Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
4. jan 2010

ciky...no neviem, čomu sa čuduješ, však plechovka na podlahe robí iné zvuky ako na nejakom trápnom koberci 😎 😀 😉 a prečo by sme sa naváľali po studenej dlažbe, keď sa možme, no nie? si myslíš, že si bola lepšia v Silvinkinom veku?? ale neboj, ty si to teraz odžiješ a potom s alen budeš usmievať, keď ti o takýchto "trampotách" budeme písať my 😉 😅

janicca
4. jan 2010

kamka ahoj moja..... 😉 ako po svátkoch už si v práci ????? i...vieš sama si snažím nahovoriť ako mi je v práci dobré .... 😀 😀 veď to poznáš ako to je po týždni .......zajtra rozmýšľam že zoberiem dovolenku a vyrazíme na hory drahý doma vegetí až do 14.1.10 ....

janicca
4. jan 2010

kamka ako to čítam tak ty si ešte doma otázku beriem späť ideš až na poobednú už mi to je jasnééééééééé... 😀 ja som dnes akasi pomrvená ... 😉

kamka17
4. jan 2010

veru veru poobedná, ale už nie dlho, lebo ak mi tento týždeň príde ms, tak niekedy o dva týždne začne stimulka a celú prácu mám vieš kde...najbližšie minimálne 2 roky 😀 😀

janicca
4. jan 2010

ja veru správny postoj to sa mi páči tak ty už ideš do toho naplno supeeeeeer držím palce .... 😵

orsulka
4. jan 2010

Kamka...ahojcek moja.....
tak citam pre mna novinky...že v januari a to čoskoro zacnes stimulkovat....-)))) a aky mas protokol a lieky????? lebo ja neviem.....ale tesim sa, že už idete do toho .-)))))

Silvester dopadol vyborne.....boli sme na tej chate až do soboty poobedia....a bolo fakt veselo až ma branica bolela 😀 😀 😀 a vy ste ako silvestrovali????? u toho znameho v restike????

mzuzka
4. jan 2010

orsul, kami ahojteeee.

orsulka
4. jan 2010

mzuzka....ahoj milacik......citam, že ste mali veseleho Silvestra 😀 😀 ako sam i mas?????? svišti posluchaju?????????? 😉 😉

kamka17
4. jan 2010

orsul...my ideme len 15.1. na pohovor s koordinátorkou, ale ak mám správne info, tak okolo 16DC by sa malo začať ak mi dajú dlhý protokol a to mi vychádza tak po 20.1....takže lieky zatiaľ nemám žiadne, ale kázali mi zobrať si peňáze, aby som si mohla vybrať lieky rovno tam v lekárni, tam to vraj vždy mávajú...tak už sa na to teším

no a silvestrovali sme u toho známeho v tej hospode, na polnoc sme vybehli na námestie, kopec ľudí bol, takže tiež celkom v poho sme to zvládli

orsulka
4. jan 2010

kamka....aj tak super......tusim som nevedela, že na kedy ste si dohodli pohovor.....lebo som davno nebola na koni 😀 😀 😀 infošky mas dobre, tak v podstate po pohovore vezmes lieky a budes stihat začat stimulku....fajneeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!! .-))

kamka17
4. jan 2010

orsul...veru, už sa neviem dočkať, len tu asi budem sama stimulkovať 😅 ...ak sa niekto nepridá... 😉

orsulka
4. jan 2010

kamka......mala by Janula mat stimulku......len neviem celkom presne, ci sa už uplne rozhodli pre január..... 😉
možno lucul bude vediet viac.....

marta222
4. jan 2010

ahojte dievčatá, v prvom rade chcem všetkým popriať v novom roku veľa šťastia, zdravia, radosti, spokojnosti, úspechov a nech sa Vám splnia všetky tajné želania.
Tak, už som aj ja v práci - ráno sme boli v Heliose na krv a sono, bolo tam ľudí ako dreva, ale išlo to pomerne rýchlo. O 8:00 hod. som už bola vybavená. Zatiaľ neviem nič, keď budem mať výsledky z genetiky, mám sa objednať na konzultáciu. Takže zatiaľ čakáme 😉 ...

orsulka
4. jan 2010

ahoj marti........a na co si vlastne bola na krv a na sono????? ja som myslela, že už si v stimulke.......

janicca
4. jan 2010

martula ahoj aj tebe všetko naj,naj,naj prajem ...... 😉

marta222
4. jan 2010

Orsulka moja zlatá, ja som tam v Heliose bola prvý krát v decembri - vyšlo mi to akurát na 2 DC, brali mi vtedy krv a boli sme na vstupnej konzultácii a drahému sa bral materiál na spermiogram. A dnes som bola na 16 DC znova na krv a na vaginálny ultrazvuk - urobia mi hormonálny profil, protilátky proti trofoblastu a neviem čo všetko ešte. A ešte najskôr musím mať genetiku (na tú ideme 22.1.), takže kým budú výsledky... Ja sa ešte asi načakám. Ale neviem, či budem mať aj ja také procedúry ako vy (stimulky a pod.), veď uvidíme....
Janicca ahoj, kedy dáme to stretko. Pozerám, že ja ty si dávaš novoročný záväzok schudnúť - tak to sme na tom rovnako 😀 😀 😀

orsulka
4. jan 2010

MARTI......tak dakujem za upresnenie......asi som nejaka prispata...!!! 😀 😀 😀 z tej genetiky to trva aj 6 táždnov kym to poslu 😠 😠 😠

marta222
4. jan 2010

No vidíš, už som to niekde počula, že to trvá minimálne mesiac, takže možno koncom februára - začiatkom marca budeme môcť ísť so všetkými výsledkami na konzultáciu, aby sme sa dohodli ako ďalej po tých mojich 3 potratoch. A ty ako? Ty už začínaš so stimulkou?

mzuzka
4. jan 2010

orsul, teraz som si vsimla, ze mas nazad staru fotku. na tu mamku postkovu som si akosi nevedela zvyknut 😀
sviste posluchaju, akurat risko sa pretocil nozickami dole, takze ked natiahne labky, zdugne do krcka tak auuuu. ale zvykam si. sem tam cvrkam a tak. marko zas spekuluje obcas ruckami okolo zaludka, takze mojich 10 tyzdnov bez zvracania asi konci. a potom ma tu chvalia, ako som krasne ucebnicovo pribrala, ziadne kila navyse, len to co ma byt 😀
zato v robote mi inak nepovedali, len hajzlovy pavuk ☹

orsulka
4. jan 2010

mzuzka..... 😀 😀 😀 a ty s tvojou postavou si do dvoch mesiacov po porode na svojej povodnej vahe ako ža poznam 🙂 🙂 a ja neviem vobec, ktoru fotku mas momentálne na mysli... 😕 😕 lebo tuto tu už mam zas
poriadne dlho 🙂))))) chalalni si robia v brusku co sa im paci ...hihihihih......

lucula73
4. jan 2010

ahojte,pekný deň želám 😉

mzuzka,som rada že si sa ukázala...no teba si neviem predstaviť s tým tvojim bruchom.. 😉 ,ale nejak už vydržíme,nie?

orsul - veru,ani ja som si nevedela na tú prdchádzajúcu fotočku zvyknúť 🙂

a o janule neviem nič,len že čakajú na schválenie žiadosti,ale kedy plánuje začať,netuším...
kamka neboj,určite sa tu niekto objaví,kto bude tvoj spolustimulant..

lucula73
4. jan 2010

a maska pridala fotočky Jakubka,krásne sú... 😉

kamka17
4. jan 2010

lucul ahojky...veď ja sa nebojím, len by to tu bolo veselšie, keby sa objavili nejaké nové snažilky a stimuly, lebo vy všetky ste už tehu, tak len preto 😉
a máte sa inak ako ??

lucula73
4. jan 2010

kamka ujde to,hádam už vydržíme.... 🙂

orsulka
4. jan 2010

lucl...ahoj .-)

kamka...ja nei som tehulka.....ale veu ani stimulka....ale o to viac ti držim palceky 🙂 😉

orsulka
4. jan 2010

maly Jakubko je fakt prekrásny!!!!!!!!!! 😵 😵

mzuzka
4. jan 2010

lucka ahoj, tento tyzden uz hadam pridam niaku fotku, tak budes mat vesely pohlad 😀

orsul ze nie si tehula je iste? 😠

janicca
4. jan 2010

martula stretko môžme dať budúci týždeň a to predsavzatie už si dávam 33 rokov a nie,a nie to splniť ..... 😀

kamka - dvom sa to lešpie ťaha.........ty to zvládneš sama ty su šikulica a výsledok sa rovná tehu 😵 😵

kamka17
4. jan 2010

orsul...však ten tvoj "stav" ma veru dosť hnevá, ale neviem to fakt zariadiť, len potichúčky verím a držím palce, nech je tento rok pre vás ten posledný, čo sa týka čakania a trápenia, aby ste sa už dočkali svištíka, lebo fakt si jedna z mála, čo si to ale riadne zaslúži 🙂 😉
a som rada, že ťa tu mám 😅

marta222
4. jan 2010

janicca - že 33 rokov si dávaš rovnaké predsavzatie 😀 😀 😀 😀 😀, to od narodenia? Keď si mala pár mesiacov, hádam ťa také veci ešte netrápili, či áno 😀 😀 😀 ? Tak ešte dohodneme stretko, teším sa...
S tým tehulkovaním dúfam, že niekto počká aj na mňa - ale samozrejme všetkým vám to srdečne prajem 😉 čo najskôr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre