Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
24. dec 2009

flyangel dakujem moja.
ako sa mi mas ty?

flyangel
24. dec 2009

taak ja sa mam celkom dobre...len teraz este chystam obed, uz stromcek sme nazdobili vcera takze super...tesim sa na darceky a aj na spolocnu veceru v kruhu rodiny 😀 inac mam toho dost ved vies skola,praca a este aj domacnost 🙂 a aka je malinka?aky bol porod?pochval sa

kuspitka
24. dec 2009

tak rodila som cisarskym.boli tak komplikacie uz a zas primar nechcel riskovate velmi.
ale uz som sa mam celkom dobre.
dnes my ideme zdobit stromcek len mi musi prist manzel z obchodu.
je velmi zlata len na noc jej nestaci moje mlieko tak davame nutrilon.
neviem co mam robit ,aby som mala mlieko hustejsie,aby jej to stacilo.
teraz vazi len 2560g tak sme poriadne dole s vahov

flyangel
24. dec 2009

Moja to nevadi hlavne nech je zdrava ved ona pribere..hlavne nesmies byt v strese aby si nestratila mliecko uplne...mnozstvo zien musi deticky dokrmovat ale ty aspon mas mliecko a aj ked to uplne nestaci mala dostava materske mliecko aj tak...takze bud v pohode...

kuspitka
24. dec 2009

viem moja.ja niesom strese tesim ,ze sme doma.

flyangel
24. dec 2009

noo tak to je super moja...urcite sa tesite z malej a uzivate si s nou 1.spolocne Vianoce 😀

kiara15
24. dec 2009

ahojte helinky aj ja chcem vsetkym popriat vesele vianoce a stasny novy rok nech sme uz vsetky tehulky 😉 😉 😉

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy7
24. dec 2009

kuspitka, srdecne blahozelam, mala je nadherna, uzite si krasne Vianoce v trojici 🙂

wolfskinka
24. dec 2009

Ahojte baby,

všetkým prajem šťastné a veselé Vianoce plné pohody, lásky, porozumenia. Tehulkám prajem krásne tehuľkovanie, snažilkám nech sa im čím skôr splní ich sen a zaradia sa mediz nás tehuľky a maminám nech sú ich detičky zdravučké.

a pre všetky snažilky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Dr.Krajkovičovi, Dr.Gaťovej a celému kolektívu nášho Heliosu, nech sa im darí a nech sú všetky snažilky tehuľkami.

Wolfi

surviver
24. dec 2009

Ahojte 🙂

Katy blahoželam k najkrajšiemu darčeku 😵

Kuspi vitaj doma 😉 Mala Kamilka je zlatučka,prajem nech ste zdravi a nech vam pekne rastie 🙂

😵 😵 😵 Všetkym vam prajem pokojne vianočne sviatky,vela lasky a porozumenia v rodine a pod stromčekom par darčekov,ktore potešia vašu dušičku 😵 😵 😵

domika9
24. dec 2009

Letí k tebe darček z neba , je v nom všetko čo ti treba.
Šťastie , pokoj, láska , neha Ježiško má rád aj teba
krásne Vianoce

babulka123
24. dec 2009

kuspi gratuluuuujem.. vidim ze si to zvladla na 1...a mliecka sa neboj.. ono sa to este upravi.. cmuuuk aj Kamilke

cikyta
24. dec 2009

Kuspitka-napíš Annag v teme bábätká.To je lakt.poradkyna.A neexistuje slabe a silne mlieko.Len predne od smädu a zadne od hladu.2 krát mi zachránila kojenie.Kojím už 8 mesiacov v pohode.

cikyta
24. dec 2009

Inak Kuspitka-Kamilka je velmi peknučká.Vôbec nieje nijako pokrčená a taká drobučká.Vizerá,akoby mala už mesiac-proste kočka ako mamina!
A prečo i mala cisársky?

romy01
25. dec 2009

baby zdravim vas. Som tu len na skok llebo ideme k nasim.

kuspitka a nasiel tvoj drahy nieco na malu ? Lebo ona je taky malicky drobcek ze asi bude musiet do veciciek dorast 😀 Ja sa neviem vynadivat a stale sa vraciam aj k Jakubkovi a Jurkovi, no super vianoce baby

wolfskinka
26. dec 2009

ahojte, tiez som len na skok na chvilku vas pozdravit, vianocny chaos panika, ved to poznate..

tija28
27. dec 2009

stastne a vesele 😉

tija28
27. dec 2009

vsetkym 😉

tija28
27. dec 2009

snazilkam 😉

tija28
27. dec 2009

tehulkam 😉

tija28
27. dec 2009

a maminkam 😉 😉 😉

tija28
27. dec 2009

a zaroven chcem popriat vsetkym ............stastny a najkrajsi Novy rok 2010, plny malych milych radosti a vela krasnych a nezabudnutelnych zazitkov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

2

0

1

0

😝

adulik76
27. dec 2009

tija, ty aj žiješ? od augusta si sa mi neozvala, čo je s tebou? ako sa ti darí??????????

cikyta
27. dec 2009

Kuspitka-teraz to máte super.Včera som na vás myslela,lebo sme išli do tesca na nákup a čo boli zlavy na detské veci 50-70% tak len také že číslo: 50-56
Tie väčšie čísla zlavnené niesu a uplne zbytočne sme sa tam prehnali.No,tak zrejme až po Novom roko ako vždy.

katy7
27. dec 2009

Ahoj Tijuska, dlho som o tebe nepocula, ako sa mavas?

orsulka
28. dec 2009

dobre ranko dievačatka....ja vas zdravim po sviatkoch a už z prace......citam , že sa mate velmi dobre, a užili ste si sviatky pohody, kludu, darcekov a prejedania sa...hihihihih 🙂)))) mys me boli na horehroni a dosli sme až vcera, tak sme sa vytesili s rodinkou vsetci pekne pospolu...🙂))

Katy ....velká gratulacia k pozitivnemu vysledku
Kuspi....mala je peknunka, a ona porastie ako z vody, uvidis....este nebudes stihat veci dokupovat 😀
Tijuska......aj tebe krasny Novy rok želam....nech sa ti splni vsetko na co si len pomyslis .-))))

mzuzka
28. dec 2009

ahojte, ja som nemala cas sem nakuknut skor, tak o co neskorsie, o to srdecnejsie gratulujem kupitke, ku Kamilke.

tijka, ahoj stratena ........
orsul srcko ako?

vsetky ostatne ahojteeeeeeeeeeeeeeee......

orsulka
28. dec 2009

MZUZKA....ahoj chrobacik........tak ako po sviatkoch...prejedená, pribratáááááá 😀 😀 som celkom rada, že som v praci .-))))))
ako sa Vy držíte???????? ake boli Vianoce?????

janicca
28. dec 2009

ahojte moje krásne prajem vám pekné povianočné ránko .... 🙂

orsul taky tak prejedená,pribratá,vynavštevovaná ....veď o tom sú tie sviatky ... 😀

tija vitaj medzi nami môžeš sa knám pridať.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre