Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

maska1
3. jún 2009

wolfi, neboj to príde samo 😉

ciky, že 😀 vieš ako sa vždy pri tom snažím, aby som im poslala tie najsilnejšie vírusy 😎

wolfskinka
3. jún 2009

maska lahko sa ti hovori ked si tehulka ................................

wolfskinka
3. jún 2009

uz mam toho plne zuby vsetkeho uz nemam ani chut .. a najhorsie je ze som dosla do stadia ze uz ani sama neviem ci este chcem to babetko, ci nebude lepsie sa zamerat na tu adopciu ... lebo takto sa trapim ze ci nahodou to nevyjde a len a len sa trapim ... a ak prejdeme tou pripravou tak nas zaradia do zoznamu a budeme cakat a tam by sme ho uz mali mat iste ... ja uz vobec neverim tomu ze by mi to mohlo vyjst .. skratka zaujala som k tomu stanovisko asi take ked nevysli 2 umele preco by malo vyjst to tretie ... skusim este to tretie a potom dost pokusom uz nemam sil, som nabita hormonami mam z toho len psychicke stresy a bez vysledku, skratka som v stadiu kedy to uz vzdavam lebo uz nevladzem ... uz je toho moc a aj ja mam svoje medze a nic neriesi to ze sa mi bude snivat o niecom co je pre mna nedosiahnutelne a budem sa len trapit ... skratka VZDALA SOM TO .... UZ NEVLADZEM, jedine ako sa mozem dostat k dietatku je adopcia ... pochopila som ze ASI MI TO NENI SUDENE, LEBO KEBY BOLO TAK BY SOM OTEHOTNELA ... A KED AJ OTEHOTNIEM CI ZASE NEPOTRATIM ... CO JE LEPSIE NEOTEHOTNIET ALEBO OTEHOTNIET A ZASE POTRATIT .... skus sama zvazit co by si robila v mojej situacii ... mali sme v podstate 18 embryjok z tych sa dali pouzit na transfer iba 4 a ani 1 sa neuchytilo, potom som 2x otehotnela ... cize v podstate mali sme 20 embryjok a z toho nebolo ziadne take silne aby z neho bolo babetko ............. myslis stale ze mam sancu ???????????????? ak hej tak velmi mizivvu ...

janicca
3. jún 2009

ahojte babule pekný deń prajem 😉

wolfi - viem presne ako sa cítiš ja som prešla len jedným IVF a to neúspešne viem čo to so mnou urobilo...len ty sama najlepšie vieš čo je pre teba to správne orechové.... kľudne sa vyplač ,posťažuj a bude lepšie aspoň na chvíľu 😉 veď táto témička je na to aby sme sa posťažovali,povzbudzovali a navzájom si rady vymenili.... 😉

kamka17
3. jún 2009

kuk...dobré ránko všetkým prajem...
maska...dik za vírusíky, hádam sa na niektorú poriadne nalepia, však my ostatné si počkáme na ďalšie dávky 😉 😉

ciky...no tak proste chlap, vobec nie je romantický,keď ho zaujíma skor sedačka ako ty, ale s tým už nič nenarobíš...alebo sa dnes zahraj na urazenú, možno ťa aspoň poľutuje 🙂 🙂 a hádam noha bude v poriadku
Silvinka inak spala v noci už dobre ? a čo dnes, poslúcha ?

wolfi...nepreskákala som si ani zďaleka toľko, čo ty alebo ostatné baby tu, takže máš plné právo si vyliať dušičku, zvlášť, keď viem, že inak sa nemáš s kým o tomto porozprávať...a zbytočne asi budem hovoriť, aby si si hlávku zamestnala niečím iným, keď nie je čím...ale zaujala si správny postoj s tou adopciou...proste mysli už len na to, že inak sa k tomu bábu nedostaneš, ani neuvažuj, že by vám to mohlo vyjsť...urobíte prípravu, celý proces prejde rýchlo a čo sú dva roky oproti tým osmym, čo sa už snažíš ??? a všetky tie hormóny sa isto raz z krvičky vyplavia a nebudú ťa mátať...skús moja ešte trošičku vydržať, veď je to posledný pokus a potom už sa na to nebudeš tak veľmi sústrediť...a ak sa dáš dokopy, tak možno za rok budeš uvažovať trochu inak a pustíte sa do toho znova...
veď sme tu s tebou my, tak hádam aspoň nejaká psychická podpora od nás bude 😉

wolfskinka
3. jún 2009

kamka nie za rok ... ale hned v juli ... posledny krat a dost ... skonci umele a uz ziadne hormony do seba ladovat nebudem .... aj moja pecen ma svoje hranice .... preto sa modlite aby sopm mala tie vysledky z tej boreliozy dobre a aj z toho sona nech mozem zacat v juli

kamka17
3. jún 2009

ja som ten rok myslela tak, že teraz zvládneš posledný pokus...dáte si pauzu a ak sa na to budeš cítiť, tak za ten rok do toho možte ísť znovu...toť moj názor...a neboj dopredu za tie výsledky, veď lieky berieš, tak isto bude všetko v poriadku...a aj sono bude ok..prečo by nemalo?????

a už by niekto tu fakt mohol vymyslieť toho usmieváčika, čo drží palce, bolo by to fest výstižné 😕

wolfskinka
3. jún 2009

kamka ja uz do toho 4ty krat nepojdem .... skratka 3 a dost ... nevyjde treti krat sanca ze vyjde 4ty je velmi miziva ..... z 20 embryjok nebolo zivotaschopne ani jedno aka je sanca ze to 21 prezije ????

cikyta
3. jún 2009

Kamka-noc bola dosť na prd,lebo moje malé veličenstvo nič nespalo,čo ju znovu trápil mierny reflux a riadna zápcha.Do 1 plakalá na ohluchnutie a to už od 20:00hod.Potom sa už len krčila,vzdychala a tak napoly spinkala.Samozrejme,že ja tým pádom vôbec.
Teraz spinká už unavená...Ale ideme venčiť,tak som zvedavá,aký krik to bude dnes a kolko zvedavých okien sa pootvára vonku. 😝

wolfskinka
3. jún 2009

kamka ... lieky beriem ... ale kolega uzival lieky take cely mesiac a ja iba 12 dni ... no som zvedava na tie vysledky krvi
to sono prsnikov ... neviem preco mam z toho strach ... doktor mi ich prehmataval a nic nenasiel .... ale moja babka zomrela na rakovinu prsnika, teraz kamaratke zobrali prsnik ... tak mam z toho strach aby to dopadlo dobre, idem presne za tyzden na to sono ... vies asi taky co sa mne este moze nalepit na paty ...

orsulka
3. jún 2009

tak som spat......veeeela veci som stihla, ani vam to tu nejdem písať, aby ste mi nezávideli,že aká som ja šikulka 😀 😀 😀

ciky....ale nezabudaj, že prvoradá bola SISI........aaaaž potom to lehátko 😀 😀 😀 😀 😀 doležite je, že je mala ok, a to že v noci nespala mohlo byť tým, že sa mohla zlaknuť, keď si spadla....uvidíš dnes v noci to bude už super!!! 😀 😀

wolfi...... ani sa nezaoberaj tým, že či vyjde 4 IVF....to totižto nikdy nemožeš vedieť, tak nad tým ani nerozmyšlaj a sústred sa jednoducho na toto tvoje trentie...podla mna je zbytočne rozanalyzovávať veci daleko dopredu, petože čas veľa veci mení, tým pádom sa menia aj názory....určite pokial budeš presvedčená o tom, že ked nevyšli 3 IVF tak to 4 nevyjde urcite, tak do toho na milion percent ani nechoď... ďalje je určite orázne, či by si mala isť aj do tohto trentieho IVF, pokial si v takomto, tak trochu depresívnom stave...ja sosobne si myslím, že tomu moc nepomôžeš, skor si uškodiš..... a ak by si chcela moj nazor....to s tou adopciou je podla mna ten najsprávnejši pristup...myslim si, že Vy nemáte problem otehotnieť, ved si bola už 2x tehu a to spontánne.....len problem je v tom, že ty to velmi preživas...hlavou a spolu v kombinácii s hormonmi to vlastne nerobi dobrotu...myslím si teda, že problem je v hlave a ak ťa to poteší presne to si myslím aj o sebe a o sovjom snažilkovani......kedže nie su iné zdravotné problemy, problem možem mať jedine tu.... sanžim sa preto robiť čo sa len dá, ale ide mi to dosť pomaličky.....ale snažim sa...
verim, e aj ty dnes vidíš tieto veci možno černejšie ako zajtra, a verim, že TY sa zas do toho tou správnou cestou obuješ!!!!!!! ved si predsa WOLFSKINKA 😉

orsulka
3. jún 2009

ups....sorry za tie dlhé kecy.... 🙂 😉

wolfskinka
3. jún 2009

orsul no mozno ano .. ale kaslem na to, uz nevladzem a co tvoj test .... netestla si ?

orsulka
3. jún 2009

wolfi????????????????, nerozumiem tejto otázke..............

cikyta
3. jún 2009

Orsul...držala som ju tak silno,že si možno ten pád ani neuvedomila.
(Už mi začína "farebnieť" noha 😀 )

wolfskinka
3. jún 2009

orsulka ... no tvoj tehu test ???????

orsulka
3. jún 2009

ciky.........aspoň , že to....!!!!!!!!!!! inak si sama "dokaličíš" dieťa!! 😀 😀 😀 😀 Tvoja noha....sa zas odfarbí 😀 😀 😀 pre istotu nejaký ten čas nenos minisukne!!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
3. jún 2009

este 22 minut a idem na obed som taka hladna ze by som aj klince obhryzala

cikyta
3. jún 2009

Fuha Orsul,mini 😀 😀 😀 😀 😀 ??????????
Tie nenosím už 15 rokov! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Moje nohy su ako mapa riek a jazier.

Modre skrz krčove žily a tu trombozu. 🙂

orsulka
3. jún 2009

wolfi...testovala som včera a hned som aj pisala, že ja viac testovat nebudem......si to nečitala?????

wolfskinka
3. jún 2009

citala ale ja by som testla dnes znova preto sa pytam 😉

orsulka
3. jún 2009

ciky................ 😀 😀 no toto by som teda nepovedala, že už 15 rokov!!!! 😀 😀
ale ja som vedela, že ťa to pobavi..... 😀 😀 😀

wlfi....a ty aj ranajkuješ???????

wolfskinka
3. jún 2009

hej ranajkujem len to ze tu cele dni sedim len tak za pc a nic nerobim tak mi chodi po rozume kadeco a hlavne jedlo

orsulka
3. jún 2009

wolf... 😀 😀

s tym testom to ja už nebudem robiť..... mne to nerobí dobre, už stacilo ... 😉

kamka17
3. jún 2009

orsul...žienka šikovná ahoooojjjj 🙂 🙂 ako dnes máte v priavidzi počasie ??? tu u nás fučí ako divé...a ešte nám tu pod oknami aj trávu kosia, tak hluk ako na fronte 😕 ale o chvíľu zas odchádzam...do práce...včera ma jeden ujo pobavil...som mu s niečím pomohla a on potom vyhlásil..."tak a doma sa budem tváriť, že som to zvládol sám"...to bolo také milé,že som sa musela zasmiať...a to my porfesionálni agenti by sme nemali sa rehotať do telefónu, ale keď musíš, tak musíš, hihi...

kamka17
3. jún 2009

a musím sa pochváliť, lebo ma nemá kto 😅 ...som si navarila vynikajúcu brokolicovú omáčku k cestovinám... inak aj vám dobrú chuť k obedu 😉

orsulka
3. jún 2009

ahoj kamka...pokladik veselý .-))))) no ved aj ty si šikulka!!!!!! mnaaam brokolicová omáčka...a cestovinyyyyyyy.....
tak ja zas už hodinu varim hovadzí gulašik.....a tušim mu to ešte chvilku potva...ale mám pocit, že bude fajnovučký .-)))))

počasko....slnečko a pekne, aj ked chladno.......inak super....

orsulka
3. jún 2009

no nič pokladiky....idem si trošku lahnut, nejke křče ma chytaju do podbruška.......tak paaaaaaaaaaaaaa
ja zasek pridem...nebojkate...mňa sa tak ľahko nezbavite! 🙂))))))cmuuuuuuuuk

kamka17
3. jún 2009

orsul...čau a oddychuj...ja idem "oddychovať" do tej práce, tak sa tiež ozvem odtiaľ...papa

wolfskinka
3. jún 2009

orsul no dobre a kedy ides na tu krvicku ???
ja som sa rozhodla idem testnut buduci tyzden v piatok ... 11 den po ovulke ... ideme na tu chatu tak nech viem predtym ako tam pojdeme, aj ked to mozno nebude 2x rozumne ... bude to 26dc to je asi este skoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre