Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
4. dec 2009

No som tu zasa pobudla dlho uz ma vyhadzuje moje dieta. Radim sa medzi tyrane matky. 😀 😝
Tak cafte to sm pokecaliiii ach joooo.

januar
4. dec 2009

to som rada........ dúfam ,že aj ja budem mať také krásne bruško ako ty..... 🙂 🙂
veľa šťastia všetkým , potom sa Vám ozvem ako sme dopadli v Heliose ,
zatiaľ sa majte

surviver
4. dec 2009

wolfi,tak držte sa,fakt to maš tažke,ale verim,že to je len plany poplach....

kuspi,tak dnes vam dojde kočiar a postieločka a na buduci tyžden možno už aj "náplň" 😉

januar
4. dec 2009

cikyta ďakujem Ti , ozvem sa.....
nech sa Ti darí,veľa šťastia ahoj 🙂

romy01
4. dec 2009

vitaj januar.

Baby maju uplnu pravdu. Nemusite sa nicoho bať. My sme sa snazili 3 roky a dnes dakujem bohu ze som sa tak rychlo rozhodla pre helios a nevahala som . Na prvej konzultacii Vam pani Gatova vysvetli pociatocny postup. Cize ake vam urobia vysetrenia a co nimi budu sledovat. Dalsie veci sa rozhodnete spolu na zaklade vysledkov. Niekomu staci par vitaminov , niekomu par tabletiek a niektore sme si museli prejst umelym oplodneni. Nemusite sa bat ze by vas do niecoho nutili alebo nahanali. Sami sa rozhodnete, prejdete si pre a proti a pod. Ale jedna vec je ista - kazda ktora to vydrzi si nakoniec odnesie to svoje vytuzene babatko.

orsulka - na zajtra rano TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
4. dec 2009

romy ja som doma na PN, ziadna robota, vykaslala som sa na audity a zostala som od stredy doma. v robtoe som bolo iba pondeloko a utorok

bola som u krajka, babetko od stredy podrastlo z 3,8mm na 5,5mm, srdiecko bije a to krvacanie mi povedal ze lezat a musime cakat ci to prejde alebo nie, na buduci tyzden na kontrolu.

tak idem zalahnut a nevstavat vobec

romy01
4. dec 2009

wolfka

fuuuuuj mi odlahlo. Teda ale krpec riadne podrastol, to potom aky je u mna asi velky ? Wolfka len pekne lez, to povedala aj mne doktorka ked som mala to spinenie - len lezat a predstavovat si ze si v nemocnici - mas povolene ist len 4 krat denne na wc a 2 krat denne 1 minutova sprcha . Boze taka som stastna za teba, neprezila by som to keby si o male prisla. Bola by som z toho na nervy. Boze ked budes v 12 tt tak ta pridem vybozkavat

januar
4. dec 2009

romy01 ďakujem.....
veeeeľa šťastia všetkým 🙂
krásny víkend Vám prajem....

romy01
4. dec 2009

baby idem sa rozlucit aj tu, lebo som dostala chut na tvarohove rezance tak musim zdvihnut zadok a ist kupit. Prajem pekny vikendik.

Orsulka este raz - drzim palce a plujem na teba o 106 tfuj tfuj tfuj,

a snazilkam posielam pre motivaciu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
4. dec 2009

romy dik no ja by som asi skoncila na psychiatrii keby som o gulka bombulka prisla

kuspitka
4. dec 2009

wolfi som taka rada,ze je vsetko dobre.
bala som sa velmi

katy7
4. dec 2009

Ahojte pupatka, opat sa okrem citania pridavam aj k pisaniu, dnes som absolvovala odber vajicok, tak verim, ze sa budu dobre drzat a budu z nich krasne embryjka 🙂 toto cakanie na to, ci a ako bude ma asi bude zasa trochu ubijat, ale veeriimee

wolfi, pekne lezkaj
ostatne spolubojovnicky opatrujte sa 🙂

kuspitka
4. dec 2009

katy a kolko vajok ste mali?

katy7
4. dec 2009

kuspi no teraz dost: 15 vajok pred ocistenim, z toho 3 sa zdaju na troku, ostatne su dvojky a jednotky. No uvidime zajtra, kolko bolo zrelych a aku maju kvalitu. Ale som zatial celkom pokojna, lebo prvykratkrat sme mali len 6 odobratych a druhykrat 8, takze je tam vascia sanca.
A ty kedy sa odgulkas porodit?

kuspitka
4. dec 2009

katy tak to mas velmi peknu urodicku.
tak uz mam pocit,ze mala sa tlaci vonka.so spodu stale citim take tlacenie ako hlavicka.tak neviem co je to presne

wolfskinka
4. dec 2009

katy drzim palce aby pekne rastli embryjka, lezim az ma zadok boli

kuspit dik

kuspitka
4. dec 2009

wolfi buvala si?
zajtra budes pekne lezat ,aby bambulke bolo dobre

wolfskinka
4. dec 2009

kuspit hej az doteraz

surviver
4. dec 2009

wolfi,až mi odlahlo 🙂 Tak len pekne lež a nič nerob,aj jedz v posteli,ved muž Ta isto rad obsluži a ani za PC neseď,nie,že by si nam tu nechybala,ale drobček je teraz dôležitejši ako konik,tak kľud,kľud,kľud.... a tešime sa kedy sa znova ozveš paaaaa

katy,tak to je fakt pekna uroda,blahoželam a držim palce nech to do tretice dopadne tak ako ma...krasnym vianočnym darčekom 😉

kuspitka
4. dec 2009

tak to je dobre.len sa mi opatruj aj bobika opatruj moja.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domcek
4. dec 2009

No som tu zas hadam ma uz nik nevyhodi,. 😅
wolfi drzkaj sa. 😉
Aj ty rsulka zajtra.. 🙂

deanka151
4. dec 2009

Pre Orsulku držím ti palčeky na zajtra. Isto to bude tvoj veľký deň. Tak nech sú aspoň dve. 🙂

cikyta
4. dec 2009

Wolfi-tak som rada,že je bombulko tam,kde má byť.Ležkaj a nechaj sa manželíkom opatrovať,obskakovať a kludne si rozkazuj! 😉

Orsul-Zajtra nebudem myslieť na nič len na teba a tvojho malého mikulášika.(Alebo aj dvoch mikulášikov.)
Aj keby mal byť jeden z nich čertík 😅 (ako ten moj 😵 )CMUK

wolfskinka
4. dec 2009

baby dik za podporu, akurat mi mamina doniesla polievku uvarenu tak som zhltla dva taniere hned mi je lepsie

orsulka na zajtra drzim palceky .... zajtra tam bude gatova tak ta ta urcite popluje pre stastie

domika9
4. dec 2009

orsulik tfuj tfuj zajtra še trim 😉

mzuzka
4. dec 2009

ahojteeeee, Orsulik, drzim palecky na den D

domika9
4. dec 2009

mzuzka vitaj minule somna tebamyslela prečo nas takto zanedbavaš? 😢

mzuzka
4. dec 2009

ahoj domi stalica 🙂 no nie je vela casu, a to som len tehu. ked pridu svisti na svet, tak to uz uplne nic nebudem stihat. ale obcas vas kuknem, ked citam temicku porod v anglicku. skontrolujem, ako to tu pekne rastie, pribuda..... a tak

maska1
5. dec 2009

ahojte heliosáčky 😉 všetky do jednej vás pozdravujem
orsul tebe držím na dnes pästičky 😵
wolfi a ty pekne ležkaj, aby to krvácanie prešlo

ja nejako nestíham zapínať pc, lebo keď mám trošku voľna, tak buď periem, žehlím alebo varím, riadim a to si furt poviem, že idem baby kuknúť, čo majú nové a furt si niečo nájdem na robotu 😎
takáto akčná som nebola ani pred tehu, nie to ešte keď mám doma malého ďublika 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre