• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
janicca tak tentokrat nevim nevím ježe nerobím ale minule tu bola jedna kočka u nas a vravela že ona dava maslo kokos a praškovy cukor a všetko že dosypava podla potreby tak skus všetko zaleží kolko daš masla
15. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek uz musite nejako vydrzat
15. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym dobre ranko...

kuspitka...tak a drž , vela stastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dec 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...nikde nikto...takže dobre ranko Orsulka ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem všetkým... :sunglasses: :sunglasses:

kuspi, už si asi ne ceste do nemocky, tak si to tam spríjemni ako sa dá, žiadne stresy a depky :sunglasses: a nech ja malá do vianoc domka :wink:

wolfi...očkovanie žiadne ani za svet
16. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...máte niektorá ZP dôvera?? lebo že či mám čakať papiere so žiadosťou aj ja alebo prídu len do helíku?? a z helíku sa asi neozvú sami, asi by som tam mala zavolať..?? máte skúsenosti ??
16. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAMKA...dav...ja mom doveru......pride ti to domov, aj do Heliku..... :wink:
16. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...dik...a koho mám zadaviť ??? :sweat_smile:
16. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: oprava....čav......... druhá oprava: mám doveru....hihihihihihihihih
pracujes????????
16. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja, ti ide od rána... :grinning: :grinning: :grinning:
hej pracujem, len tradične nestíham písať, ale čítam čítam poctivo...
dneska idem poobede zase brušákovať a s babami potom na vianočné trhy...že punč, medovina a tak...sa teším, len keby taká kosa nebola :confounded: :unamused:

a inak obdivujem vás všetky kvôli pečeniu...nemám na to veru nervy, teda na vianočné pečivo...u nás to istí mamina a svokra :grinning: :wink:
16. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka.....tak ja som na tom asi podobne, ale take co sa robia ako nepecene, s BB keksov a podobne, to urobim urcite.....:slight_smile:))))))
16. dec 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :wink:
16. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ TEBE SURVI...AJ TEBE :slight_smile: :wink:
16. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo dnes orsulka ešte stale vela prace,či už maš všetky vyplaty urobene?
16. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi...to už mám hovote od min. týždna......teraz dosli na rad fakturky .-)))))))))))))))

ale už je to v pohode....stiham, zvládam...jednoducho som sikulka :slight_smile:))))))))))))))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka o tom niet pochyb :wink:
16. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
kamka orsulku sme už čo to naučili naučime aj teba :wink: že osrul pochval sa kamke aky si zožala uspech
16. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....... dnes som akasi mimo od rana
16. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som napísať že s pečením
16. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfi to nič ja začínam byť mimo celodenne prestavam mať prehlad aky je den a tak v pondelok som sa pytala mm či je štvrtok a tak inač pohoda :slight_smile: zvykaj si mojo
16. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi no ved to, idem zalahnut, mozno to prejde, som sa pozrela na maso co som chcela varit na obed a mi prislo vselijako tak to radsej necham tak
16. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...hihihih.......jasne, že s pečenim, s cim inym .-)))))))))))))) už som sa pochvalila...dávno .-))))))

wolfi...debre aj tebe.......
16. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...veď ja viem, že orsul sa darí aj v pečení a ja tiež rada občas upečiem, ale len také normálne koláče, také že drobné pečivo a slávnostné torty tak na to nemám nervy a aj tak by to nemal kto jesť...teda mal ale netreba mu :wink: :wink:
16. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby ... :wink:
nooo s tým pečením ste ma rýchlo presvedčili asi sa na to vy....a nechám to na babku a maminu ako každý rok len som chcela prekvapiť ale zase mi to nevída...no škoda :grinning:

kamka tak dnes ideš brušákovať...a na vianočních potom opatrne veď vieš taká medovinka a punč sa dobre pije....... :wink:

orsul niečo tu smrdííííííííííííí že by samochvála .. :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JANICAA......može byt....ale ked sa sama nepochvalim, tak kto ma pochvali?????? :grinning: :grinning: :grinning: teda Kamka ako vynimka potvrdzuje pravidlo ... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné ORSULKA !!! veď na to som myslela treba si urobiť radosť a pochváliť sa...KAMKA to je dobráčisko od kosti od nej len a len dobre môžeš čakať .....všáááák Kamka ... :wink:
16. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul :slight_smile: :slight_smile: :fearful:

jani...no vzhľadom na cenu tej medoviny asi skončím pri jednej, takže neboj nič...len akosi sme pozabudli, že sme sa spolu chystali na tie trhy...tak čo nedojdeš???
16. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...to to je jasne...to je poklad dobrosrdiečkovýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: hned by som sla s Vami!!!!!!!!!!
mne mamca vcera priniesla vaječný liker......hned sa mi vratili spomienky na detstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka dam vedieť či čo ako kedy dojdem ...

orsul áno áno pamätám aj ja nám to babka robievala....naliala to do takých kalíškov a my sme to vylizovali jazykmi no to bolo úžasné ...ako keby to včera bolo :wink:
16. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sa tu červenám...ďakujem za ocenenie mojej osoby :sweat_smile:
16. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok