Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
15. jan 2010

Kuspitka-nebojkaj.My sme už boli asi na 3 sonách a ver,že to nič nieje a malá to zvládne lepšie,než ty.Len nech dlho nečakáte v čakárni,lebo bude hladná...teda nám sa to tak stalo 😠 Inak pohoda a verím,že vám pomôžu a už bude iba dobre 😉

No a teraz:

Čo to čítam od Domceka?
Jéjda,to je správa velká!
Že uzrela svetlo sveta,
malá krásna,nežná Stellka?

Dievčatenko,buď vždy zdravé,
vždy rozkvitaj do krásy,
pretože ty niesi bábo,
iba také "akési".

Helios ti okorenil,
Tvoje narodenie z lásky,
preto budeš vždycky patriť,
medzi tie najväčšie krásky! 🙂

orsulka
15. jan 2010

ciky....................ako vždy SUPER!!!!! ale ten koniec...TO NEMÁ CHYBU!!!!!!!!!!!!!!!!

nááádhera 🙂))))))

😵 😵

marta222
15. jan 2010

ciky ... 😉 , ty si jednoducho talent .... Ty by si sa tým básnením asi mala živiť, určite by si bola milionárka ....

cikyta
15. jan 2010

😉

orsulka
15. jan 2010

ciky...aj si tie basnicky niekam zapisuješ??????

cikyta
15. jan 2010

Ja? Nie. To niesú moje. Ale vaše 😉

cikyta
15. jan 2010

No ale ešte ked som mala násť,tak som trochu Brendovo-Wolschovala na škole a vtedy som odkladala.No už nemám vôbec nič.
Zahodila som svoju slubnu karieru pre životnú lásku a obetovala sa materstvu 😀
Ale nie.Samozrejme,že zase trepem.Pravda je len tá prvá časť 😅

cikyta
15. jan 2010

Som zvedavá na fotečky našich nových bábätiek...
Orsulka-pre teba budem mať špeci básničku 😉 Pred tebou dávam dolu širák a ponížene ho držím na stehnách...moja čakatelka 😵

marta222
15. jan 2010

Ciky a kam si chodila do školy? Lebo ja som chodila na strednú do Martina, ale to bolo veľmi, veeeeeeľmi dávno. (Ja len tak, či som niekde tvoje básnické výtvory nezazrela 😉 ?)

wolfskinka
15. jan 2010

dobre ranko,
spachtos sa zobudil 😀 😀

domcek velka gratulacia tak vy si tam so survi robite mejdan ....to ste si pekne naplanovali

marti aj ja som rada ze som ta spoznala 😵

cikyta
15. jan 2010

Marti-Handlová 😀
Wolfi-dobre ránko.

orsulka
15. jan 2010

ciky...netrep netrep babula.......len ty nič na stehnach nedrž!!!! možel nem moju SISI !!! žiadny kalap!! 😀 😀

wolfi...dobre ranko heeerčka 🙂))))

mmch....ja som dnes hore od 03,00 hod....... 😀 😀 😀 nevadi.......
rano som už o deviatej v praci jedla obed!!!! hahahahahahaha....sak časovo už som aj mala nárok hahahahahaha

orsulka
15. jan 2010

marti-ciky...... 😀 😀 😀 😀 dobre s tou školou......som pobavená..... 😀 😀 😀

cikyta
15. jan 2010

Orsulka,tak o 16:00 večerný spánok 😉

orsulka
15. jan 2010

ciky...to nepojde........ide sa pokracovat v škrabanííííííííííííííííííííííí ....... izbičky..... 😝 😝 😝 včera som vyzerala ako prešedivela starena z roku pána....taká som bola zaprásena 😀 😀 😀 alebo ako duch z Bojnickeho zámku .-)))))))))

cikyta
15. jan 2010

No Orsul,tak si šanuj tu skvelu frizuru na jar-vtedy su v Bojniciach strašidlá,však pravda? 😝
A trenuj v škrabaní.Prídeš aj ku nám na brigádu.Ideme kupovať ten 3-izb.byt.Pondelok príde teta z realitky 😉 tak ideme hor sa do toho!

orsulka
15. jan 2010

ciky......no tak super, budete mat miestaaaaaaaaaa...ajajáááááááááááááááj .-))))) na tom sidlisku co si mi vravela?????????
ja pridem poskarabat...v pohode......lebo vieš inak sa skrabka tam kde nebyvas...a nemas prach v každej škáre!!!!! a na každej jednej veci v byte!!!! 😝 😝 😝

strasidla su maji 🙂))))

cikyta
15. jan 2010

Hovor mi niečo o "škrabkaní".A o tom,že inak sa "škrabká",kde nebývaš 😀

No,ešte nevieme kde pôjdeme.No na náš byt je už vela záujemcov.Ale budeme bývať len tu kdesi v okolí-žiadne feťácko-opilecké-výtržnícke sídliská 😀

orsulka
15. jan 2010

cikytka...no tak super.... 😉 😉

cikyta
15. jan 2010

A Orsulík,ako ty s tým Brnom? Niečo som minule zahliadla...

orsulka
15. jan 2010

ciky...este zatim nic......tak sme sa s polovickou dohodli...že najprv "odhláška" z Heliku.....potom Brno....teda postupnost.....
ale teraz som pozerala aj ten CAR v Pieštanoch.....tam zas robia NATIV....pisala som tam doktorovi, či by to odporucal alebo nie......a nemam zatial nan žiadne referencie.....nepoznate niektora ten CAR???? vola sa to Alexander..... 😕 😕

cikyta
15. jan 2010

Fuha a čo je to nativ?

orsulka
15. jan 2010

nativ......je : ked ti normalne prebieha tvoj ovulacny cyklus a oni ti odoberu tvoje prirodzene vytvorene vajko, spoja so spermiou a vložia.......takže to mas že bez hormonov......ten NATIV s ET stoji 499 evri, bez ET 199 evri.... v tom centre Alexander....

teda nie žae by tam robili len toto...oni tam robia vsetko ostatne ako aj inde.....a okrem ineho aj nativ... 😉

cikyta
15. jan 2010

Prečo to nerobia v heliose? hm...

janicca
15. jan 2010

tak idem si vás trošku po prečítať či mi čo neušlo 🙂 🙂

orsulka
15. jan 2010

ciky...toť otázka...hihihihih.......ja neviem, ci na to potrebujes nejake atestácie, podmienky.alebo co a preco....
ale v Heliku asi nerobia ani ten SOFT program.... iank som sa dozvedela, že ten vvlastne funguje na principe clostilbegytu s nejakym minimom hormonov...podla toho co zoženieš (menopur,gonal a pod. )....tak ked mne sa za mesaic s clostilom vytvorili dva pekne....tak s nejakou injekciou menopuru to kludne možu by t aj styri...ne???????? a niekedy aj 4 stacia...samozrejme kvalitne..... 😀 😀

cikyta
15. jan 2010

Hm...no toto...To je fakt.

jerryjanka
15. jan 2010

orsulik možno po dohode by urobili v piešťanoch aj soft - teda s clostilom by ti vytvorili 2-3 vajka a vložili hned
možno by to stalo za otazku smerovanu na nich. 😉

orsulka
15. jan 2010

jerry...cavik....uvidim co mi napise na tuto otazku......a potom uvidim co dalej.....
😉

romy01
15. jan 2010

ahojte
zdravim vsetky

domťek veeeelká gratulááácia - už sa teším na fotečky - tri kočandy v priebehu týždna - super.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre