• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
No dobre.Ideme,lebo ma už moc ohovára :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona si to dva krát aj sama odoslala :grinning:
15. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....no vidiš !!!!!!........aka šikulka :grinning: :grinning:

a inak ak sa k nej budeš správať tak ako piše...tak sa maj na pozore!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, ciky, aké máš šikovné dieťa... Po kom asi tak je :wink: ?
15. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...marti.....noooooooooooooo ano!!! :grinning: :grinning: :grinning: akurat som dovarila špenát a ani ochutnať sa mi nedal kvoli pupákom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ato stretko urcite dohodneme v prihodnom ročnom obdobi :slight_smile:)))) naložim aj Kiarku a prideme .-)))) :wink:
15. jan 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ja viem... po kom je: po Krajkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy som vstala len upratujem ako sprosta a furt je tu bordel, vysavanie a umyvanie dlazok zostava muzovi, ale aj tak mame doma bordel ako v tanku
15. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No po Krajkovi.Aj fuzik má :grinning:
15. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi........kasli na to...ani my už nerobime....hybáááj sem popismenkovat .-))))))))

cikytka.....aj sibalský usmev???? :wink: :wink:
15. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul no chuďátko ale my sme ohovárali len v dobrom tak to si nemohla mať veľké pupáky skôr žiadne ... :slight_smile: )))Kiarku keď budeš nakladať tak ju daj prosím ťa do auta a nie na strechu aby nedostala prievan OK !!! .....xixixixixi :grinning: :grinning:

wolfi kašli na upratovanie to teraz prenechaj drahému ... :slight_smile:
15. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj vlasky jej tak stoja.Teda.......ešte mu tak stoja? Stále som rozmýšlala,po kom to má a už mi je to jasne :wink:
15. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca..... :grinning: :grinning: :grinning: dobre.....na strechu by aj tak nemohla....ja nemám na streche žiadne "držiaky" tak to by sa mohla držať len silou vôle :grinning: :grinning: :grinning:

cikyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslim, že už nestoja.... :grinning: :grinning: a vlete hodi aj letny strih uplne na kratko .-))))))
15. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak.... a mám po radosti :frowning2: :frowning2: ... Ešteže som si včera neobhliadla žiadne plesové šaty.. Práve mi volal drahý, že nejdeme nikam - bohužiaľ mu zomrel starý otec. Takže, zasa nič .... Aspoň ušetrím za róbu :wink: .
15. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta.............joooooooooooooooooooooooooj!!!!! tak to je smutna udalosť......a velka škoda....
usetrene peniažky minieš na vybavičku pre mimi :wink: :wink: :wink:
15. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti tak to mi je ľuto ......neboj takích plesov ešte bude..... :wink:
15. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka kde že je ???? už sa mohli aj vrátiť teda neviem na ktorú boli objednaní......
15. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik, myslíš, že mi dovtedy vydržia tie ušetrené eurá :grinning: :grinning: :grinning: . OK, tak si ich odložím ...
No, čo už, čo sa dá robiť...
15. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...rano nam nenapisala kedy tam maju byt........ale mne už pisala ...hiihihiihihiihihihih......:slight_smile:))) ale neprezradim co !!!!! :wink:

marti....ked nevydržia, tak pridu ďalšie...... :slight_smile: :wink:
15. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik, ty si veľká tajnostkárka ...
No veru, už by mohla kamka prísť, už by som rada videla aj tie fotky...
15. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pchhhh tak si to nechaj ..aj tak sa to dozvieme ...... :grinning: :grinning:........ a tie fotky ???? nieeeeeeeeeeeeeee bububu....... :grinning:
15. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaale babule.....nemožem napisať...ved ona napise sama.......oki????, tak dojde...a budete to mať dve v jednom....iformacie aj fotky .-))))))))) :wink: :wink:
15. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik veď to mi je jasné to len tak trošku podpichnúť treba........ :slight_smile:
15. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...no no no!!!!!! takto v piatoček?????? :slight_smile: :slight_smile:

ja si prosim pizzu!!!!!.............. :frowning2: :frowning2:
15. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ako si to myslela s tou hereckou ?

no musim tu trosku uhadzat a za pol hodinu mam vychadzku idem si pre lieky a na nakup, akurat som sa najedla, ospravedlnujem sa ze vas zanedbavam ale nestiham, v robote bolo viac casu ako doma a este som tu mala aj navstevu prisla segra .. no nestiham

ja som varila zeleninovu polievocku dala som si 2 taniere a gulko je zatial najedeny uvidime za hodinu

marti no to je smola, ale ako povedala orsulka usetris a bude na vybavicku :dizzy_face: lebo coskoro ju budes potrebovat

orsulka som rada ze si sa rozhodla pre brno

ozaj som sa objednala ku kadernicke, v pondelok sa idem dat ostrihat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...no len a len v dobrom.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš, keby si bola včera prišla na stretko - mohla si sa najesť pizze do prasknutia :wink: :wink: :wink: - a kamka platila :grinning: :grinning: :grinning: .
ja by som si dala také mäsko na prírodno s hubami a ryžu dnes si to asi ukuchtím ...a pizzu som ti už objednala!!! ... :grinning:
martula na buduce som na rade ja asi budem chorá !!! ............ :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca .... tak dnes to už konečne ideš uvariť :wink: ? Si pevne rozhodnutá, áno?
wolfi a ako segra? Už ste poriešili tie stromy?
15. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt??????????????????????????? kuuuurna,že ja som nedosla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

janicca.....a aku si mi????? tak ja si teda nejde mobjednavat..... :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok