• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Wolfi ,prosím Ťa, ten dufaston si sa sama pridala k utrogestanu po ET, alebo si to konzultovala s Dr.a v akej dávke si to užívala, ďakujem
9. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend vsetkym :wink:

orsulik vsak urcite dame stretko ale aaz od 18budem mat cas vsak sa potom dohodneme ok??

inak pozdravuje vas vsetky LUCULKA je v nemocnici myslela si ze uz predbehne suri ale zatial je vsetko ok mala strasne bolesti do chrpta a krizov ale ze ju moze maly niekde tlacit a tak to prebija.Pichli jej infuzku a poctivo lezka :wink:
9. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Luculku zdravíme a hádam ešte pobudne ten nezbedník v brušku :wink:
(Včera večer som vracala ako divá svinka a Silvinka revalaaa...Muž ju nemohol ukludniť,chcela len mna.No ja s hlavou v mise som ju nevládala vziať.A to som sa chvílu predtým s "drahým" pekne pohádala :angry: )
V noci sa mi malá znovu každých 20 min.budila a ja som si teraz aspon hodku pospala.)
9. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf ciky a čože si spapala že sa ti to takto spriečilo - či len od nervov?
9. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika-nič zle som nejedla,tak mi je to záhada :frowning2:
9. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem kuknut co nove a tu ste toho popisali, my sme sa akurat vratili z vratnej, trosku som sa vyluftovala a poprechadzali sme sa na vzduchu az mam cervene licka

slnko ano ale po konzultacii s doktorkou gatovou, uzivala som 2x1 a pri spineni 3x1
9. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak to asi od nervov , ale už je dobre, nie?
10. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky pozdravujem a idem kuknut co mate nove
10. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak už konečne so začala od dnes začala lepiť náplaste a brať lieky na sliznicu. Tak hádam do dvoc týždňov si už pôljdem pre drobčekov.
10. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak peknu nedelu vsetkym LUCULKA uz porodila ma maleho Matuska vazi2650g a 46cm su v poriadku ale malinky bude v inkubatore v trencine ked budem vediet viac tak dam vediet :wink: vsetky vas pozdravuje a asi aj tu suri a domceka predbehla :wink:
10. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul....tak z celého srdiečka gratulujeeeeem a malému prajem, nech je z inkubátora čím skor pri mamine a potom mu prajem, aby bol len a len zdravý, aby mal pekný život a nech vám robí radosť :slight_smile: :slight_smile: tak sa držte

kiari...ďakujeme za infošku a nezabudni ju pozdraviť aj od nás :wink:
no a po tom 18 by si mohla s orsul skočiť do auta a dojechať na ten klak, čo ty na to??
10. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ale ved to je cez tyzden a ja budem v robote?inak mile rada a dakujem :wink:
10. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
niekedy vás čítavam, predsa len tiež chodievam do Heliosu...a som tam moc a moc spokojná. Doma mám už jednu dcérku, práve z Helíku :wink: ..teraz sa chystám na KET, mám zamrazených 12 blastocýst, práve čakám na ms a potom začínam s papaním estrogenových tabletiek...tak by som sa rada pripojila k vám :slight_smile:
10. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem k Matuškovi,
našej zlatej Luculke,
nech je rýchlo drobčuriatko,
už pri svojej maminke.

Nech naberie vela sily,
a čo najviac zdravíčka,
posielame takto"vzdušne"
velku pusu na líčka!

Nech je z neho krásny chlapček,
ved tie deti ,ako on sú,
pretože je vytužený,
malý zázrak z Heliosu! :slight_smile:

Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face:
10. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani-páni-ty ich teda máš! :sweat_smile:
10. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, cikytka, ty máš ale básnicke nadanie, moc pekné....k blahoželaniu sa pripájam aj ja. :wink:

..nuž zadarilo sa, bol to dobrý "vrh" :sweat_smile:, mala som 22 vajíčok, oplodnilo sa 19 a 14 došlo do štádia blastocysty, embryologička ich moc a moc chválila ...ale napríklad pri prvom IVF som mala len jedno jedinké vajíčko aj to také biednučké, ani sa neujalo :pensive: ....asi záleží od momentálnej nálady vaječníkov ako sa im chce tvoriť vajíčka... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
10. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mala pri prvom IVF oplodnených a pekných 8 (nič sa neujalo,nezmrazilo :pensive: )a pri druhom IVF myslím že 17 oplodnených a pekných(na ET zostalo jedno a tiež sa nezmrazilo nič :pensive: )

No musím utekať zase preč :frowning2: Pápá zatial...
10. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže z toho množstva mi zostala len Silvika,ktorá popala energiu za všetky embrijká :grinning:
10. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nuž ale je hlavné, že máš Silvinku, čo to tu sledujem, tak je to veľká šikulka :slight_smile: .....a súrodenca ešte neriešite?
10. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Surodenec nebude.Na IVF už nejdeme,takže jedine ak "náhodou"prirodzene.
Juj pozerám,že máš dve v nebíčku :frowning2: Nemusíš odpovedať,pochopím,ale...kedy ti tam odišli a prečo?Je mi to luto... :frowning2: Strašne moc. :pensive:
10. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule moje krásne prajem fajn deň... :wink:

jeeeeeeeej LUCUL ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak z celeho srdiečka gratulujem ku malému Matúškovi nech ste obidvaja zdraví a poriadku...držím palce nech je všetko tak ako má byť a do života len to naj,naj,naj.. :wink:

Ciky ako už je lepšie??? nie si náhodou tehu aj to sa môže stať... :confused: :dizzy_face: vždy keď čítam od teba basničku tak mám normálne v oku slzičku ... :dizzy_face: :dizzy_face:že aj ja ceeeeeeeeeeeeem takuuuu :wink:

Kiraka akosi sa tu obchýdzame a nie a nie sa stretnúť.... :wink:

baby tak si predstavte som 38 dc čo sa mne nestáva akurát po hneď po IVF som mala jeden cyklus 37 ale to bolo normálne a mrcha nikde...normálne som dostala také nutkanie že či náhodou sa niečo neudjalo a prvý krát v živote som skusila testnuť no samozrejme čiarka veškerá žádna.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedine ak by som ju tam domaľovala fixou.....tak mám prvú testovaciu tehu skúšku za sebou no aspoň som si to skúsila ako to funguje.... :grinning: keď nedojde v týždni tak zajdem ku gyndošovi čo sa to so mnou deje??? ... :rolling_eyes:

jani2 vitaj moja rodná ... :dizzy_face:

kamka samozrejme na teba som nezabudla..... :grinning:
10. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa má naša SURVI ??? či už to má za sebou alebo čaká ešte na domček ??? :dizzy_face:
10. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka - no v nebíčku mám len jednu bambulku, po IVF som čakala dvojičky, v 21tt som išla preventívne na serkláž a pri zákroku schytala som infekciu kliebsielou, to spôsobilo predčasný pôrod v 26tt...Julinka to neprežila, ale Janička je našťastie v poriadku a zdravá :slight_smile: :wink: :slight_smile: ..dúfam, že mi aj naďalej bude robiť radosť :slight_smile:
janica - tak nielen mená ale aj bydlisko máme rovnaké :wink:
10. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a možno sa aj poznáme ??? nikdy nevieš .... :grinning:
10. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..môže byť, Janiek poznám spústu a som rodená Kysučanka..... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
10. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,ja som si to zle pozrela v pase-prepáč.Som trdlo.
Janicca-tehotná? Pomoooooooc. Nieže by som nechcela dve bambulky,ale teraz určite nieeeeeee :frowning2:
A mám aj pre teba básničku ukrytu.Ja čakám aj na teba a ver,že ju použijem! Určite ano!
10. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenusky,

sice casto neprispievam, o to castejsie vas citam a nestiham sa divit ake vselijake novinky :wink: Ved v tejto teme sme zacinali :slight_smile:
Prajem vam, nech sa vam v tomto roku "mrvi" drobcek v brusku a v Heliose pribudnu coskoro dalsie fotecky spokojnych zdravych deticiek :grinning:
10. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka- nevadí, ja si tiež niečo v rýchlosti prečítam a potom tresnem hlúposť :sweat_smile: ...musím v pase zvýrazniť, že Janička mi ostala :wink:
10. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka no super dva tyzdne to uz je cobydup

lucul no vy ste to zobrali akosi hupkom, malemu prajem hlavne vela vela zdravicka a nech ste cim skor doma

janicca no skoda ze len /, ale neboj coskoro budu //
10. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko vám všetkým....... :wink: :wink: :wink:
11. jan 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok