• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
no snad nie :slight_smile: ja som vlastne cakala na vysledky steru, nastastie boli medzi 1-2, takze stacilo to kryo... od 2 vraj rezu :unamused: , mne dr. povedala, ze ak operuju, tak rok minimalne treba s tehu cakat....
17. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve kamaratky:"Tiez musis manzelovi hovorit ked dosiahnes orgazmus?-"ja nemozem, nesmiem mu volat do prace!!!!"

:grinning:
17. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna drbne akurat volala ta baba zo socialky ze stoji u nas pred vchodom ... mala prist o 20.30 vecer a teraz je tam, ja nemozem odist z roboty a muz tiez nie ... ma ide drbnut skusaju nase nervy nic viac
17. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka: moja sestra bola na operácii krčku, zobrali jej len časť takú menšiu, a o päť mesiacov nato otehotnela, takže asi to problém nebude :dizzy_face:
17. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka :grinning: :grinning: :grinning:
wolfi bozinku a co hodinky nemaju :confused: ?
17. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka ... moj muz skoro na nu vyletel, som mu vysvetlila ze musi byt kludny lebo nas skusaju
17. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti......... :slight_smile: tak dakujem za potvrdenie..... hned si človek istejši ked ma aj takyto dokat :slight_smile: :slight_smile:

wolfi...a to je ten klud a pohoda o ktorej som pisala :slight_smile:))))))))))))))))))) socialka.....už len ten názov hovori za vsetko!!!! :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte palce aby sa to s nimi dalo dohodnut na poobedie aby nam potom nerobili problemy ale tiez zavolaju rano o 7.30 ze pridu vecer o 8.00 a potom rano o 8.30 stoji u nas pred vchodom ... no su oni normalni ?
17. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka: a má takého valibuka, že až....to len aby si sa mala načo tešiť :grinning: ....
17. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis, ze to je sucast nejakej taktiky??? ze by ? to skor nieco doplietli :wink: ale vies co? ja by som vyletela tiez :grinning:
vsak ked ste obaja zamestnani a navyse ste dohodnuti na vecer, nemozu cakat, ze ich rano o 9 budes doma vitat medzi dverami no
17. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na vseobecnu zdravotnu poistovnu............................... pa
17. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfskinka: držíííííím a určite sa s nimi dohodnete, ale myslím si, že im sa skôr dá v ranných hodinách tak to skúšajú....neboj všetko dobre dopadne....
17. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dakujeeem :slight_smile:
wolfi, nie nie su normalni :grinning: a mozno im je jedno 8 hodin ako 8 hodin, a ci rano ci vecer, vsak koho by to trapilo :slight_smile:
17. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti no teraz je to hra o nervy ,maju tam napisane moje cislo ze maju kontaktovat mna .. zase psychologicky efekt idu na to cez chlapa a zavolaju mu do roboty a cisdlo si zistili v zozname

finelka nie su normalni, ale nesmieme vybuchnut
17. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to vazne??? fakt to na vas takto skusaju? no ty brdo ale vsak to sa FBI aj CIA mozu schovat oproti slovenskej socialke :grinning:
17. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ... sedim tu ako na ihlach ako to muz vybavi s nimi .. drzte palce, teraz iim ma volat
17. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra o 12.00 pride, muz to s nou dohodol tak dnes stiham aj upratat vsetko tak ako ma byt
17. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi drzim drzim, jaj uz ste sa dohodli, super :wink: , ale nestresuj sa hlavne, urcite mas doma vsetko pekne upratane uz teraz :slight_smile:
17. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
môžem Vás poprosiť o radu, pichám Dekáč a už týždeň som chorá na mraky, priedušky, nádcha, viem že by som nemala byť chorá len neviem v ktorej časti stimulácie, myslím si že vtedy keď budem pichať Gonal, však?
Chorale ako inj? je ti lepšie, ja to zvladam v poho a ďakujem Orsulke že ma nezabudla pri stimulantkách, som sa trošku bála že ma medzi seba neberiete. :frowning2: :sweat_smile:
Wolfi toho slimáčika som nehačkovala ja. Ale naša Kuspit by takého určite zvládla, ja určite nie. :wink:
17. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka .. no budem musiet byt zajtra vysmiata a posobit vyrovnane

snecka ja by som to tiez nezvladla, ja ani gombik neviem nasit
17. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, tak by si si to tu mohla nacvicovat :slight_smile: , ale nie, to zvladnete urcite :wink:
17. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, ja by so ti rada poradila, ale netusim :frowning2: , no ked sa vratia kocky, co maju taku skusenost, urcite sa ozvu :slight_smile: . Inak ale ten slimacik je naozaj super :grinning:
17. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finelka no budeme musiet

no baby prejdime na inu temu, lebo sa zbytocne tym zatazujem, musim sa ukludnit
17. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka......no nezabudla som na teba......ale zato na KATY!!!! sorry !!!!! :slight_smile: :slight_smile: ospravedlnenie.....

no nemala by si byt chora akože vobec...hihihihihih...počas žiadnej časti stimulky, ale toto sa už riešiť nedá....že???? :grinning: :grinning: :grinning: jednoducho to treba cim skor dostať zo seba von.....najlepšie osvedčene babičkine recepty!!! ela prirodných vitaminov v ovoci a zelenine....caj, med, citron, cesnak.....čo ti budem vraviet...ved vieš :slight_smile: :wink: doležite je aby si aj na odber bola ok....budu tam na chvilku uspavat tak aj kvoli tomu....a no a potom už plne zdrava na vklad...dobre moja?????

wolfi...tak prvý test nervov máte za sebou :grinning: :grinning: :grinning: nádhera...že aká testovačka ...hihihihih
17. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul nadhera este teraz ma cuka, uvidim co povie zajtra ... musim tak vyupratovat ze sa bude byt lesknut a vsetok bordel co sa mi nezmesti do skrine znesieme do pivnice
17. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stratégia na 1!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vám, no Orsul vôbec si ma nepotešila, ja už ani nepamätám kedy som bola prechladnutá, že som zrovna musela ochorieť teraz :angry:, mohli by tie lieky a inj. oslabovať imunitu? :unamused:
17. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no ved to .. musi to vyzerat tip top ale zase nie uplne nabliskane aby nepovedali ze som puntickarka
17. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi..... :grinning: :grinning: :grinning:

snecka...myslím, že nie....ono to je asi len zákon schválnosti......ale neboj, vyliečiš sa a vsetko bude OK...este len, nech to nechyti drahy... :wink:
17. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ais tak nejak ... ozja mailiky od teba su super .. len posielaj posielaj
17. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok