• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Ahoje.pekne ranko vam prajem.
dnes budem vediet ci si ma nehaju v nemocnici a ci budem rodit cisarskym mam dnes stretko s primarom
15. dec 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kupsi .-))))

tak nech to vsetko dobre dopadne moja.........verim, že snad cisarsky nebude nutny .-))))))

a co to meno??? už ste sa rozhodli?????????????
15. dec 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka hej budeme mat Kamilku.
tak neviem ,ako sa rozhodne primar,ale mam pocit,ze povi cisarsky.
15. dec 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi.......a na ten cisarsky je nejaky dovod?????????????
15. dec 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka neviem moja.
len chcu ,aby sa moje tehotenstvo ukoncilo ciasrskym.
bojim sa.
15. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KUSPI.....tak ja tomu trt rozumiem.........len neviem, preco by mali uprednostnovat cisarsky pred normalnym porodom , pokial nemás žiadne problemy.....
ale držim placeky, a daj vediet co a ako ...:slight_smile:
15. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tej Rim.sobote je to fakt divne....ale držíme Kuspitke palce nech rodí normálne.
15. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....ahojcek :slight_smile:)))) no ved to.....ale tka hádam jej to dnes vysvetlia...vsak kuspi??????? :wink:

co noveho?????????
15. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-no.......ako som už spomínala,Sise som ublížila strihaním nechtíku až do krvy a tak si teraz bucham hlavu o zem. :angry: Aj jej ide krvička :cry:
15. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík,tá pošta,čo ti príde,príde aj do Helíku :wink:
15. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.........................ooooooooooooooooo!!!!! tak to som zvedava.-))))))))))))
tesim sa :slight_smile:))))))
15. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som robila ja uplne obyčajne,lebo "profesionála"som nenašla.Ale aj takto mi to stačí.Poteší aj takto poskromne... :dizzy_face:
15. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit cisaraku sa vobec neboj.. ja som sa bala ako cert a keby som mohla tak rodim takto aj zajtra.. nebudem klamat prve 2 dni to boli ale potom pohoda.. ja somm od 3dna od rana uz mala malu pri sebe nonstop a dalo sa..
15. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka-aj ty si mala cisarák skrz IVF?
15. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky nie, ja som mala problem s lonovou kostou , rozpadavala sa mi a tak som nemohla rodit normalne.. a tak 10 dni pred terminom mi spravili CS.. ale nakoniec aj tak by museli lebo v pondelok ma prijali do nemocky s tym ze budem rodit v utorok rano ale v noci mi este praskla voda takze to bolo trosku rychlejsie.. mala sa narodila o 23:55...
15. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa nezda ze by sa robil cisarsky kvoli metode oplodnenia - na cisarsky musia byt ine dovody, nie , ?
15. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka-Aj som si myslela,že si mala iný dôvod , ako IVF.
Romy-jasne.
15. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niee. urcite nie kvoli tomu ze si po IVF { to len ak mas este nejake ine problemy tak IVF je mozno ako plus k tomu } ale inak urcite nie, na to aby ti spravili CS musis mat sakra dobry dovod.. mne to schvalovalo asi 10 doktorov.. nieje to sranda..
15. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Babulka.Ale hlavne,že všetko dobre dopadlo a pozerám,že máte krásnu Ninku pri sebe.To je dôležité a teraz už len nech sa vás zdravíčko drží :wink:
15. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim babulka, ale hlavne ze vsetko dobre dopadlo. CS je predsa len riziko pre babatko a pokial je to mozne treba rodit normalne.
15. dec 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka-kde si prchla?
15. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TU SOM...ALE............ fakturujem medzi rečou .-) :wink:
15. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...ahojček :slight_smile:)) ako sa mas????????????
15. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ...

baby tak ja som zase schudla a rifle nezapnem cez brucho, a vahou idem dole .... ozaj sa podrzte vcera som stretla znamich a ta kamoska mi povedala, ze cakam dievca lebo ze som strasne oskaredela, ze mi berie krasu .... tak som sa dobre pobavila
15. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....dobre ranko prajem....spachtošky!!!! :grinning: :grinning: :grinning: podarilo sa vcera kupit nejake tie darceky?????????????????????? :wink:
15. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ani nie, idem dnes do hypertasca nejaku kozmetiku pokupit
15. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.....a to čo??? žiadny výber nebol??????????

ciky....a ty si kam zmizla??????????????????????????? :grinning:
15. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi ahoj-vieš aká som bola krásna v tehotenstve? A kamoška čistá "zruda" a mala chlapčeka :wink: Ale som na teba zvedavá.
15. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CIKY...CESTUJETE CEZ SVIATKY, NA SVIATKY, PO SVIATKOCH, ALEBO TAK NEJAK K RODICOM?????????????
15. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky orsulka. Mam sa fajn a ty ako ? Vidim ze pracujes ale moc to neprehanaj, aby si potom nemala maleho workoholika :grinning:

wolfi mozno maju pravdu s tym dievcatkom ale to je blbost ze si oskaredela - to ti mozno len zavidia :grinning:
15. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok