• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ciky...no neviem, čomu sa čuduješ, však plechovka na podlahe robí iné zvuky ako na nejakom trápnom koberci :sunglasses: :grinning: :wink: a prečo by sme sa naváľali po studenej dlažbe, keď sa možme, no nie? si myslíš, že si bola lepšia v Silvinkinom veku?? ale neboj, ty si to teraz odžiješ a potom s alen budeš usmievať, keď ti o takýchto "trampotách" budeme písať my :wink: :sweat_smile:
4. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ahoj moja..... :wink: ako po svátkoch už si v práci ????? i...vieš sama si snažím nahovoriť ako mi je v práci dobré .... :grinning: :grinning: veď to poznáš ako to je po týždni .......zajtra rozmýšľam že zoberiem dovolenku a vyrazíme na hory drahý doma vegetí až do 14.1.10 ....
4. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ako to čítam tak ty si ešte doma otázku beriem späť ideš až na poobednú už mi to je jasnééééééééé... :grinning: ja som dnes akasi pomrvená ... :wink:
4. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru poobedná, ale už nie dlho, lebo ak mi tento týždeň príde ms, tak niekedy o dva týždne začne stimulka a celú prácu mám vieš kde...najbližšie minimálne 2 roky :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veru správny postoj to sa mi páči tak ty už ideš do toho naplno supeeeeeer držím palce .... :dizzy_face:
4. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka...ahojcek moja.....
tak citam pre mna novinky...že v januari a to čoskoro zacnes stimulkovat....-)))) a aky mas protokol a lieky????? lebo ja neviem.....ale tesim sa, že už idete do toho .-)))))

Silvester dopadol vyborne.....boli sme na tej chate až do soboty poobedia....a bolo fakt veselo až ma branica bolela :grinning: :grinning: :grinning: a vy ste ako silvestrovali????? u toho znameho v restike????
4. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, kami ahojteeee.
4. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka....ahoj milacik......citam, že ste mali veseleho Silvestra :grinning: :grinning: ako sam i mas?????? svišti posluchaju?????????? :wink: :wink:
4. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...my ideme len 15.1. na pohovor s koordinátorkou, ale ak mám správne info, tak okolo 16DC by sa malo začať ak mi dajú dlhý protokol a to mi vychádza tak po 20.1....takže lieky zatiaľ nemám žiadne, ale kázali mi zobrať si peňáze, aby som si mohla vybrať lieky rovno tam v lekárni, tam to vraj vždy mávajú...tak už sa na to teším

no a silvestrovali sme u toho známeho v tej hospode, na polnoc sme vybehli na námestie, kopec ľudí bol, takže tiež celkom v poho sme to zvládli
4. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka....aj tak super......tusim som nevedela, že na kedy ste si dohodli pohovor.....lebo som davno nebola na koni :grinning: :grinning: :grinning: infošky mas dobre, tak v podstate po pohovore vezmes lieky a budes stihat začat stimulku....fajneeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!! .-))
4. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...veru, už sa neviem dočkať, len tu asi budem sama stimulkovať :sweat_smile: ...ak sa niekto nepridá... :wink:
4. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka......mala by Janula mat stimulku......len neviem celkom presne, ci sa už uplne rozhodli pre január..... :wink:
možno lucul bude vediet viac.....
4. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, v prvom rade chcem všetkým popriať v novom roku veľa šťastia, zdravia, radosti, spokojnosti, úspechov a nech sa Vám splnia všetky tajné želania.
Tak, už som aj ja v práci - ráno sme boli v Heliose na krv a sono, bolo tam ľudí ako dreva, ale išlo to pomerne rýchlo. O 8:00 hod. som už bola vybavená. Zatiaľ neviem nič, keď budem mať výsledky z genetiky, mám sa objednať na konzultáciu. Takže zatiaľ čakáme :wink: ...
4. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marti........a na co si vlastne bola na krv a na sono????? ja som myslela, že už si v stimulke.......
4. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula ahoj aj tebe všetko naj,naj,naj prajem ...... :wink:
4. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka moja zlatá, ja som tam v Heliose bola prvý krát v decembri - vyšlo mi to akurát na 2 DC, brali mi vtedy krv a boli sme na vstupnej konzultácii a drahému sa bral materiál na spermiogram. A dnes som bola na 16 DC znova na krv a na vaginálny ultrazvuk - urobia mi hormonálny profil, protilátky proti trofoblastu a neviem čo všetko ešte. A ešte najskôr musím mať genetiku (na tú ideme 22.1.), takže kým budú výsledky... Ja sa ešte asi načakám. Ale neviem, či budem mať aj ja také procedúry ako vy (stimulky a pod.), veď uvidíme....
Janicca ahoj, kedy dáme to stretko. Pozerám, že ja ty si dávaš novoročný záväzok schudnúť - tak to sme na tom rovnako :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MARTI......tak dakujem za upresnenie......asi som nejaka prispata...!!! :grinning: :grinning: :grinning: z tej genetiky to trva aj 6 táždnov kym to poslu :angry: :angry: :angry:
4. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, už som to niekde počula, že to trvá minimálne mesiac, takže možno koncom februára - začiatkom marca budeme môcť ísť so všetkými výsledkami na konzultáciu, aby sme sa dohodli ako ďalej po tých mojich 3 potratoch. A ty ako? Ty už začínaš so stimulkou?
4. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, teraz som si vsimla, ze mas nazad staru fotku. na tu mamku postkovu som si akosi nevedela zvyknut :grinning:
sviste posluchaju, akurat risko sa pretocil nozickami dole, takze ked natiahne labky, zdugne do krcka tak auuuu. ale zvykam si. sem tam cvrkam a tak. marko zas spekuluje obcas ruckami okolo zaludka, takze mojich 10 tyzdnov bez zvracania asi konci. a potom ma tu chvalia, ako som krasne ucebnicovo pribrala, ziadne kila navyse, len to co ma byt :grinning:
zato v robote mi inak nepovedali, len hajzlovy pavuk :frowning2:
4. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka..... :grinning: :grinning: :grinning: a ty s tvojou postavou si do dvoch mesiacov po porode na svojej povodnej vahe ako ža poznam :slight_smile: :slight_smile: a ja neviem vobec, ktoru fotku mas momentálne na mysli... :confused: :confused: lebo tuto tu už mam zas
poriadne dlho :slight_smile:))))) chalalni si robia v brusku co sa im paci ...hihihihih......
4. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pekný deň želám :wink:

mzuzka,som rada že si sa ukázala...no teba si neviem predstaviť s tým tvojim bruchom.. :wink: ,ale nejak už vydržíme,nie?

orsul - veru,ani ja som si nevedela na tú prdchádzajúcu fotočku zvyknúť :slight_smile:

a o janule neviem nič,len že čakajú na schválenie žiadosti,ale kedy plánuje začať,netuším...
kamka neboj,určite sa tu niekto objaví,kto bude tvoj spolustimulant..
4. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maska pridala fotočky Jakubka,krásne sú... :wink:
4. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ahojky...veď ja sa nebojím, len by to tu bolo veselšie, keby sa objavili nejaké nové snažilky a stimuly, lebo vy všetky ste už tehu, tak len preto :wink:
a máte sa inak ako ??
4. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ujde to,hádam už vydržíme.... :slight_smile:
4. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucl...ahoj .-)

kamka...ja nei som tehulka.....ale veu ani stimulka....ale o to viac ti držim palceky :slight_smile: :wink:
4. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly Jakubko je fakt prekrásny!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ahoj, tento tyzden uz hadam pridam niaku fotku, tak budes mat vesely pohlad :grinning:

orsul ze nie si tehula je iste? :angry:
4. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula stretko môžme dať budúci týždeň a to predsavzatie už si dávam 33 rokov a nie,a nie to splniť ..... :grinning:

kamka - dvom sa to lešpie ťaha.........ty to zvládneš sama ty su šikulica a výsledok sa rovná tehu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...však ten tvoj "stav" ma veru dosť hnevá, ale neviem to fakt zariadiť, len potichúčky verím a držím palce, nech je tento rok pre vás ten posledný, čo sa týka čakania a trápenia, aby ste sa už dočkali svištíka, lebo fakt si jedna z mála, čo si to ale riadne zaslúži :slight_smile: :wink:
a som rada, že ťa tu mám :sweat_smile:
4. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca - že 33 rokov si dávaš rovnaké predsavzatie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, to od narodenia? Keď si mala pár mesiacov, hádam ťa také veci ešte netrápili, či áno :grinning: :grinning: :grinning: ? Tak ešte dohodneme stretko, teším sa...
S tým tehulkovaním dúfam, že niekto počká aj na mňa - ale samozrejme všetkým vám to srdečne prajem :wink: čo najskôr.
4. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok