Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
1. dec 2009

wolfi podla mna az velmi pekne.
podla mna budes velmi prekvapena ako babo pekne buva v tvojom brusku

cikyta
1. dec 2009

Maska-IP
Kamka-mojko.Sem prídu nove snažilky a vy,čo ste ešte zostali ešte otehulkujete-čomu verím,že bude už čoskoro a bude tam pekná partia 😉
Sakra.Kukám na Sisu a ona sa len tak postavila a hojdá lehátko!!!!!!!!!!!Kým som sa zorientovala,už tlačila moju špinavu papuču do pusy-pomoc.............mám oči ako slimák na stopkách!
A to má zakázané stáť od uja ortopeda! 😒

wolfskinka
1. dec 2009

kuspi no dufajme

ciky no to mas riadneho certa doma

kuspitka
1. dec 2009

cikyta tak mas toho poriadne vela a mala uz zacina cvicit asi na tvoje nervy ,ze kolko vydrzis

romy01
1. dec 2009

maska to ti verim ze na Kubka teraz furt kukáte - moc ti gratulujem - tesim sa z teba akoby som ho mala tu u nas 😀 😀 😀
ciky no myslim ze Silvinku budes musiet teraz sledovat bez prestavky 😀 A pockaj ked zacne chodit budes za nou chodit ako strazny psik 😀

kuspi - je to urcite strach z porodu ale urcite sa feeeest na malu tesis, ved sa kukni na Silvinku a Kubka - ved to je radost

kuspitka
1. dec 2009

romy hej.len dnes som nejako nanic takto mi este nebolo.aj mala je nervozna

romy01
1. dec 2009

kuspi tak si oddychni, skus si lahnut a pustit co ja viem aj nejaku rozpravku - ja som sa vcera ukludnovala shrekom 😀 A mala ked bude pocut tam tie pesnicky alebo hudbu mozno sa prestane bavit s vojim zaludkomt

orsulka
1. dec 2009

ciky....ale ved to sa neda, jednoducho aby ona nastala na nohach, hlavne ked už sa sama postavi!!!!!!! ved to by si ju musela mat stale na rukach, len kvoli tomu aby na nožičkách nestala......a tak teda neviem, ale podla mna je to dost nemožne...... takto trapit princeznu.....!!!!!

maska...... ahoj mamca 😵 😵

kuspitka
1. dec 2009

romy ta uz ma svoje maniere uz v brusku.vcera som ju natacala tak som zistila,ze je sinterka

kamka17
1. dec 2009

romy...ja viem, že tie trojky by bol zázrak, len som citovala Gaťovú, vraj s tým už majp skúsenosti aj s takým spg ako máme my...a ja budem rada, keď sa zadarí aspoň to jedno 😅 😉

wolfskinka
1. dec 2009

kamka kedy ides na IIUI ?

kamka17
1. dec 2009

wolfi...nejdem...

wolfskinka
1. dec 2009

no idem ja na ten audit na hodinku a potom este porobim nejake papiere a pojdem domov

kuspitka
1. dec 2009

ja idem lezat je mi nanic.

orsulka
1. dec 2009

ja idem.............. 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
1. dec 2009

orsulik aj ja idem na audit 😀 😀 😀

kamka17
1. dec 2009

orsul... 😀 😀 😀 aj aj chcem ísť...a najlepšie domov, lebo som akási unavená

orsulka
1. dec 2009

tak ja este teraz nejdem nikde....ale poooojdem!!!!!!!! 😀 😀 😀

orsulka
1. dec 2009

tak....ideeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!

😀 😀 😀 pa pa pa

romy01
1. dec 2009

aj ja idem . . . . ucit sa anglinu - sice som zacala pred hodinou ale som okamzite nad nou zaspala 😀 😀 😀

domika9
1. dec 2009

ahojte 🙂 prišla som kuk
maska Jakubko je naozaj krasny 🙂 , držte sa a hlavne aby ste boli zdravučky a ked oskušate kočiar tak daj podrobne infošky ako sa vam v nom jazdí 😉

orsulka
1. dec 2009

už som spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀 😉 😉

wolfskinka
1. dec 2009

a ja som uz doma a holaaaaaa holaaaaaa postielka volaaaaaaaaaaa, ideme si s gulkom bombulkom hodit slofika

kamka17
1. dec 2009

aj ja už so späť...z obeda...teraz tu už zaspím načisto, lebo od rána ma tu kláti

wolfi...nedráždi s tým spaním lebo uvidíš 😠

domika9
1. dec 2009

kočky ktore chcete mrknite album 😀

orsulka
1. dec 2009

no pekne sa vraciame 🙂))))))))))))))

kamka17
1. dec 2009

domi...super vecičky a mám pocit, že aj rýchlosť akou ti to poslali je dobrá...však niekedy minulý týždeň si to posielala...

orsul...ja som stále vlastne tu, len samej so sebou sa mi nechce rozprávať a keď tu nikto nebol... 😅

no a ja idem poobede robiť jablkovú nepečenú tortu s piškotami...juj, teším sa na ňu, lebo už týždeň mám na ňu chuť...

orsulka
1. dec 2009

domi....peknunkeeeeeeeeeeeeee 🙂

kami........recept pleaseeeeeeeeeeeeee do IP!!!!!!!!! lebo čo je nepečene, tak to sa mi dariiiiiiiiii 😀 😀 😀

kamka17
1. dec 2009

orsul... 😀 😀 😀 😀 😀
daj so do googla nepečená jablková torta, sú tam rôzne varianty, ale v zásade je to to isté, len iný pomer jabĺk...

orsulka
1. dec 2009

kami........... ale si ma odpinkala dobre........

😀 😀 😀 a šak kuknem 🙂)))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre