• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
lucul este ano 13tt idem ku nim na kontrolu a potom 20tt sme sa dohodli

janni ja by som takeho certika brala radsej hyperaktivne dieta ako nejake bojazlive utiahnute

lusina majka uz ma synceka 3 tyzdne doma, mala komplikacie tak sa narodil o mesiac skor, inac je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny poslala mi aj fotku
18. dec 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....sprava od Ajky - kuspitky...

Ahoj volam sa Kamila a mam 2690g.......gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi - gratulujeeeem,ked prides..... je to nadherne... vsetko dobre aj malej babike. Boze, az mi slzy vyhrkli.....nadhera.
18. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi Blahoželam :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: A prajem vela,vela ,vela zdravička obom :slight_smile:
18. dec 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kusitka to je krasa tak to ešte stihate prísť do vianoc domov gratulujem :slight_smile:
18. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko domika,čo už maš upratane,či si oddychovala? :wink:
18. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky pisala aj mne kuspitka mala Kamilka je na svete a ze sa maju dobre ma 48cm a vahu viete :wink: :wink: :wink:

kuspi veeelkaaaaaaa graaaaatuuuulaaaacia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky maly drobceeeek :grinning: :grinning: :grinning: Gratulujeeeem.
fest sa tesim na fotecky
18. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A už je tu dalšia správa,
na svete je Kamilka.
princeznička naša malá,
naša dalšia"Helinka".

Želáme ti milá Kuspit,
nech je stále zdravučká,
všetky žienky posielame:
Velku pusku na líčka!

Nech sa jej na svete darí,
nech je stále krásna,
Nech je stále sťa hviezdička
na nebíčku jasná!
18. dec 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi ešte mi treba popratať kupelnu a trošku ubežne kuchynu , napečene zatial čo som planovala tak mam ešte dopečiem pred sviakami a dnes som bola na vianočnom večierku ale iba chvílku ak by ma nahodou kontrola zhanala :slight_smile:
a cestou som kupila svokre obliečky pod stromček takže nato že som vyliezla z postele o pol desiatej som stihla dnes tak akurat :slight_smile:
18. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit velka gratulacia a kamilke hlavne vela vela zdravia
18. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka gratulírujem zo srdca, prajem vám veľa šťastia , zdravia, lásky a rodinne pohody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi tebe aj Kamilke z celého srdiečka vetko len to naj naj naj prajem ... :dizzy_face:

ciky to je milá básnička... :dizzy_face:
18. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ahoj ako sa mas ?
18. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Wolfi, ale dá sa :slight_smile: a ty?, pekná fotečka :slight_smile:
18. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v dobre .. zle mi neni, stale som minus 3 kg, jedine co mam vacsie prsia, to je vsetko
18. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi nebojkaj, o chvílu pojdu kila hore... :wink: :slight_smile:
18. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky a ty uz si kolko pribrala ?
18. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2kg :unamused:
18. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja mam zaujimave tehotenstvo zatial "priberam" do minusu ... xixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pritom zle mi neni, jem sice trosku menej ale normalne
18. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si to drzkaj Wolfi, ja som pri dcere ako prvorodicka pribrala z 20kg, ale to som isla z vahy 54kg :dizzy_face:
18. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mama pri mne pribrala 8 kil
18. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka som velmi stastna vela vela zdravicka malej Kamilke a tebe rychle zotavenie.
To budu krasne Vianoce. :wink:
18. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre.Tak vám to tu na dnes zatváram :grinning: Pssssss-hajajte
18. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi...pripájam sa ku gratuláciám, hlavne zdravíčko prajem, všetko ostatné príde samo :slight_smile:

a pekné predvianočné víkendové ráno prajem...z práce... :unamused: :confounded: :cry:

ciky...super básnička :wink:
19. dec 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ja som za tehu pribrala 14kg a z toho 10kg do 5 teho mesiaca :grinning: pri pôrode som mala "pekných" 84kg ale teraz pri mojom čertíkovi mám 3týždne od pôrodu 70kg
Inak Kuspitka sa má ok je po cisaráku včera som s ňou volala
19. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak to si dobra .... ze od porodu 14 kil dole ... klobuk dole pred tebou, uvidime ako to pojde mne, ja som zatial v minuse, ale moja segra je v 19tt a ma len plus 2 kila, ale zase ja sa neprezieram a ani mi nechuti, len tak cvicne kde tu cosi zdobnem, nemam ani chut
19. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som zato žrala. Mne bývalo zle , ale od hladu :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ja mam doteraz + 0,5kg :wink:
19. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemachrujte s tym chudnutim, lebo mam mindraky - ja som dnes zas zožrala tri taniere perkeltu a zas som hladna - sorry za vyraz ale som sama na seba nahnevana.

Kuspitka mala teda cisarsky ? Neviete preco ?

zuzanka - ja sa obavam ze u mna to tak nepojde ako u teba, na mna ak sa nalepi tak to bude na dlho :frowning2:
A ako sa mate ? Co robi take 3 tyzdnove babatko ? Uz sa kuka a uz sa aj usmieva ? Alebo stale spinka ?
19. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok