Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
14. dec 2009

dobre ranko všetkym 🙂

kuspi si ešte doma??? 😉

domcek
14. dec 2009

Caves survi
Prisla som na moment idem zehlit plienky

orsulka
14. dec 2009

ahojte dievcatka......tak ja dne akosi nestiham........ale nakuknem sem-tam 😉 😉 😉

marta222
14. dec 2009

Ahojte dievčatá, chcem sa len spýtať 😉 : Keď ideme prvý krát do Heliosu a budú mi brať krv na hormonálny profil, treba prísť nalačno?

kamka17
14. dec 2009

marta...na prvom sedení krv neberú, takže nalačno netreba byť...a ja som vždy raňajkovala, aj keď sme potom na tú krv chodili, takže asi tak...

orsulka
14. dec 2009

kamkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

caf 🙂 🙂 🙂

marta222
14. dec 2009

Ďakujem kamka17 - ale mne hovorili, keď som sa objednávala, že nám (alebo iba mne 😉 ) budú brať krv a partnerovi robiť spermiogram, tak preto sa pýtam. Aj ja si myslím, že netreba ísť nalačno - veď to nie je krvný obraz.

kamka17
14. dec 2009

moni ahojky...ako máš po víkende ?? ja som inak stále tu, len je tu tichúčko, tak aj ja som tichúčko...a okrem toho stres v robote...ale drahý išiel do zajtra do blavy, tak mám doma vegáč a príde večer masérka...juj, teším 😀 😀 😀 😀
a kramy ako prišli, tak aj odišli...dva dni a dosť, tak neviem, načo mi vôbec prišli 😠 😠 😠

orsulka
14. dec 2009

kamka......no toto????? tak to je nejako kratko nie??????????? a nerobila si testik, že ci nahodou????????

po vikende fajne...oddychla som si....nebol žiadny stres, v sobotu som behala po nakupoch, potom super obedik s priatelkou....nedela navsteva u znamych....no že ak pohoda 🙂 🙂

minka051
14. dec 2009

Ahojte
Tak tu trošku nakúkam čo nové.. Ja som práve dorazila domov zo školenia už mám toho plné zuby.

orsulka
14. dec 2009

minka...seeeeeeeeervus...moja...a u teba co noveho????????? Brno??????

romy01
14. dec 2009

ahoj marti, ´mne nikdy nehovorili aby som chodila na lacno, vzdy som si stihla supnut aspon kavu pred tym nez som tam sla.
A uz si mala pohovor v heliose ? Lebo ked sme sa my prvy krat objednavali, tak sme mali len ten pohovor a spg a mne vyratali ze kedy budem chodit na ten hormonalny profil. Na ten sa chodi 3 krat v priebehu cyklu na presne dane dni - tusim na 2 den, 14 a 23 den cyklu - ak si dobre pamatam.

kamka17
14. dec 2009

orsul..ee, testík som nerobila, lebo ja to mám už asi pol roka takto bežne, že dva-tri dni, takže si ani nerobím nádeje...

minka051
14. dec 2009

orsuka zatial nič lem čakáme na výsledky z genetiky hltám antikoncepciu pres prestávky aby mrcha nedošla ved ani nedošla a čakám kedy zavolajú alebo napíšu že mám prestať z HAK a začať tie náplaste na rast sliznice. Boli sme tam 1.12. a povedali že výsledky budú tak o 3 týždne tak čakám. Potom sa asi ozvú ak nie tak volám ja. Myslím že ak by bol zlý spermiogram tak to by nám už volali od vtedy ale ešte asi tá genetika im chýba nech je všetko ok. Tak verím že v januári to už bude. Lebo ešte asi 2 týždne budem aj tak brať lieky na tú sliznicu.

wolfskinka
14. dec 2009

ahojte ... tak konecne som sa na chvilku dostala na net, zachvilu pojdem do mesta kuknut nejake vianocne darceky

marta222
14. dec 2009

Ahojte, romy01 - mne povedali, že si treba nachystať cca 20 € - 16,60 za spermiogram a 4,- € za odbery krvi - tak z toho usudzujem, že mi budú niečo zisťovať z odberov. Ja neviem, čo sa tam presne všetko zisťuje, v tomto som úplný laik - ideme do Heliosu prvý krát a nemám za sebou ešte žiadne vyšetrenia, akurát infektológiu. Takže tak... 😉

minka051
14. dec 2009

marta222 aj nám pri prvom sedení brali aj krv a robili aj spermiogam. Mne brali krv na chlamýdie, nadobličku a štítnu žlazu. A hormonálny profil robia na 3DC. Nemusíš byť na lačno.

orsulka
14. dec 2009

minka.......tak super....aj ked to čakanie niekedy..... 😝 ale držim palceky...ftuj....

kamka.....ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....som nevedel........ 😔 aj tak skoda prevelika......

wolfi.....ahoj 🙂))))

wolfskinka
14. dec 2009

orsulik ahoj ,,, ako sa citis ? ktory den cyklu si ?

surviver
14. dec 2009

domček,tak len žehli,lebo ich maš neurekom 😉 😀

marta,tiež si myslim,že nemusiš byt ny lačno a držim palce,nech pridu na pričinu čo najskor,aby bol drobec čo najdlhšie v brušku,minimalne 36tt 🙂

wolfi,Ty odkedy si doma,tak si tu tak málo,ale chapem,že ležiš,tak sa Ti nedá 😉

ostatne čauko,dnes je pekne slniečkovo...aspon teda v ZA

wolfskinka
14. dec 2009

survi snazim sa lezat, ved vies pri tom spineni to nechcem riskovat a dat si notebook na brucho to nie je dobry napad a pisat po leziacky to sa neda

to spinenie od piatklu zmizlo tak dufam, ze uz bude dobre, tak castejsie sadnem k pc, ale aj tak sa snazim co najviac lezat, aby sa nieco nepo...

a navyse este aj UPC cosi stale robi tak nam vypadavan internet

surviver
14. dec 2009

wolfi,ved jasne,že drobec je teraz najdôležiteši a notebook na bruško nedavaj ani nahodou...fajn,že už nešpiniš,ved by už bolo na čase,ale pekne Ti to naskakuje,že 9tt 🙂

marta222
14. dec 2009

Ach tak, ďakujem dievčatá za vyčerpávajúce informácie, už som o čosi múdrejšia. Tak, možno to bude ako píšeš ty minka051 - chlamýdie, štítnu žľazu a nadobličky. No, veď uvidíme... potom dám vedieť. Ahoj wolfskinka, to som rada, že už nešpiníš.

wolfskinka
14. dec 2009

survi no 9tt, sranda aj ja sa neviem na to vynadivat, tie 9tt pri mene, v piatok idem zase do heliku na sono a na kontrolu, tak dufam, ze bude vsetko ok, kedy tebe zacalo rast brucho v ktorom tt ?

minka051
14. dec 2009

orsulka
To čakanie je tedy hrozné lebo sa to vlečie... 😖 apeniaze fuč to sa mi nepáči že všetko zaplatiť do predu a 4 000€ je teda dosť, ale je to lepšie ako to daňové školenie. Myslím že nič nové tam také nebolo čo nedájdeš tak som tam skoro zaspala. Prednášala Mézeiová asi poznáš. Jediná novota zamestnanecká prémia v ročnom zúčtovaní. Ale pochybujem že u nás to niekto bude mať.

surviver
14. dec 2009

wolfi,pozri moj album...ja mam pocit,že take viditelne bolo v 24tt,ale nerastlo rychlo,ale teraz od 34tt to rastie,že sa nestačim divit 😉 akoby bolo každy den väčšie...

wolfskinka
14. dec 2009

hej kukla aj v 10tt uz bolo cosi vidiet 😀

minka051
14. dec 2009

suriver bruško je pekné ved nemusíš byť ako balón. Moja kolegyňa pribrala 6kg a syn mal 4200g.

surviver
14. dec 2009

minka,tak to je teda riadna pálka...ale hlavne ,nech to dobre dopadne,držim palce...

romy01
14. dec 2009

veru wolfka, leti to len co je pravda.
marti tak urcite urobia tie vysetrenia ako posala minka a potom ta zrejme cakaju aj tie odbery na hormonalny profil aby ti pripadne vedeli nasadit sppravne lieky ak by bolo treba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre