• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
kuspitka, urcite aj ja tam budem nakupovat - lenze ovcas ked idem okolo tych obchodov, kde je vsetko take malicke a farebne tak to proste nejde nekupit aspon nieco
25. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka simonko bol uplne v pohode este aj pred operaciou ja uplne chora na nervy. Revala som ako tur. Este ze tam bol aj moj manzel a pred operacky siel on snim ja by som sa tam asi zrutila. Ale vravel ze ked maleho brali tak sa drzal polovicky za nohu uz sa bal ze on tam nejde. Aj manzel prisiel na izbu vyrevany. To cakanie bolo besne. A ked ho doniesli este v zbytkovej anasteze boze to bol pohlad chuda dieta. Nemozete mu dat jest ani pit. a potom nam zacal vracat s anestezy a s krvicky co mu zatiehla do bruska. Tak bol na infuzkach. Na noc tam ostal snim manzel mna by tam asi museli kriesit resp odrodit stych nervou tak som sla domov. Do vecera este vracal tak mu museli dat dalsie infuzky v noci aj antb. dnes je ale uz doma sice ho nic neboli ale ma taky divny hlasok no musi sa to vyliecit. ALe znasal to vsetko hrdinsky. :wink:
25. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy skus este aj Tesco teraz su tam velmi dobre veci a take male dupacky aj cena je super.chod tam nakupovat aj tam som dost veci kupila
25. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek.......no jo zlato.....niekedy su ozaj rodičia na tom horsie ako deti......ale tak chvala bohu, už ho mas doma a budes aj ty kludnejsia....

:wink:
25. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no domcek - chudatko malé to je hrozne ked toto musia rodicia s dietatom absolvovat - juj az mi stislo srdce.
25. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka,ale zas mate to za sebov
je to zlozite ,ked dieta ti beru na operacku a nevies co sa tam deje.
mala by si mu dat nieco za to jeho hrdinstvo.mas super dieta,ked nedal na sebe vediet ako sa boji velmi
25. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to teda. No ale ako vravis hlavne ze je uz doma.
Tak teraz lezka a pozera rozpravky, tato zaspal lebo bol koli nemu hore celu noc. A ja sa idem tiez trosku vyvalit.
Potom este pridem pokvakat.
25. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte heliosacky
Wolfi mi prave pisala, ze je ok, ze vraj to bolo cistenie zo stimulky, ze sa to stava, ma aj fotecku a prida ju neskor, isli sa niekam napapat. TAK MI ODLAHLO!!:slight_smile:
25. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi taka som rada a teraz budes lezat a hore nohy.davaj si velmi pozor na seba.vravela som ver bublinke ona vie co je dobre a ty sa onu teraz staraj a nemysli na zle veci.je to jasne
25. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krasna sprava alicka...dik :slight_smile:))))
25. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka to hej:slight_smile:...a kuk moj album:slight_smile:
25. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao a kolko ste vlozili?
juj gratulujem
25. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeeeeeeeeeem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalsia spravička..........
alicka...velmi pekne........a silniet buduuuuuuuuuuu....ked sa ti objavuje už od 4 dna..... tak super
:wink: :wink:
25. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby dakujem za drzanie palcov, gulko bombulko tam je taky ako ma byt, a to krvacanie ze to sa cisti maternica po stimulke, ze uz tam ziadne krvne zrazeniny nie su takze by to uz nemalo byt.
fotka je v albume
kontrola buduci tyzden vo stvrtok
25. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka dakujem, prvy krat som tiez nasla // a potom slabli... no som fakt zvedava:slight_smile:
25. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak to som rada až ma dvíhalo zo stoličkyako som čitala tvoj príspevok tak super že je to ok asrdiečko ste počuli?
domcek fu to mi je luto ale hlavne že už mate potom
ja si pamätamked ma doniesli z operačkytak som sa triasla zimou ako keby som mala epilepticky zachvat ale nevedela som to ovplyvniť na duhu operaciu som ich pytala či sinemožem aspon ponožky dať tak že nie :angry:
25. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao super gratulujem tfuj tfuj aby to bolo ok :wink:
25. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domik dakujem,

ja som mala pri operacii ponozky pri vsetkych troch
25. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.........blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka, teraz si fakt uz na rade

posielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

špeciálne pre teba
25. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik dakujem

a specialne prve oficialne virusiky ......... len a len pre teba
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre ostatne babenky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste to tu riadne zavírusili, šak sa tu musím presúvať hore dole...no nič
píšte píšte, nech sme na ´dalšej stránke...

alic...gratulácia...super, ja som ti hovorila, že 17.11. je dobrý dátum :grinning:
25. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem pisem pisem
25. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už nemože byt veeela prispevkov........

dam dlhsiu správu

možno pomože....

:grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa už nič nechce......a okrem ineho ani neviem prečo, ja mám dnes piatok........ :grinning:
25. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka, tak to ma byt, piatok je fajn, no nie ?
25. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy....trosku mi to tu vpraci komplikuje život, lebo vsade davam ine datumy!!! :grinning:
25. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nás slnko svieti...hurá...a ja tu asi zaspím... :unamused: :confounded:
25. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj un as kamka........tesim sa z toho :slight_smile:))))
25. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok