Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

bobik77
3. dec 2009

IVF jedno a KET dva krát....no veď to je práve dôvod prečo chcem ísť do iného centra...aj keď bude treba cesťovať, stojí to zato a verím že sa to nakoniec podarí 🙂

wolfskinka
3. dec 2009

bobik tak toto co si opisala sa ti v heliose nestane, tam su super doktori a aj personal

drzim palce, mas to sice z kosic daleko, ale stoji to za to

bobik77
3. dec 2009

no tak to ste ma ukľudnili a normálne ľutujem, že predtým než som sa prvý krát rozhodla pre Košice...som si nepozrela tieto fóra...no čo už...na tom už nič nezmením. Len chcem fakt dobré centrum, lebo druhý krát by som už také peklo zažiť nechela ☹ .Ďakujem za povzbudenie 🙂

orsulka
3. dec 2009

bobik...... držim palce......!!!! 🙂 🙂

bobik77
3. dec 2009

ďakujeééééém, dam vedieť aké som mala pocity zo Sanatória. Ideme 7. 1. 2010. Zatiaľ sa majte pekne 🙂

kiara15
3. dec 2009

ahojte babule teraz som prisla zo schodze mali sme vchodovu tak som si pokecala 😀

orsulik aj v sobotu robim 😒

wolfi az dakedy buduci rok na jesen mozno aj skor este sa rozhodnem ale chceme ist na dovcu lebo sme neboli tento rok 😉

wolfskinka
3. dec 2009

bobik drzim palce a to budes mat urcite velmi dobre pocity

jajulaa
3. dec 2009

Orsul, držím palce na sobotu 😉 .

Wolfi, gratulujem ku srdiečku 😀 😀 .

orsulka
4. dec 2009

piatoooooooooooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵

dobre ranko .........

😵 😵 😵 😵 😵

denis19
4. dec 2009

dobré ránko!!!!!!!!!!!!!
ano konečne pátek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ikdyž mne to muže být jedno, tobe ho orsul preji 😀

orsulka
4. dec 2009

denis...dakujem krasne....ja sa tesim.....a možem dnes o 14,tej odist domkov už.....a večer je posedenie s firmou....no super 🙂)))))

denis19
4. dec 2009

nádherný pátek teda!!!!!! máte už vánoční posezeni?

orsulka
4. dec 2009

denis....ano......z jedne jfirmy kde pracujem mame dnes......a z tejto druhej asi ani mat nebudeme.....ale nevadi... 😉

v555
4. dec 2009

dobry den 😉 😉 😉 ja už mam vikend,som po nočnej a idem spinkat 😔 😔 😔
ahoj orsulka,tak ty už zadrhavaš na plno??

surviver
4. dec 2009

Pekne ranko prajem všetkym 😵

orsulka ,hlasim prichod 😉

surviver
4. dec 2009

orsulka a dnes pekny večierok Ti prajem a zajtra zrelaxovana a vykecana po večierku šup do toho 😉

orsulka
4. dec 2009

survi...ahojček poklad .-)))))

v555......co to znamená že zadrhavam?????

wolfskinka
4. dec 2009

ahojte,

no ja som cela poserinkana od strachu zase ... vcera vecer o 23,00 sa mi spustilo take krvacanie, som sa nalakala a v noci to ustalo a teraz sa bojim aj chodit, spinenie je, teraz som si na chvilu sadla uvidime co bude, uz ma to spinenie nastriedacku s krvacaniom dobre znervoznuje .. mam strach o gulka bombulka

surviver
4. dec 2009

orsulka,ale dnes snad to rychlo zbehne v robote,lebo,ked človeka čaka po robote niečo prijemne,tak sa je na čo tešit a den zbehne ani sa nenazdaš.... 🙂

surviver
4. dec 2009

wolfi,tak to nie je nič prijemne,stale byt v strese,a nechceš zajst len tak pre istotu k Dr. možno su aj nejake ine lieky,ako tie čo berieš...viem,že niektore maju to špinenie dost dlho,ale na nalade to isto nepridava...

orsulka
4. dec 2009

wolfi.....tak tiež ti nezávidim moja....... asi by som aj ja skusila lekara, alebo aspon volaj Gatovu.....len pre tvoj pokoj v duši......aj ten musim utnať že gulko bombulko teda takto v zime, to berie ako Jarne upratovanie!!! 😉

orsulka
4. dec 2009

survi...ano...mas pravdu....ap oobede ma caka este dalsie prijemne stretko s užasnymi ludmi 🙂)) takže tešiť sa je na co.... 😉 😉 😉

orsulka
4. dec 2009

wolfi...a čo teraz uživas?????

wolfskinka
4. dec 2009

baby bola som u gatovej v martine a aj u hartela a obaja mi povedali to iste, ze mam duphaston a aj utrogestan a nic sa neda robit, ze niektore zeny skratka spinia a krvacaju .... no ale uz by si mohol prestat robit zo mna srandicky,

idem zalahnut, je mi navyse uz aj na grcanie ... spinenie, tvar vyhadzana, pali ma zaha a je mi na grcanie, super kombinacia kvoli babetku vydrzim vsetko, len nech uz je vsetko ok

orsulka
4. dec 2009

wolfi...tak sa drž hviezda.......je fajn že si na PN....doma mas pohodlie,klud, možeš kedykolvek vyložiť nohy a dokonca aj zadok na uroven hlavy .... 😀 😀 😀 chod ležkať.......

😉

surviver
4. dec 2009

wojfi ak Ti je zle a maš vyražky, tak to bude isto dievčatko 😉 Budeme držat palce nech je všetko ako ma byt 😵 ,tak len oddychuj a nohy hore ,ved už len 33tt....paaa

surviver
4. dec 2009

aj ja idem čosi porobit,tak sa zatial majte fajn 🙂

orsulka
4. dec 2009

survi.......sak aj ty pekne pomalicky...robota neujde 🙂))))))))
pa pa pa

kuspitka
4. dec 2009

Ahojte.ako sa mate?
ja som ete cela.len uz mam bolesti.

orsulka
4. dec 2009

kuspi....no vitaj.......to už asi budes mat teraz stale....ci nie???????? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre