Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
12. nov 2009

Ahojte kočky,
no veru Denis máš pravdu, nejako to tu komunikačne viazne.....
orsulik, od 3dc do 7dc sa berie clostilbegyt, objednáš sa na 10dc na utz, na kontrolu folíkov, že koľko ich a na akých stranach, dostaneš pokyn kedy pichnuť pregnyl a následne ti povedia kedy bude samotna IUI, prídete ráno, mužik da bičíkovce a teba zavolaju po cca dvoch hoďkach a "zákrok" trvá asi 1 minutu.
dufam, že som na nič nezabudla. 🙂

zuzanka.h
12. nov 2009

no paradoxne teraz najlepšie.... Celé tehu som sa bála o malého bola so 3x v nemocnici takže som si užívala riziková tehu 🙂

denis19
12. nov 2009

zuzanka.h
tak to máš teda pravdu, že ted nejlépe......už jen chvilinku a bude hotovo 🙂

zuzanka.h
12. nov 2009

denis len mi stále nedochádźa, že budem mať malého človiečika... 🙂 neviem ,kedy mi to doklapne... 😀 je najvyšší čas

denis19
12. nov 2009

zuzanka, tak tomu fakt verím!!!!!!!!
já , teda my s mnž, už jsme ani neverili,že jednou budu tehotná a tak dále a ted jak je to tu, tak se musím e stále dívat na sono,abychom tomu uverili, je to neuveritelný pocit, takže plne Te chápu a bud ráda, když sepodelíš následne s novými pocity!musí to bý tparáda.
😲
já jen stále premýšlím nad tou velikánskou zmenou co nastane, nám s mnž už táhne na čtyricet a máme zažitý ten svuj klídeček a stereotyp po deseti letech manželstvted toto, huráááááá

zuzanka.h
12. nov 2009

no my sme sa snažili 4 roky... sme skoro 6 rokov manželia a tiež už máme svoje zvyky... 😀 😀 😀 ja som napr. nedávno mm. povedala, že keď budeme na vian. trhoch v BA tak že sa zastavíme v Ikei a tak a on na mňa, že kam chcem ísť s 2-týždňovým dieťaťom 🙂
proste boli sme zvyknutí neprispôsobovať sa nikomu a ničomu. Program sme si robili podľa toho ako sme sa zobudili 😀 😀 😀 , ale toto bude určite nádherná zmena 🙂

denis19
12. nov 2009

tak to jste na to m stejne jako my!!!! ale určite ta snaha za to stála 😀 ty to zjistíš drív než já 😝

zuzanka.h
12. nov 2009

samozrejme a potom Vás budem všetky informovať 🙂

denis19
12. nov 2009

už se teším.......koukám, že u nás se zvedl hezký vítr, tak to je a tam asi i kosa a já chtela na procházku 😕

kuspitka
12. nov 2009

Ahojte.prajem vam pekne ranko.
ako sa mate?

romy01
12. nov 2009

ahojte helinky
zuzanka ja ti tak zavidim, boze ked to cakanie je nekonecne - a to s tym ze sa potom bedeme vsetvi miminkam prisposobovat nedochadza ani mne - som vydata 8 rokov a tiez uz mame svoj vek - hlavne manzel je starsi a pre neho to bude este bacsia zmena

kuspitka
12. nov 2009

tak my sme kazdy rok planovali chatu na silvestra a tento rok nie je to take ine.partia na chate a my s malou domka.je to take ine.

denis19
12. nov 2009

no romy, pro tvého milovaného asi ano, i pro mého to bude šok,ale už se tešíme i vy i my tak co, to zvládneme!!!!
kuspitka,ahoj ako dnes?????

kuspitka
12. nov 2009

denis neviem kedy pojdeme do BB mozno sobotu,alebo pondelok.muz chce ist pondelok ,lebo ze obchody budu otvorene

romy01
12. nov 2009

ahoj kuspitka- jeeej tebe nabehlo 36 tt 😀 Uz podla mna mozes byt uplne kludna, uz sa mozes len vytesovat a tesit na miminko.
denis - tomu ver ze sa tesime a mm kazdy vecer na gauci hladka brusko a hovori " mooooje brusko " je zlaty
trosku mi vadi ze sa teraz upriamiyl na dievcenske meno Linda a mne sa nepaci a ked sa o tom bavime a davam mu navrhy tak na vsetko prikyvne, ze ked to nebude Linda tak je to jedno

kuspitka
12. nov 2009

romy ved sa aj tesim.,len kus menej kope ako stale a to ma trapi.je uz nejaka leniva

denis19
12. nov 2009

jo to budou, to má pravdu,pokud chcete stihnou i v centu nejaké obchody, jen podotýkám, že jich tam moc nezustalo, jinak obchodáky mají otevreno sobota i nedele do večera., tak jak je libo deti moje 😀

denis19
12. nov 2009

kuspitka, ona tam má už také málo místa 😀 a dr o tom ví?????
romy, linda je favorit jméno mé kamarádky,také s ním nejsem úplne ztotožnená,ale v konečném dusledku zní hezky i jako detské a i jako ženské jméno.
kuspi, už máte jméno?????

orsulka
12. nov 2009

dakujem dievcatka.....takže mala by som to stretko s Dr. dohodnut.....no...doteraz sme IUI nemali....asi kvoli veku sa hned zacalo s IVF.....a potom som prisla o jeden vajcovod, a tak bolo povedane, že IVF je istejsie......
no...jaksi nebolo....
my zas nemame problem, žeby sa spermie nedostali do vajicka, nakolko aj pri IVF sme isli vždy cez klasiku....
tak nic...musim volat do Heliku.......

romy01
12. nov 2009

lenze mne sa pri tom mene jezia vlasy, lebo kamoska tak vola svojho psa - no nemozem si na to zvyknut

denis19
12. nov 2009

no pes a díte, to je težké romy 😀
neboj máte čas na hledání hezkého jména.....

romy01
12. nov 2009

to teda je ale nechcem sa tym este trapit, nebudem to pred mm spominat kym nebude iste ci to bude baba ci chalan

kuspitka
12. nov 2009

orsulka tak chcete skusat IUI?a uz ste sa dohodli v heliose?
ako ste uz pokrocili?
denis neviem ,kedy pojdeme do B.B

denis19
12. nov 2009

kuspi to je úplne jedno,hlavne aby ti bylo dobre 🙂

kuspitka
12. nov 2009

denis len som stale unavena .aj ked sa velmi snazim stale mat vsetko v poriadku nedari sa mi to.

denis19
12. nov 2009

teduž nestrsuj zbytečne, jen lež a čti červenou knihovnu 😀
anebo listuj kalendár na jméno 😀

kuspitka
12. nov 2009

denis teraz ani to sa mi nechce.mam tu pracovnikov robia nam byt

denis19
12. nov 2009

co deláte???????

kuspitka
12. nov 2009

prerabame byt.stierkujem ,zateplujeme a tak dalej

denis19
12. nov 2009

ted??????? jste ale exoti.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre