Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
1. dec 2009

kuspi...no ja sa mám ako po uvoľnení vajíčok, konečne už ma nebolí celé brucho, nemám ho jak balón, tak sa vytešujem...dúfam, že nie dlho, lebo rada by som potiahla žilinskú tehu vlnku po alic a wolfi...šak uvidíme o pár dní... 😅 🙂

orsul...zlato..drahý bol včera po tie topánky v PD...sám... 😒 😠 😖 ale verím, že sa čoskoro zas uvidíme 😉
a držím palce, nech v tú sobotu všetko vyjde ako má, potom daj info, kedy bude termín iui...a za tie skrine...tiež dúfam, že ich konečne budete mať a všetko bude naporiadku 😉

cikyta
1. dec 2009

Orsulka-dobre moja.Ved ako budeš môcť.Nejdeme ešte nikto umrieť a ešte sa určite aj viac krát uvidíme.Ale pre istotu sa aj tak budem tešiť na sobotu. 😉
Wolfi-velmi ti držím palce a zajtra od rána budem myslou s tebou!!!
Ostatne ahote kočky! 😵

kuspitka
1. dec 2009

kamka tak ste skusali aj napriek zakazu?

wolfskinka
1. dec 2009

kuspitka ... no dufam, ze to je tak teraz do seba tlacim suche rozky s cajom

ciky dakujem ... dufam, ze bude vsetko ok a srdiecko bude bit o 106

kuspitka
1. dec 2009

wolfi tak to mne nechuti.
ja som stale hladna na hranolky 😅

wolfskinka
1. dec 2009

fuj hranolky nemusim, ja mam suche rozky rada len tak bez nicoho

kuspitka
1. dec 2009

wolfi este nemas take chúťky ,ze musis to mat?

wolfskinka
1. dec 2009

nie ani nahodou ... mam chut na suche rozky ale to som mala vzdy, zatial nemam ziadne chute, dnes ma pobolieva brucho ale nie tam dole ale vyssie akokeby zaludok

wolfskinka
1. dec 2009

ciky dik za tip ...

kamka17
1. dec 2009

kuspi...my sme to nemali zakázané, len oni nechceli robiť iui a riskovať trojičky...aj keď to riziko je vraj aj pri normálnom snažení, tak neviem 😖 😅

kuspitka
1. dec 2009

kaka podla mna to je jedno.
tomu nezabranis nijako.keby ste sa snazili a nevedeli by ste ,ze mas tolko vajicok .tak aj tak by sio mala tojicky,ale
zas sa to nemus stat moze byt stoho len jedno.

mna dnes boli veli spodok.

kamka17
1. dec 2009

ciky...keď sa všetky tehulky presunú do tej témičky, tak tu ostane len orsul, kiara a ja...hihi...ale ja viem, že neodídete a budete nás podporovať a tehulky...vírusíky nič ???

ozaj, o mzuzke vieme niečo ???

wolfskinka
1. dec 2009

kamka neviem o mzuzke absolutne nic

kuspit zeby predporodne bolesti, mna tiez dnes boli brucho od rana

kuspitka
1. dec 2009

kamka ved tu budeme stale .
a nebojte sa orsulka ,kiara a ty budete tehu.posielam vam nieco pokial mozem
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ;-
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kuspitka
1. dec 2009

wolfi neviem,ale mozno hej.ved sa jej uz neviem dockat.
uz mam aj strach ,ze idem rodit do teraz hrdinka,ale uz niesom taka ,ked uz ma prist nato.
inak som mala sen o ponozkach co som mala na ET v heliose .a potom som prisla nato,ze tie su moje stastne.
ved ked som ich mala tak mi v kladali dve embria a tie sa aj uhniezdili

wolfskinka
1. dec 2009

kamka ja tiez posielam
Tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

kuspit tak si ich zober aj na porod, ved na porodnej sale mozes mat ponozky

kuspitka
1. dec 2009

wolfi mozno hej.ved uz mam tasku len mi tam chyba malej veci.a plienky inak mam vsetko.

wolfskinka
1. dec 2009

no tak pekne nachystaj uz aj malickej veci

romy01
1. dec 2009

dobre ranko baby

vcera sa niekto pytal na platbu - takze ano, ak je jedno vajicko, plati sa celych 8tis skk ako za 4 vajicka - bohuzial, tam sa trosku preraba.

petra - po utrogestane som bola aj ja casto navena ale potom som si asi zvykla a uz ma to preslo, aj ked ho stale beriem. Ak budes tehotna tak ho budes brat az do 12tyzdna. Inak ak citis bolesti a pichanie po IUI tak by som typla ze budes tehotna lebo ja som po IUI nikdy nic necitila a az teraz po IVF som mala to pichanie a som tehu. Takze to kludne moze byt uhniezdovanie sa embrijka alebo uz aj roztahovanie sa maternice. Drzim ti palce. 😀

ciky - mojko tak teraz aj ty aj silvinka mate boooo? Silvinku to o par tyzdnov prejde no ty by si asi mala ist k lekarovi, ved nieco ti na to musi dat alebo ako tu ktosi spominal - mozes skusit dalsie babo 😀

kamka - podla mna by to bola teda riadna nahoda ked nemozes otehotniet a po vlostile by si chytila rovno trojky . to je asi taka pravdepodobnost ako vyhrat loto. 😀

orsulka - ja som pri IUI mala clostil, pregnyl a utros, toď vše

kuspitka
1. dec 2009

wolfi ved idem dnes zehlit a potom este chcem jej uhackovat papuce.
chcem to tu dat doporiadku ,aby moj mm nemusel.a este aj veci potom co donesie do poroadnice mu dat pod nos ,aby vedel co ma zobrat

maska1
1. dec 2009

ahojte heliosáčky 😉 prišla som vás na skok mrknúť, lebo však veľmi nestíham pri tom našom Kubkovi 😎

nestihla som vás ani prečítať, takže tým čo sa snažia držím päste a takisto aj tým čo už tehuľkujú, aby to dotiahli do takého konca ako ja 😵

Kubko sa narodil 24.11.2009 o 15,10 s mierami 3650 g a 53 cm a nevieme sa s mangelom na neho vynadívať, musím fakt povedať, neviem či ciky to tu už nepísala alebo kto, že v Helíku fakt robia len tie najkrajšie detičky 😵

kuspit tebe sa to už kráti, čo??

kuspitka
1. dec 2009

Ahoj maska.gratulujem velmi ku Kubkovi.
ved hej krati sa mi a j sa tesim velmi aj bojim.
tak to je super,ze sa mate dobre.ved aj my budeme stale pozerat na malu

wolfskinka
1. dec 2009

kuspit pekne nachystaj tak ako ma byt

maska no v heliku robia len pekne deticky ako povedala cikyta, ved vyberaju tie najkrajsie embryjka

denis19
1. dec 2009

ahoj maska!!!
moc blahopreji a to divadlo v malém jakubkovi, tak tomu verím, já se tak nemohla vinadívat na neter, proste paráda!!!!!!
ať se vám darí!!!!

kuspitka
1. dec 2009

wolfi uz sa tesim na zajtra ako napises bije pekne srdiecko a male je uz pekne velke

maska1
1. dec 2009

kuspit aj ja som bola na tom podobne, veľmi som už chcela mať Kubka pri sebe a zároveň som mala strach ako to zvládnem keď už bude medzi nami a samozrejme z pôrodu, ale som to zvládla ako každé iné, zvládneš to aj ty a určite na jednotku 😵

wolfi máš pravdu, však vyberajú len tie najkrajšie embryjká...a tebe držím päste, aby srdiečko bilo ako zvon, čo určite aj bude 😉

denis presne tak, ja teraz nepotrebujem ani telku, Kubko je moje lcd 😀 😀 😀

no dobre idem trošku poriadiť pokiaľ malý spí, tak sa mi tu držkajte a ďakujem za gratulácie 😎

wolfskinka
1. dec 2009

kuspit no ved uvidime zajtra bude 6tt+4, tak neviem co bude vidiet, ale v piatok mal plodovy vacok 13.7mm

kuspitka
1. dec 2009

wolfi to je super pekne rastie.
maska hej ved uz aj ja si to stale vravim drz sa moja.

wolfskinka
1. dec 2009

no to dufam, ze pekne rastie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre