Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
7. jan 2010

jani,tak to maš dobre,ked sa Ti da tak postupne nabehnut do pracovneho procesu 😀 tak len pekne pomaličky 😉

kamka17
7. jan 2010

survi...plánujem ísť na pn od začiatku...len neviem, ako mi ju vypíšu, lebo tam idem ku koordinátorke budúci piatok a týždeň na to mi vychádza 16dc, tak neviem, či sa tam potom budem musieť zase trepať kvoli vypísaniu pn alebo ako...ale však sa popýtam, ak nezabudnem... 😅 lebo ako sa poznám, zase budem v strese so všetkého 😕

jani...ešte som doma, poobedná ma čaká a ešte aj zajtra 😖 😝

a wolfi som už odhalila v inej témičke 😎 😅

janicca
7. jan 2010

aj ja chodím k Hartelovi ale chcem ísť do KNM ku Dlugošovi...počula som že je OK ...nemáte s ním s kusenosti ?

survi musím pomaličky aby to nebol pre mňa šok ... 😀 😀

janicca
7. jan 2010

kamka píš si ja som si písala keď som chodila do Helíku... 😅 a je to lepšie koľko krát ma doma napadlo.... tam som všetko vždy zabudla čo som sa chcela spýtať tak som začala písať a je to celkom OK ... 😉

marta222
7. jan 2010

Hej? No vidíš, Jani, aj ja premýšľam, že prestúpim k Dlugošovi, jedna moja kamoška k nemu prestúpila vlani (tiež po potrate v 21.tt) a veľmi si ho chváli a celkovo počúvam na neho len samé dobré referencie. Ja premýšľam už dlhší čas nad zmenou - u Veselého je to také všelijaké - Veselý je už starý, robieva len v stredu a ten Jamriška, čo ho zastupuje (mimochodom vraj robil kedysi v Heliose), tak to je dosť "o ničom". No, veď uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Premýšľala som aj nad Hartelom, ale vraj sa to tam dosť v poslednom čase zhoršilo a aj sa dosť platí za všetko u neho. Ako to vidíš ty, Jani?

surviver
7. jan 2010

kamka davaju PN tak 3 dni pred alebo 3 dni po tom ako sa ma začatv ,ale ved možno spravia vynimku,no pri najhoršom urobiš vylet do Mt,aj ked teraz v tej zime to nie je nič moc,lepšie keby Ti dali hned,nech zbytočne nebehaš...a v robote nejako už len vydrž,ved už nie dlho a potom šup na dllllllhhhhuuuuu PN 🙂 😉

surviver
7. jan 2010

dobre babulky pracujte aj ja idem čosi porobit...tak zatial sa majte fajn paaa

janicca
7. jan 2010

Marti ja nemôžem povedať nič zle na Hartela čo sa týka starostlivosti ale taku istú službu budem mať aj u Dlugoša a za menej peňazí myslím si že je zbytočné vyhodiť napr.200 eur keď zostaneš tehu a ďalšie rôzne príplatky..aj keď sa objednaš tak tam čakáš do bezvedomia...toť môj názor .... 😉

marta222
7. jan 2010

No, to máš pravdu. Tak je to pravda? Že Hartel berie 200 € za vypísanie tehu knižky? Tak to je sila 😒 . Aj moja kolegyňa chodí k Dlugošovi a tiež si ho chváli (ale tá už dávno nerieši otehotnenie), takže... Už dosť dlho nad tým premýšľam, ale akosi sa neviem k tomu dokopať. U Veselého sa tiež čaká stráááááášne dlho. Keď tam idem, strávim tam pol dňa a ešte to je na h...o, že tam síce má ultrazvuk, ale nevie ho používať, tak sa chodí na sono vo štvrtok poobede - takže tam musíš chodiť niekoľko krát...

janicca
7. jan 2010

síce tvrdí že krv ,sono ,utzv máš v cene celé tehu ale aj tak je to zbytočne drahé a ja som sa rozhodla pojdem ku Dlugošovi ....za vedenie evidencie u dr.Ha... platíš cca 60 eur .....

marta222
7. jan 2010

Takže, už si pevne rozhodnutá 😉 . Ja nad tým tiež tuho uvažujem, takže možno sa tam čo nevidieť stretneme 😉. Čo ty na to 🙂 ?

janicca
7. jan 2010

na 100 % som rozhodnutá ale ešte som nebola ani u Dlugoša či ma vôbec zoberie ... 😉 ale hádam áno

marta222
7. jan 2010

Viem, že moja kamoška sa tam objednala telefonicky, tak skús. Opýtaš sa ho, či ťa zoberie a hotovo 😉 . Aj ja premýšľam, že to urobím tak.

janicca
7. jan 2010

skušala som tam volať zatial nikto nedvíha tak budem skúšať ďalej.......

marta222
7. jan 2010

Možno majú ešte Vianoce 🙂 alebo obednú prestávku... Tak potom daj vedieť, keď sa dovoláš, čo ti povedal.

janicca
7. jan 2010

obed ? vidíš to ma nenapadlo ..... 😝 jasné dám vedieť

kamka17
7. jan 2010

jani...do žiliny sa nechystáš?? dlho som ťa nevidela 😉 a po ceste by si mohla aj martulu zobrať 🙂
a u toho dokyho možno majú ešte vianoce 🙂

janicca
7. jan 2010

😉 a vieš že som na to myslela že sa dohodneme aj s Martulou a dojdeme ťa kuk do ZA na budúci týždeň by to šlo ja určite budem mať čas...

marta222
7. jan 2010

Súhlasím, rada sa pridám 😉 , ak ma zavoláte... Veľmi rada by som Vás spoznala 🙂

janicca
7. jan 2010

baby tak ja sa dnes v práci poriadne flákam... ináč som nervózna ako pes mám dostať mrchu dnes som 35 dc a stále nič brucho mám už ako bálon.... 🙄

marta222
7. jan 2010

A ty mávaš takéto dlhé cykly? Ja si podľa môjho môžem skoro nastaviť hodinky 😉 - 26 - max. 28 dní.

kamka17
7. jan 2010

no bomba ženy 😎 😎 tak dojdite...ja mám rannú a dokonca štvrtok, piatok voľno, tak asi ten štvrtok by to mne vyhovovalo najsamlepšie...lebo však v stredu zas konečne brušáky 😎 😀
joj tešíííííímmmmm...

janicca
7. jan 2010

ja mávam 30 a max 33 neviem čím to je.... či to IVF a hormóny sa môžu prejaviť aj neskôr alebo mi tam niečo blbne ja neviem .... 😕

marta222
7. jan 2010

kamka, ty chodíš na brušné tance? Ja som bola 1x ešte pred rokom v KNM a veľmi sa mi to páčilo - boli sme aj s kamoškou, ale nechceli nás vtedy zobrať, už mali plno a odvtedy som sa k tomu nedostala a ani nemám sparing-partnerku na to 😉 .

janicca
7. jan 2010

ok tak dohodnuté dáme vo štvrtok nebudeme ťa predsa v piatok otravovať ...... 😉 čas a miesto dohodneme.....

kamka17
7. jan 2010

jani...ty sa flákaš v práci, ja doma...už len čakám, kedy mi zas drahý začne hovoriť, že iné nerobím, len tu sedím na koníkovi... 😅
a ak máte bufet, choď si kúpiť čokoládu na ukľudnenie, mne to poradila orsul minule 😉

marta222
7. jan 2010

OK, tak dúfam, že mi nič do toho nepríde. Môžem sa teda pridať aj ja k Vám 😉 ?

kamka17
7. jan 2010

oj však mne je jedno, aj v piatok kľudne, ako to vyhovuje vám, ja sa prisposobím

marti...áno chodím na brušné, tiež som to chcela už dávno vyskúšať a teraz sa nám zadarilo, lebo kamoškin syn má novú frajerku, ktorá to učí, tak sme sa tam boli kuknúť a je to super...len nás chodí strašne málo, tak verím, že sa teraz po sviatkoch ženy spamatajú...a bola som zatiaľ síce asi len 3 či 4 razy, ale cítila som účinky...pomáha to hlavne na chrbticu a vraj to posiluje aj panvu a v niektorých príapadoch aj k tehu, že sa spevnia svaly alebo niečo podobné to robí...a možu to robiť aj tehu, samozrejme v rámci možností 🙂

kamka17
7. jan 2010

marti...nie že možeš, ale musíš...teda bolo by vhodné, keby si sa pridala 😉

janicca
7. jan 2010

kamka tak ja čokoládky vyžieram každy deň tak z ních už musím byť taká kľudná......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre