• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
domi......akože s batohom cez hory?????????? a len 10 km ????? ta to kusok... :grinning: :grinning: :grinning:

wolfi.....dobre ranko .-)
2. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul dobre ranko .... no nezazmurila som ani oka, iba som lezala akosi sa mi nedalo, teraz idem na obed s muzom a potom k mojmu gyndosovi vypisat PN
2. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že aj mne sa zda že to je kusok šak tam aj kamenom dohodím :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...no vidiš...... šak aj dnes si sa mohla isť prejsť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zubar je až 20km od našej dedinky takto by ma už asi zabilo
medzi našou dedinkou a najbližším mestom je 10km a odneho je do poradu ešte 10 takže niečo sa da vybaviť hen za kopcom a niečo až hen za dvomi kopcami a hematologia a emdokrinologia je od nas skoro 50km takže ked pojdem tam tak to pojdem celu noc aby som tam rano bola potom budem cely týžden det a zase nejaky lekar :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahahahha.....domikaaaaaaaaaaaa........................

ty si zrela na ten ftip........
ako za 7 horami, za 7 dolinami, za 7 moriami, za 7 riekami byvala babka (domika)....raz ráno sa babka (Domika) zobudi a vraviii: Jááááááj, prečo ja tak daleko byvam????? " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaha orsulka tebe dnes ale ide. To s tou blondynou bol kamenak :grinning: :grinning: :grinning:

baby ja som dnes od 10tej do 14 normalne tvrdo spala - to sa mi este nestalo aby ma takto odpililo.

domka to mi je luto ze mas take trampoty a nemas niekde blizsie pohotovostneho zubara ?
2. dec 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste opice. :grinning:
2. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikyta, šaaak orsulka zavalila - ja som sa nemohla prestat rehotat
2. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je celá Orsulka.Tá ked bude mať bábo,to nebude ani plakať,len sa stále smiaaaať! :grinning:
2. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka to bolo dobreeeeeeeeee som sa dobre pobavila

romy vitaj v klube sipkovych ruzeniek :grinning: :grinning: :grinning: ja spim nonstop a uz mas aj nejake brusko ?
2. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka tomu ver - mam brucho ako v 5mesiaci. PO stimulke mi vobec nesplaslo. Hlavne teraz ku veceru je veeeelike no a rano trosku mensie.
Inak asi si moje telo zacina uvedomovat ze je tehu, ked som takto prespala den. No nebojim sa ze vecer nezaspim - uz zase ma klati :grinning:

orsulka
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
kia
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ostatne snazilky
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
2. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ja spim ako sipkova ruzenka stale aj poobede som si hodila asi 2 hodiny slofika
ja som od OPU zhodila 2-3 kila a grckas ?
2. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko šipkove ruženky......a Cikytka so Sisi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak co Domi???? už je dnes lepsie???????
Kiarka...tak ak ov praci m zapracovaná už ???????
Kuspitka...a ty si tu dnes este hádam s nami.....??????? tak sa prihlas, nech vieme o tebe.....
Luculka...a ty ako mamca??, dari sa????
maska....tak ako sa mavate?????? zvykate si na seba?????
Minka.......ty mas asi vyplatky teraz, ale aj tak by si nas mohla dojst kuknut... :wink:

Survi???? tak ty si dávno nebola....čo je s tebou???????

Romy, wolfi...vy si kludne pospinkajte aj do desiatej!!!! . to ja už budem mat polovičku šichty za sebou
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj orsulka, ty si ale ranne vtaca.

wolfi ja stale ziadne priznaky nemam, iba to ze som sa dnes postavila na vahu a skoro ma vyrútilo. Tu kazda baba na zaciatku tehu schudne a ja som od 5tt pribrala uz 2,5 kila - no porazi ma ak to takto pojde dalej
3. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko prajem od raňajok...

orsul...tomu hudecovi kedy ideš?? až poobede?? a ako si včera postepovala?? ja som na na brušákoch fajne povlnila a aj mi to rameno povolilo, asi to bude stuhnuté...

romy...teba nech s priberania neporáža, lebo kto sa potom o malé bude starať, keď sa narodí??? a neboj, po porode schudneš, ani nebudeš vedieť ako :wink:
3. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte orsulík ano už mi je lepšie včera som sa vyzurila a dnes som už ok
romy na pohotovosť je rovnako 20km a ja nemam nič važne len mi vypadla blomba takže na pohotovti by som to neriešila
3. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka no presne ako si povedala o 10,00 som sa zobudila
romy ale ty si uz 12tt tak co sa stazujes .. si v norme, moja segra na zaciatku 15tt mala plus 2,5 kila, lenze moja segra je chudulinka, to brucho ma ako keby prehltla ceresnu .. :grinning: . to nie ako my bachrosky ... teda tym som myslela seba
3. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
wolfi to je dobre,ze tolko buvas.
este som cela,ale uz bolesti mam obcas.
3. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit no zachvilu to mas za sebou :dizzy_face: uz vydrz :dizzy_face:

spim ako sipkova ruzenka, ale radsej spat ako grcat
3. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to hej.
tak hej uz sa tesim velmi.
len ma stve stale ten kocik a postielka
3. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:

Kuspitka držím palce , nech je pôrod čo najmenej bolestný, a teším sa na fotečky princezničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takyna ahoj.
pekne ti pribuda tt tak sa tesim stebov.
drzim ti palce stale moja.
hej uz sa mi to blizi.uz ju chcem mat v naruci.
3. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ty uz si 10tt ma podrz .... to ale uteka .. a zle ti nebyva ?
3. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kuspitka
Tak ja som konečne po 5 hodinovom čakaní u tej endokrinologičky doma a unavená ako pes. Bola som tak už ráno 5:30 a to som už bola 9. v poradí a to nepočítam kolko ma ich predbehlo čo boli objednaní na čas a stále niekto klopal že nieč potrebuje išlo ma tam už poraziť. No nakoniec ja ale všetko u mna OK. Urobila mi aj UTZ aj to bolo OK a vraj tie zvýšené hodnoty z krvi to nieje také zlé vraj ani na liečbu ale kedže idem na ET tak aby som mala hormóny v poriadku tak mi dala najslabšie lieky ktoré môžem brať aj ked budem tehu. tak som aspoň spokojná.
3. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ahoj.
tak som rada,ze si dopadla dobre aspon vies uz ,ze sa mozete pustit do ET tesim sa velmi stebov
3. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka a už ste boli v tom Brne? čo vam povedali? ked možete ísť na vec ?
3. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka to je fajn, len tak pekne dalej.

kuspit - ty uz mas 39tt - to uz mas cobydup malu doma - tesim sa na fotecky :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kuspi len aby vam stihla prísťpostielka a kočiar , lebo ked ťa budu chcieť prepustiť z nemocnice ty sa budeš braniť že nemaš ju kde dať spať :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka zajtra pride vsetko vecer.
romy ani som si nevsimla inak som len podla mna 37tt 3de
3. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok