Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
6. jan 2010

Domika-nič nesťahujeme a tiež mi večer strašne dlho načítava 😠

domika9
6. jan 2010

domček ani si nevieš predstaviť ako rada by som sa šla lyžovať ažsa mi tejto noci snívalo že som šla s mm na lyžiarsky zajazd 😀

domcek
6. jan 2010

domika tak to sme dve. Moji chlapi sli lyzovat a ja ako inventar stale doma... 😝

kamka17
6. jan 2010

čafte...pridávam sa aj ja s tým dlhým načítavaním stránky, ale teší ma aspoň to, že to nie je mojim pc 😅 🙂

ciky...ten stromček pod darčekmi je úžasný 😎 Silvinka musela byť vo vytržení z neho 😉 nemá tendencie ho stiahnuť na seba ??

domika9
6. jan 2010

joj velmi by som šla na lyže a tak domček aspon si vychutnaj posledne chvílky kludu a pokoja 🙂

kamka čafes 😉

kamka17
6. jan 2010

domi čaf...ja sa inak tiež teším zo snehu, ale nie že by som sa chcela lyžovať, to ja neviem, ale teším sa, že polovica národa sa lyžuje a tak mám v práci relatívne pokoj...ja totiž pracujem aj dnes 😒 ☹ 😖

domika9
6. jan 2010

no tak to ti nezavidím kamka ale čo už polovica naroda sa lyžuje , dalšia nejaka časť maroduje a niekto musi aj pracovať 😀

kiara15
6. jan 2010

domcek to ano vsak sme boli az na tretej strane 😉 vcera nieco muselo byt vela ludi sa stazovalo 😒

suri sa dnes neozyva kto vie ci uz neni na porodnej sale??

domika9
6. jan 2010

aaa hadam nie to nas len tak naťahuje 🙂

kiara15
6. jan 2010

dominka myslis???? 😀

domika9
6. jan 2010

ved uvidíme 😉

domcek
6. jan 2010

Ale hadam je doma az v piatok ma ist na prijem do DK.

kiara15
6. jan 2010

domi az teraz som si vsimla ze cakate chlapceka a mas 3d fotky?krasne 🙂 🙂 🙂

kiara15
6. jan 2010

domcek ale vcera hovorila ze jej tvrdne brucho sa mi vidi a to uz.......nieco znamena 😉 😉

domika9
6. jan 2010

dik no chlapček to bude , na 4D-čku sme boli tento pondelok , ustočka ma po mm a noštek po mne

kiara15
6. jan 2010

dominka hlavna vec ze je vsetko ok 🙂

domcek
6. jan 2010

No hadam by mi poslala sms ze rusi nase buducotyzdnove stretko na porodnici.. 😅
domika maly je zlatucky. Nasa si v pondelok na sone dudlala o dusu prsty..bolo to krasne.

domika9
6. jan 2010

ved to kiari velmi sa z toho tešíme ale aj tak ked sa mi blíži poradna týžden vopred nespím dobre to sa neda celkom odstraniť ten strach darmo si vravím že je všetko ako ma byť aj tak stale trpnem a mam zle sny ☹ a potom po poradni mam kus pokoj
domček tak asi ti straži miestečko 🙂
naš maly nam vyplazoval jazýček

kiara15
6. jan 2010

domcek az uz nestihla??? 😀

dominka to ta chapem ja nebudem o nic lepsia ak sa nam to podari po tejte skusenosti ☹

domcek
6. jan 2010

kiari podari ale obavy chapem ja som na tom rovnako.

domcek
6. jan 2010

Lucim sa idem sa zasa trochu vyvalit ma vsetko boli.

cikyta
6. jan 2010

Kamka-Stromček je vysoko,ale aj tak stihla rozbiť 2 gule pri fotení 😝 A to boli vedla nej dvaja dospelý! 😠
Ale stromček ju ani moc nezaujíma.Nikde kde prídeme.Skôr taký ovládač,mobil,pivo,náušnice,zrkadlá,papuče....to su veci,čo su omnoho zaujímavejšie,ako nejaký obyčajský stromec 😒

janicca
6. jan 2010

ahojte babule 😉

tak ja už som späť z lyžovačky bolo super a tie stromy zasnežené aj slniečko sa predieralo ale nie a nie vykuknúť no úplná romantika.........aspoň som trošku energie nachytala zajtra bude svalovka už sa teším 😉drahý mi tu už chrápe za ušami tím chlapom je len dobre ešte raz sa narodiť tak s vajcami .... 😀 😀

kiarka tak inventúra dopadla na jednotku to ma teší aspoň máš o starosť menej...ináč ako máš ??? 😉

domika tie fotečky sú krásnučke maličké je naozaj nádherné taký malý mimoženšťan ... 😵 😵 😵

kamka ako dnes už je lepšie ??? pochmúrna nálada je dufam už fuč !!! 😉

janicca
6. jan 2010

skoro som zabudla pozdraviť maminku Cykitku ospravedlňujem sa ... 😝 a božtek na noštek malej Silvinke posielam cmuuuuk ... 😵

surviver
6. jan 2010

ahojte 🙂 ja som ešte doma,len som od rana taka nejaka polamana 😠 tak až teraz som zapla net...

janicca
6. jan 2010

survi no už som si myslela že necháš domček v tom samú keď ste si dohodli rande v porodnici tak treba slovo dodržať ... 😀

surviver
6. jan 2010

aj mne išiel včera net pomaly...

kiari,tak aspon dnes oddychneš 😉

kamka tak už len nejako vydrž v praci,aspon ,že vam tam vela ludi nevola,nech len lyžuju...

janica a Ty už vyšportovana,sa Ti bude dobre spat 😉

domček no jasne že Ta počkam 😀 sa smejem,ale ked mam vstat alebo sa otočit v posteli,tak mi veru nie je do smiechu,ako ma všetko boli,asi sa panva roztahuje,alebo ja neviem...

surviver
6. jan 2010

jani,ja slovo dodržim,len dufam,že aj drobec to pochopil,že čo a ako 😀

kamka17
6. jan 2010

jani...no super, že si sa vylyžovala...bolo veľa ľudí ?? ja som už dnes relatívne ok, len ma zas jeden magor (slabý výraz)
hneď skraja vytočil...ale aj takým slnko svieti 😎

ciky...to sú všetko také fajn veci, čo do ruky zoberie a je to...taký strom by sa asi fakt ťažko chytal tými malými labkami 🙂 ale neboj, aj nás to čaká 😅

janicca
6. jan 2010

kamka som tak príjemne unavená išli sme ráno o 7.00 normálne som si aj budík ráno musela dávať ... 😕 ale stálo to za to a ľudí bolo akurát to sme boli v čecháh kusok za hranicami a dnes nemajú česi sviatok tak neboli žiadne čakačky na vlek ...a takých magorov ber z rezervou vždy sa nájde nejaké individum ale ty si silná osobka tak jedným uchom dnu a druhým von jasné !!! ... 😉

survi tak teraz treba už len čakať ...hlavne nech všetko dobre dopadne to už je jedno v akom poradí pôjdete.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre