Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
28. dec 2009

orsul...no mám pocit, že by som začala najradšej už zajtra 😀 😅 , ale viem, že nejaký ten týždeň to ešte potrvá, ale neva, hlavne, že sme sa dopracovali už sem a ostatné pojde ako po masle...verím si, čo 😉 🙂 😀

kamka17
28. dec 2009

práve ma napadlo, podľa čoho sa dávajú lieky pri IVF...?? lebo keď pozerám rozne témičky, tak baby majú rozne lieky...akože je to jedno, len tak pre zaujímavosť, či neviete.. 🙂

cikyta
28. dec 2009

Kamka-neviem.

Kuspitka-nádherne fotečky.Ste pekní rodičia-juj! A prečo si mala ten cisársky? ☹

orsulka
28. dec 2009

kamka...tak mne dal krajko na vyber....a rozhodovali sme sa sami...podla toho či chces injekcie alebo pero.....ono je aj rozdiel v cene za tie lieky, co sa doplaca...tak sa rozhoduje aj podla toho.......
a tak v januari pojdete možno spolu do toho s Janulou 😉 😉

ciky....ako bolo u rodicov??? postihali ste vsetko???????

romy01
28. dec 2009

ahojte kocky.

dnes som bola v tescu tu v MT ale este nemaju na textile nic moc co sa tyka detskych veciciek, vlani toho bola kopa, tak hadam este dolozia

wolfi tak gulko uz doupratoval ? Uz si to ln uzivas,o ste v robote ze?

baby c- vela trpezlivosti vam zelam

surviver
28. dec 2009

Pekny večer prajem 🙂 Dnes som mala perny den,tak až teraz som sa dostala na net,neskoro ,ale predsa 😉 Bola som na poradni a ešte som vybehala predoperačne...

vidim,že všetci ste ok,tak to je dobre 🙂

kamka mne tiež dala Gaťova na vyber,či chcem pero ,alebo tie čo sa miešaju. To pero/tušim Gonal/ je drahšie,ale povedala,že zloženie Menopuru/to si miešaš sama/ je uplne take iste. Kedže si to viem namiešat,tak som si vzala Menopur,je lacnejši...

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
28. dec 2009

ahojte,
ste sa dnes rozpísali.....aspoň mám čo čítať.....

survi - a prečo si bola na predoperačnom,ideš mať cisára???

katarina - a ty stále nevieš,čo to bude?ale hlavne,že sa máte fajn...

mne nejak tvrdne brucho,len čo sa postavím,keď ležím,tak to necítim...
aj ja som bola dnes v tescu,nič moc tam nemali,zlacnené boli len tie najmenšie vecičky,tak tiež dúfam,že po novom roku doložia a hlavne znížia ceny....

cikyta
28. dec 2009

My pôjdeme 4.1.do ZA na výpredaj tesco.
Orsulka.Stihli sme všetko.Len teraz máme také horšie dni.Sisa má 39 °C horučku.My pôjdeme asi stredu na pohreb a práve táto druhá vec začala byť v našej rodine tradíciou na Vianočne sviatky 😔 A nešli sme cez Žiar,lebo bola zlá cesta.Takže 2 krát som ti kývala v PD 😉

domika9
28. dec 2009

kočky tak dnes sme boli mrknuť na vypredaje tak pekne ulovky sme našli 😉
ciky kuspitka nam nechce prezradiť prečo vlastne ten cisarsky 😅

wolfskinka
28. dec 2009

kamka rizikové ... vraj ked sme tak dlho cakali a tie dva potraty tak povedal doktor, ze rizikove a ziadna robota...

cikyta
28. dec 2009

No Domika.Ved mne to môže byť už jedno,ale ako tehulku by ma to zaujímalo to,s Kuspitkou.

wolfskinka
28. dec 2009

romy nie sme v robote, chystali sme sa 11.1., ale doktor povedal, ze v ziadnom pripade ... ze potrebujem pokoj a klud a ze len na vlastnu ziadost ale ze on ma sam od seba nevypise, o robote nechcel ani pocut

kamka ozaj co ziadost ?

domika9
28. dec 2009

wolfi presne tak ja som tiež doma a je mi tak lepšie mam klud ked chcem spím ked chcem jem a pohodička žiaden stres len užívanie si tehotenstva 😉

tak fotečky su už v albume

domika9
28. dec 2009

ved ciky aj ja som sa jej už pytala ale asi o tom nechce hovoriť , ale jaq by som tiež chcela vedieť

wolfskinka
28. dec 2009

domika no budem aj ja ... ozaj ak sa smiem spytat tak mi prislo zo socialky ze mi vyratuvaju 16,5 eura na den to sa rataju aj soboty a nedele alebo iba pracovne dni ?

domika9
28. dec 2009

wolfi to sa rata na kalendarne dni takže ta suma x počet sni v mesiaci čiže bud 28, alebo 30 alebo 31 😉

janicca
28. dec 2009

tako ahojte babule ja už som späť trošku narobená ale izby sú nádhernéééé vymaľované ......... 😉

wolfi a ty sa kam hrabeš do roboty???.... len ty si pekne užívaj to vytužené tehulkovanie doma je ti to jasné!!!!

kamka tak rok 2010 to istí a pod stromčekom si nájdeme nádherních živích snehuliačikov 😵 😵 😵

kuspi kamilka je nádherná taka krásna bábika 😉

ciky - malej sisinke babulke s čertovskými očkami posielam božtek na noštek a prajem skoré uzdravenie 😉

tak včera som bola kuknúť výpredaje aj s drahým a kúpila som si nádhernú vestu na zimu a krásnu mikinu no taká som bola spokojnááááááááááá.......... keď je všetko za polovicu no nekúp to !!! 😀 😀 😀

janicca
28. dec 2009

domika krááááásne vecičky v albumiku si nakúpila .... 😵 😵 😵

domika9
28. dec 2009

že janicca a to tiež vravím no nekup to když je to tak levny 😀

domika9
28. dec 2009

janicca sebe som kupila len jedno tričko take obyčajne ale z tych vecičiek mam veeeelku radosť

janicca
28. dec 2009

domika asi tak aj si to vždy poviem ale okole tej vesty som chodila asi dva mesiace ako kolo horúcej kaše len sa mi zdala trošku drahá.... a predsa som sa dočkala zlacnenia dokonca mali aj moje číslo tak som ani na chvíľu nerozmýšĺala a vrhla sa na ňu..... 😉

domika9
28. dec 2009

ved jasne ja som mala v plane aj taku bluzku ale to by som musela ísť skušať a to tam bolo tolko ludi že som ju radšej vratila a dokupila niečo pre drobca 😀

janicca
28. dec 2009

domika viem si predstaviť ako sa vytešuješ nad tými vecičkami ani sa nenazdáš a babo je tu coby dup ... 😵

janicca
28. dec 2009

domi kde ste boli na výpredaje v tescu ?my sme išli včera okolo 10.00 bolo celkom fajn ale keď sme odchádzali už to bolo o držku....a že je kríza 😀 😀

domika9
28. dec 2009

jani my sme boli v poprade ale možno že ešte pojdem mrknuť 4.1 do kežmarku ale to ešte uvidím lebo vrecka nam vyprazdni 4D tak možno už budem tichučko sedieť a vytešovať sa s cd-čka a vecičky necham na inokedy

janicca
28. dec 2009

domika no nemôžeš mať všetko aj 4D aj vecičky pre bábo pekne pomaličky a bude všetko .... 😀 neboj moja takých výpredajov ešte bude a nebudeš to mať kde ukladať .... 😉

domika9
28. dec 2009

tak tak zatial mi bude stačiť ked sa drobec pekne natočí aby sme mohli nejake dvd-čko natočiť 🙂

janicca
28. dec 2009

tak nech malé pekne predvedie nech mamina vie čo ju čaká .... 😉

dobrú noc tebe aj ostatním babulám prajem a krásne sníčky..... 😵

surviver
28. dec 2009

luculka,tak na to predoperačne som bola ,lebo asi pojdem na cisarsky,nie je to ešte iste,ale Dr. to dal pre istotu spravit,a ja som psychicky nachystana na sekciu,lebo ja si nejako neviem predstavit,že by som drobca, len tak normalne vytlačila....proste mam z toho strach 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre