• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
orsul dam ti radu .... vybav si adopciu tak ako mi a potom dalsi mesiac chod na umele a mas to tutovku, 15.10.2009 nas zaradili do poradovnika a 17.10. som mala posledne kramy .... :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....hihihihih.....no joooooo......tak to sa niekomu aj takto zadari .-))))))) ale ja nie som ty... :wink:
12. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no asi tak , neboj coskoro budes aj ty mamina ja tomu verim
12. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mám v merku dva CAR...Brno..:Reprofit aj Unica......a tak uvidim ktory, ale mne sa zatial pozdrava reprofit....
12. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj dievčatá, ale ste toho popísali...to by mi aj malá vstala, kým by som všetkým odpísala :wink: ...ale hlavne blahoželám Wolfi k cmúľajúcemu drobčekovi
Orsulka - a prečo už nechceš do Heliosu?
..ostatné Kysučanky zdravím! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a aj nekysučanky :wink: :slight_smile: :wink:
12. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani....lebo mi nechcu urobit vklad bez PK....... :pensive: :pensive:
12. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ach to je škoda....niekedy je fakt lepšie vložiť mladšie embryjka do maternice, vraj v maternici prežijú mnohokrát aj tie, ktoré by sa v skúmavke zastavili...ale to už asi vieš a preto ideš takto skúšať...no fakt škoda, že to nechcú spraviť...ale asi im ide o úspešnosť, pri PK je predsa len to percento vyššie a nechcú si ho znižovať...no mám Helík moc rada, ale týmto majú u mňa čierný bodík :unamused:
12. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani.....ja urcite budem pisat s doktorom.....ja by som z Heliku neodisla po tolkych rokoch len tak...ale zrejme to už chce zmenu, a zatial mi embryologicka navrhla len zmenu aby sa urobilo ICSI na co ja nevidim dovod pokial ma drahy dobry spg a nie je s tymto problem... tak uvidim co mi povie Dr. Krajkovic, co by navrhoval on....
12. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hm ale on asi neustúpi, lebo v otázkach na stránke Helíku som už videla dotaz, či robia ET aj bez PK a odpovedal, že len s PK...takže ti napíše asi to isté :cry: ...ja by som radšej za nim zašla osobne, vtedy by podľa mňa poľavil...a to ICSI je fakt zbytočné, keď SPG je dobrý...strašne moc držím palce, aby ti vyšiel v ústrety, na čo zas začínať v novom CAR odznovu...alebo možno zmena prinesie šťastie...no je to fakt rozhodovanie! :unamused:
12. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik moja volba reprofit maju lepsie vysledky

jani dakujem
12. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...no jo.......ale my sme už viac menej rozhodnuti s drahym, že ak pokracovat tak so zmenou CAR-u....
wolfi...zatial s tebou plne suhlasim....Reprofit.... :wink: alepsie vysledky ako kto????
12. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Náš sen sa stal skutočnosťou. Volá sa Timur, 3350g, 50 cm...pozdravujem všetky bambulky na koniku...SURVIVER"
12. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Survi veľká gratulácia prajem len to naj,naj,naj hlavne veľa zdravíčka nech sa tebe aj maličkému Timurkovi v živote darí ... :dizzy_face: krásne meno :dizzy_face:
12. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Timur je fakt krásne meno...
12. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,super spravicky, Luculka a Surviver obom obrovska gratulacia, nech ste aj s detickami vsetci zravi

kamka,tak siiiiiilno drzim palceky na piatok, vsetko to ubehne ako voda a za chvilocku budes mat fazulku v brusku :wink: teraz len pre teba: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

my sme dnes boli v Heliku na kontrole, cervicek ma 14mm a uz sme poculi aj srdiecko, nadherny zvuk, vsetkym to velmi prajem... a Krajko mi povedal, ze kedze je vsetko OK, uz nemusim chodit do Heliku a mam sa hlasit u svojho gyn, tak mi bude aj smutno
12. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som pocula tak reprofit velmi zacali v poslednej dobe chvalit, maju vysoku uspesnost

survi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm k timurkovi a malemu prajem hlavne vela vela vela zdravicka

domcek a teraz ty sup sup do porodnice
12. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SURVI....GRATULAAAAAAAAACIA!!!!!!! :slight_smile:))) krasny chlapec!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,hapruje mi net? Zhrnte mi to: Kto má bábo na svete? Prosím...
12. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka-juj až teraz čítam.No ked pôjdeš zase k rýchliku,brnkni a nie 10 minut pred príchodom rýchlika! Aspon den,lebo herečka má otrasný spánok! Spí hodcijak,no najnovšie nijak :grinning: Tak všetko plánujem ako trtko , nech to stihnem. Bojí sa spať,aby jej nedajbože na tom svete niečo neušlo :grinning:
Survi má Timurka??????????Chapendos dobre???? Ved ma netrápte :frowning2: ( :sweat_smile: )
12. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Survi má Timurka,
a Timurko mamičku.
Tak si spolu zvykajte
na tak peknu správičku.

V živote len vela lásky,
šťastíčka i zdravíčka,
želáme to Timurkovi,
nech ho lubi mamička!

Timurko je bojovníček,
ved je z heliosu tu,
nech má krásny každý dníček,
každý mu dá milotu. :dizzy_face:
12. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Orsul-tým mailom s tými prstami si strašne pobavila muža.Skušal si to rehotááááál-ježiš tí chlapy.No deti.
(Aj ked-mna to "vzalo" tiež,no ako pravá dáma to nedám najavo :grinning: No nie???)
12. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste? Čo smrdím?
12. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo ciky ja som tu :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer vsetkym :slight_smile:

suri a tebe velka gratulacia k malemu Timurkovy vela vela zdravicka a stasticka vam prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

orsul no ja som na tom asi podobne ako ty stale vytazena :wink: ale chcem sa spytat citala si krajkove otazky napisala tam ňaňa tak si to precitaj uz tam je aj odpoved :wink:

janica na ivf idem asi august september este sa rozhodne lebo chceme ist na dovcu :wink:

jery vitaj drzkam ti palceky na laparku ale neni to nic hrozne :wink:

mzuzka aj na mna si zabudla :frowning2:
12. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte cafte tak aj ja takto zdravim survi aj ked zajtra ju pojdem kuknut. :wink:
Takze sa dnes lucim ak by si ma tam uz nechali co dufam, ze ano.
Drzte palce paaaaaaaaaa
12. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer helinky

survi . . . .gratulujem k babatku , pekne sa spolu drzkajte a nech si coskoro doma aj s vonavym batoztekom.

domcek ta sa tiez drz, tesim sa na fotky
12. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem všetkým :slight_smile: :slight_smile: ...ale podľa toho, ako sa mi chce už teraz spať, mám pocit, že je večer... :sweat_smile:

ciky...hej hej, survi má Timurka, takže pochopila si ok a aj básnička nemá chybu, fakt že nechápem, kde na to chodíš :fearful:

domcek...držíme palce, nech si ťa tam teda dnes už nechajú a nech to malá stihne ešte tento týždeň :wink: teda hlavne aby si to už ty mala za sebou, potom daj vedieť, však vieš :slight_smile:
13. jan 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kamka :slight_smile:))))))

ciky..velmi pekna basnicka naozaj...ked sa survi vrati bude mat radost :slight_smile:)))))

kiari...tak idem precitat tie otazky..... :confused: :confused:
13. jan 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko KAMKA :slight_smile: ,dobré ránko ORSUL :wink: dobré ránko vám všetkým prajem ...... :slight_smile:

domček držkaj sa a nech ste v poriadku ..... :slight_smile:
13. jan 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari...tak sa mocem medzi tymi otazkami od Krajka a ja to tam neviem najst.....nijaku ňaňu.....vieš mi poslat priamo link kde to najdem??????? dakujem......
13. jan 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok