• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
jani,tak to maš dobre,ked sa Ti da tak postupne nabehnut do pracovneho procesu :grinning: tak len pekne pomaličky :wink:
7. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi...plánujem ísť na pn od začiatku...len neviem, ako mi ju vypíšu, lebo tam idem ku koordinátorke budúci piatok a týždeň na to mi vychádza 16dc, tak neviem, či sa tam potom budem musieť zase trepať kvoli vypísaniu pn alebo ako...ale však sa popýtam, ak nezabudnem... :sweat_smile: lebo ako sa poznám, zase budem v strese so všetkého :confused:

jani...ešte som doma, poobedná ma čaká a ešte aj zajtra :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a wolfi som už odhalila v inej témičke :sunglasses: :sweat_smile:
7. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodím k Hartelovi ale chcem ísť do KNM ku Dlugošovi...počula som že je OK ...nemáte s ním s kusenosti ?

survi musím pomaličky aby to nebol pre mňa šok ... :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka píš si ja som si písala keď som chodila do Helíku... :sweat_smile: a je to lepšie koľko krát ma doma napadlo.... tam som všetko vždy zabudla čo som sa chcela spýtať tak som začala písať a je to celkom OK ... :wink:
7. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej? No vidíš, Jani, aj ja premýšľam, že prestúpim k Dlugošovi, jedna moja kamoška k nemu prestúpila vlani (tiež po potrate v 21.tt) a veľmi si ho chváli a celkovo počúvam na neho len samé dobré referencie. Ja premýšľam už dlhší čas nad zmenou - u Veselého je to také všelijaké - Veselý je už starý, robieva len v stredu a ten Jamriška, čo ho zastupuje (mimochodom vraj robil kedysi v Heliose), tak to je dosť "o ničom". No, veď uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Premýšľala som aj nad Hartelom, ale vraj sa to tam dosť v poslednom čase zhoršilo a aj sa dosť platí za všetko u neho. Ako to vidíš ty, Jani?
7. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka davaju PN tak 3 dni pred alebo 3 dni po tom ako sa ma začatv ,ale ved možno spravia vynimku,no pri najhoršom urobiš vylet do Mt,aj ked teraz v tej zime to nie je nič moc,lepšie keby Ti dali hned,nech zbytočne nebehaš...a v robote nejako už len vydrž,ved už nie dlho a potom šup na dllllllhhhhuuuuu PN :slight_smile: :wink:
7. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky pracujte aj ja idem čosi porobit...tak zatial sa majte fajn paaa
7. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti ja nemôžem povedať nič zle na Hartela čo sa týka starostlivosti ale taku istú službu budem mať aj u Dlugoša a za menej peňazí myslím si že je zbytočné vyhodiť napr.200 eur keď zostaneš tehu a ďalšie rôzne príplatky..aj keď sa objednaš tak tam čakáš do bezvedomia...toť môj názor .... :wink:
7. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to máš pravdu. Tak je to pravda? Že Hartel berie 200 € za vypísanie tehu knižky? Tak to je sila :unamused: . Aj moja kolegyňa chodí k Dlugošovi a tiež si ho chváli (ale tá už dávno nerieši otehotnenie), takže... Už dosť dlho nad tým premýšľam, ale akosi sa neviem k tomu dokopať. U Veselého sa tiež čaká stráááááášne dlho. Keď tam idem, strávim tam pol dňa a ešte to je na h...o, že tam síce má ultrazvuk, ale nevie ho používať, tak sa chodí na sono vo štvrtok poobede - takže tam musíš chodiť niekoľko krát...
7. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
síce tvrdí že krv ,sono ,utzv máš v cene celé tehu ale aj tak je to zbytočne drahé a ja som sa rozhodla pojdem ku Dlugošovi ....za vedenie evidencie u dr.Ha... platíš cca 60 eur .....
7. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže, už si pevne rozhodnutá :wink: . Ja nad tým tiež tuho uvažujem, takže možno sa tam čo nevidieť stretneme :wink:. Čo ty na to :slight_smile: ?
7. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 100 % som rozhodnutá ale ešte som nebola ani u Dlugoša či ma vôbec zoberie ... :wink: ale hádam áno
7. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem, že moja kamoška sa tam objednala telefonicky, tak skús. Opýtaš sa ho, či ťa zoberie a hotovo :wink: . Aj ja premýšľam, že to urobím tak.
7. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skušala som tam volať zatial nikto nedvíha tak budem skúšať ďalej.......
7. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno majú ešte Vianoce :slight_smile: alebo obednú prestávku... Tak potom daj vedieť, keď sa dovoláš, čo ti povedal.
7. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obed ? vidíš to ma nenapadlo ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasné dám vedieť
7. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...do žiliny sa nechystáš?? dlho som ťa nevidela :wink: a po ceste by si mohla aj martulu zobrať :slight_smile:
a u toho dokyho možno majú ešte vianoce :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: a vieš že som na to myslela že sa dohodneme aj s Martulou a dojdeme ťa kuk do ZA na budúci týždeň by to šlo ja určite budem mať čas...
7. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím, rada sa pridám :wink: , ak ma zavoláte... Veľmi rada by som Vás spoznala :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja sa dnes v práci poriadne flákam... ináč som nervózna ako pes mám dostať mrchu dnes som 35 dc a stále nič brucho mám už ako bálon.... :rolling_eyes:
7. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty mávaš takéto dlhé cykly? Ja si podľa môjho môžem skoro nastaviť hodinky :wink: - 26 - max. 28 dní.
7. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bomba ženy :sunglasses: :sunglasses: tak dojdite...ja mám rannú a dokonca štvrtok, piatok voľno, tak asi ten štvrtok by to mne vyhovovalo najsamlepšie...lebo však v stredu zas konečne brušáky :sunglasses: :grinning:
joj tešíííííímmmmm...
7. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mávam 30 a max 33 neviem čím to je.... či to IVF a hormóny sa môžu prejaviť aj neskôr alebo mi tam niečo blbne ja neviem .... :confused:
7. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka, ty chodíš na brušné tance? Ja som bola 1x ešte pred rokom v KNM a veľmi sa mi to páčilo - boli sme aj s kamoškou, ale nechceli nás vtedy zobrať, už mali plno a odvtedy som sa k tomu nedostala a ani nemám sparing-partnerku na to :wink: .
7. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak dohodnuté dáme vo štvrtok nebudeme ťa predsa v piatok otravovať ...... :wink: čas a miesto dohodneme.....
jani...ty sa flákaš v práci, ja doma...už len čakám, kedy mi zas drahý začne hovoriť, že iné nerobím, len tu sedím na koníkovi... :sweat_smile:
a ak máte bufet, choď si kúpiť čokoládu na ukľudnenie, mne to poradila orsul minule :wink:
OK, tak dúfam, že mi nič do toho nepríde. Môžem sa teda pridať aj ja k Vám :wink: ?
7. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj však mne je jedno, aj v piatok kľudne, ako to vyhovuje vám, ja sa prisposobím

marti...áno chodím na brušné, tiež som to chcela už dávno vyskúšať a teraz sa nám zadarilo, lebo kamoškin syn má novú frajerku, ktorá to učí, tak sme sa tam boli kuknúť a je to super...len nás chodí strašne málo, tak verím, že sa teraz po sviatkoch ženy spamatajú...a bola som zatiaľ síce asi len 3 či 4 razy, ale cítila som účinky...pomáha to hlavne na chrbticu a vraj to posiluje aj panvu a v niektorých príapadoch aj k tehu, že sa spevnia svaly alebo niečo podobné to robí...a možu to robiť aj tehu, samozrejme v rámci možností :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...nie že možeš, ale musíš...teda bolo by vhodné, keby si sa pridala :wink:
7. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka tak ja čokoládky vyžieram každy deň tak z ních už musím byť taká kľudná......
7. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok