky,ale prd.Jej tak rastu.A nepomôže ani keby sme jej ich medom natreli 😀

cikyta
10. nov 2009

no presne 2O minut. už je hore........pááááááááááá 😀

zuzanka.h
10. nov 2009

ahojte baby.
Ciky - malá je super!!!

orsulka
10. nov 2009

zuzankaaaaaaaaaaaaaaaa....ahooooj!!!! 🙂)))))))

ciky...nabuduce nam rovno napis, že si malu uspala na 30 min. slofika........a bude to 30 minut!! 😀 😀

orsulka
10. nov 2009

luculka...oki .......

ludinka
11. nov 2009

ahojte baby potrebovala by som poradit, chcela by som poslat mojho manzela na spermiogram do heliosu v martine
chcem sa vas spytat ktore mate informacie ako to tam funguje? kedy maju ordinacne hodiny, su tam popripade aj v sobotu? da sa doniest vzorka aj z domu? popripade mohla by som ju doniest aj ja? ked moj mm nemoze?
kolko sa plati? treba mi papier od mojho doktora?
dakujem za vsetky odpovede 😀

denkap
11. nov 2009

termin a postup si dohodni na recepcii telefonicky.
papier od doktora vam netreba.
plati sa okolo 16 eur

ludinka
11. nov 2009

o mozem sa este spytat kolko trvaju vysledky?

denkap
11. nov 2009

ak si dobre pamatam, tak dva tyzdne...

denis19
11. nov 2009

Dobré ránko Helinky!!!!!
Výsledky spg mají i drív, záleží jak se s nima dohodneš, my to jednou meli do týdne a vzorku z domu mužete,ale nesmíte bydled daleko 😀

ludinka
11. nov 2009

denkap dakujem

dana10
11. nov 2009

Dobré ráno heliosáčky.bože to je počasie tak na dlhodobé spanie ako pre medveďa 😀 😀 .Bože keby tu už bol sneh.Mám rada zimu ale nie čľapanicu.Všetko pod snewhom a semtom aj slniečko keď vykukne.Určite máte radšej vy leto?Ja mám zimu rada kedysi som závodne lyžovala teraz už len rekreačne.Pekný deň dneska

romy01
11. nov 2009

dobre ranko
cikyta no citam, ze si s malou uzijes - 😀 😀 😀 uz aby som aj ja mala takeho maleho anjelika
orsulka, to pradlo nechaj tak - aj ja ho mam pod oknom a nie a nie sa don pustit.
baby mne je tak neskutocne zle - asi sa moje telo spamatalo ze je v tom. 😝 😝 😝

janicca
11. nov 2009

dobré ránko babule prajem ja len tak šup šup pracovne.... 😉

dani ja ťa asi poznám keď si spomenula že si závodne lyžovala aj ty mňa určite a dokonca sa aj zdravíme .... 😉

kamka17
11. nov 2009

dobré ránko..ehm..dobrý deň prajem 😉

ciky...Silvinka je úžasnáááááá...fotečky nemajú chybu a naživo to musí byť ešte lepšie.. 😉

orsul...tú nohu si veru daj vyliečiť, však zle ti to nespraví...a aká bola masáž ?? si bola u tej tety, čo ju Ferko spomínal ? ja si asi na zajtra zas tú moju zavolám, drahý ide do blavy, tak bude kľud 😅
a dnes idem do rajeckých sa trochu vysaunovať a okúpať, tak sa tešíííííím...zas trochu relax 😎
aj za vás sa vyrelaxujem, nebojte 😉 😉

wolfi okej, tak štvrtok budúci týždeň predbežne...a žiadne utešovanie nebude, lebo budeme oslavovať, je ti to jasné ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre