• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dobré ránko krásky :slight_smile: :slight_smile:

minka...tak sa to predsa len pohlo :wink: držím palce, nech to máš čo najskor za sebou a iný ako pozitívny výsledok nečakaj, okej..?? lebo treba pozitívno myslieť a odteraz myslíme aj na tú darkyňu, nech sa jej pekne nastimulkujú folíky, nech máte z čoho vyberať :wink:
tak sa opatruj a ak ťa to poteší, tiež mi včera prišla ms a dnes budem trpieť rovnako ako ty, celý človek ma bolí :frowning2:

maska...tak ty už sa vlastne ani vracať od dokyho nemusíš, ale počkajte ešte do zajtra, to je taký pozitívny dítum...17 moje šťastné číslo..ale držím tiež palce, nech to zvládnete v pohode, potom informuj a teda že Jakubka pozdravujeme, keď sa narodí :wink:

BB prajem, nech sa stretko vydarí, ak bude nejaká fotečka spoločná, tak sa pochváľte

a ostatným všetkým prajem pekný deň :sunglasses: :sunglasses:
16. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Maska-mužík má pravdu.Tak podme,podme.... :grinning:
16. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...nazdar..že Silvinka ako tradične na fotkách nemá chybu a tie vlásky..neboj, dorastú a umúdria sa...božtek na nožtek jej daj za mňa :wink:
16. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka ahoj.
No,dorastu,ale kedy budu akceptovať aj zemsku príťažlivosť :angry: :grinning:
16. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

maska dakujem

kamka ahoj
16. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Helinky :slight_smile:

wolfi to su dobre spravy,že to špinenie prešlo,len tak dalej...držim palce :slight_smile:

kamka,tak Ty teraz začneš to IUI? tak nech mate pekne vianoce aj s prekvapkom :dizzy_face: a čo telka,funguje :grinning:

ciky,mala je fakt zlata,ale tie komentare tomu davajuešte vačšie grady :grinning:

ostatne čauko....no a Maska držte sa ,nech to zvadnete s čo možno najmenšou bolestou,ale drobček isto stoji aj za nejaku tu bolest :dizzy_face:
16. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky
maska tak tfuj tfuj - je najvišši čas aby Jakubko uzrel svetlo sveta :wink:
wolfi teda volala si do heliosu ?
16. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj domika,už mate vymalovane :wink:
16. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj mame ale ešte to treba raz cele vymalovať aby to bolo take fasa ale idem to vyfotiť a hodim do albumu :wink:
16. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tam tak možete mrkať pokial mi to nevymažu :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi nepredbiehajme uvidi sa vo stvrtok

domika nevolala som do heliosu nebolo treba a dufam, ze ani nebude treba
16. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi :wink:
16. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si spravila radosť kupila som si nove zaclony
a dokonca som našla aj zimnu bundu na mna taku sloniu velkosť ale asi mi nebude dobra až do konca ale šak uvidíme :slight_smile:
16. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika je to suprove a ide vam to aj k sedačke :slight_smile:

wolfi,nepredbiehame,ale zatial to ma dobry smer :wink:
16. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi ja mam celi obyvačku do oranžova aj obraz na stene a jednu celu stenu mam namalovanu na taku oranžovu ako je toto aj sedačka aj doplnky su oranžove aj zaclona občas aj obrus občas :wink:
16. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi no ved hej zatial ano, som dnes 31dc, som bola na wc, zase par kvapiek spinenia
16. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika,ved v aprili už bundu nebude treba,a v decem., janu, februa, sa isto vmestiš a prestan furt o tej slonej velkosti,lebo to nie je pravda... :sunglasses: ja na tych tvojich fotkach žiadneho slona nevidim,tak neviem,kde ho skryvaš :grinning:
16. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi len kludne lež a štvrtok je tu čo nevidiet,ale verim ,Ti že maš obavy a že to nejde len tak vyhnat z hlavy...je to komplikovane s tou našou hlavou...

domika tak už len oranžove teplaky a pomaranč do ruky a možeš si tam sediet ako dekoracia---taka slonia--- :wink:

ja som tiež cez vikend šila zaclony aj zavesy do detskej,tak sa teraz na nich chodim kukat :grinning:
16. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj survi ale fotečky klamu asi pri mojej vyške 164cm je vaha 81kg dosť nad normal , no nie?
ale ja byvam pod tatrami a v apríli veru ešte aj bundu treba
16. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi ja som na zaclony zaťažena jednym časom mi mm vydal zakaz kupiť akukolvek zaclonu na jeden rok :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie Tatry,to maš asi pravdu,ale zaklad,že maš bundu...ja chodim ešte v povodnom kabate,len vrchny gombik mam zapnuty a dufam,že ešte dlho nebude sneh....aby drobec neprechladol :wink:
16. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika to fakt? ja nie,my mame len po jednej na každu izbu a ked ich operiem,tak sme chvilu bez nich...ale to nemaš až taku hroznu uchylku,aspon mate stale pekne doma,tak inak...stereotyp nehrozi :slight_smile:
16. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v stredu musim ist do roboty nachystat nejake materialy na audit, prvy decembrovy tyzden budeme mat audit a ja som auditorka a kedze buduci tyzden chcem par dni dovolenky tak mi nic ine nezostava len to nachystat teraz
16. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak to je škoda,že nemožeš byt aspon do štvtka doma,ale ked pojdeš do prace,tak sa aspon skus nestresovat ,koli robote....
16. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi do každej izbymam 3 na vymenu :grinning: :grinning: :grinning:
akurat do spalne iba 2 , a aj do detskej iba dve ale to napravím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi - tak to vyzera dost dobre, ta stena, ako dlho ti to trvalo???
16. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi no to sa teda nemam preco stresovat ... len musim vytlacit z pc oooooobrrrrrroooooooovsky kopec papierov a akurat popresivat v nich datumy a mena a to je vsetko a vsetko to ulozit a rozposlat veducim oddeleni a vytlacvit ... pohodicka robota, nastastie vsetky tie veci mam urobene z minuleho roka, tak to len okopcim a bude
16. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka asi za jeden den som to vymalovala a potom v nedelu nič a dnes to ešte cele malujem ale už sa mi nechce tak som všetky kvietky vymalovala a to ostatne zajtra a ešte musím nenšie nezrovnalosti opraviť bielou farbou lebo občas mi ušla ruka ale inač to nezaberie vela času
16. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,tak to maš potom ok. s tou pracou :wink:

domika,no maš tych zaclon viac ako dost,suhlasim s tvojim mužom,nove Ti už netreba... :grinning:

katarina,ten vaš kočiar je pekny,aka je to značka?? a videla si ho už aj niekde "naživo" ?
16. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok