Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
15. jan 2010

No dobre.Ideme,lebo ma už moc ohovára 😀 😀 😀 😀

cikyta
15. jan 2010

Ona si to dva krát aj sama odoslala 😀

orsulka
15. jan 2010

ciky....no vidiš !!!!!!........aka šikulka 😀 😀

a inak ak sa k nej budeš správať tak ako piše...tak sa maj na pozore!!!! 😀 😀 😀 😀

marta222
15. jan 2010

No vidíš, ciky, aké máš šikovné dieťa... Po kom asi tak je 😉 ?

orsulka
15. jan 2010

janicca...marti.....noooooooooooooo ano!!! 😀 😀 😀 akurat som dovarila špenát a ani ochutnať sa mi nedal kvoli pupákom 😀 😀 😀 😀

ato stretko urcite dohodneme v prihodnom ročnom obdobi 🙂)))) naložim aj Kiarku a prideme .-)))) 😉

orsulka
15. jan 2010

ja viem ja viem... po kom je: po Krajkovi 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
15. jan 2010

odkedy som vstala len upratujem ako sprosta a furt je tu bordel, vysavanie a umyvanie dlazok zostava muzovi, ale aj tak mame doma bordel ako v tanku

cikyta
15. jan 2010

No po Krajkovi.Aj fuzik má 😀

orsulka
15. jan 2010

wolfi........kasli na to...ani my už nerobime....hybáááj sem popismenkovat .-))))))))

cikytka.....aj sibalský usmev???? 😉 😉

janicca
15. jan 2010

Orsul no chuďátko ale my sme ohovárali len v dobrom tak to si nemohla mať veľké pupáky skôr žiadne ... 🙂 )))Kiarku keď budeš nakladať tak ju daj prosím ťa do auta a nie na strechu aby nedostala prievan OK !!! .....xixixixixi 😀 😀

wolfi kašli na upratovanie to teraz prenechaj drahému ... 🙂

cikyta
15. jan 2010

No aj vlasky jej tak stoja.Teda.......ešte mu tak stoja? Stále som rozmýšlala,po kom to má a už mi je to jasne 😉

orsulka
15. jan 2010

janicca..... 😀 😀 😀 dobre.....na strechu by aj tak nemohla....ja nemám na streche žiadne "držiaky" tak to by sa mohla držať len silou vôle 😀 😀 😀

cikyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 myslim, že už nestoja.... 😀 😀 a vlete hodi aj letny strih uplne na kratko .-))))))

marta222
15. jan 2010

Tak.... a mám po radosti ☹ ☹ ... Ešteže som si včera neobhliadla žiadne plesové šaty.. Práve mi volal drahý, že nejdeme nikam - bohužiaľ mu zomrel starý otec. Takže, zasa nič .... Aspoň ušetrím za róbu 😉 .

orsulka
15. jan 2010

marta.............joooooooooooooooooooooooooj!!!!! tak to je smutna udalosť......a velka škoda....
usetrene peniažky minieš na vybavičku pre mimi 😉 😉 😉

janicca
15. jan 2010

Marti tak to mi je ľuto ......neboj takích plesov ešte bude..... 😉

janicca
15. jan 2010

Kamka kde že je ???? už sa mohli aj vrátiť teda neviem na ktorú boli objednaní......

marta222
15. jan 2010

orsulik, myslíš, že mi dovtedy vydržia tie ušetrené eurá 😀 😀 😀 . OK, tak si ich odložím ...
No, čo už, čo sa dá robiť...

orsulka
15. jan 2010

janicca...rano nam nenapisala kedy tam maju byt........ale mne už pisala ...hiihihiihihiihihihih......🙂))) ale neprezradim co !!!!! 😉

marti....ked nevydržia, tak pridu ďalšie...... 🙂 😉

marta222
15. jan 2010

orsulik, ty si veľká tajnostkárka ...
No veru, už by mohla kamka prísť, už by som rada videla aj tie fotky...

janicca
15. jan 2010

pchhhh tak si to nechaj ..aj tak sa to dozvieme ...... 😀 😀........ a tie fotky ???? nieeeeeeeeeeeeeee bububu....... 😀

orsulka
15. jan 2010

aaaaaaaale babule.....nemožem napisať...ved ona napise sama.......oki????, tak dojde...a budete to mať dve v jednom....iformacie aj fotky .-))))))))) 😉 😉

janicca
15. jan 2010

orsulik veď to mi je jasné to len tak trošku podpichnúť treba........ 🙂

orsulka
15. jan 2010

janicca...no no no!!!!!! takto v piatoček?????? 🙂 🙂

ja si prosim pizzu!!!!!.............. ☹ ☹

wolfskinka
15. jan 2010

orsul ako si to myslela s tou hereckou ?

no musim tu trosku uhadzat a za pol hodinu mam vychadzku idem si pre lieky a na nakup, akurat som sa najedla, ospravedlnujem sa ze vas zanedbavam ale nestiham, v robote bolo viac casu ako doma a este som tu mala aj navstevu prisla segra .. no nestiham

ja som varila zeleninovu polievocku dala som si 2 taniere a gulko je zatial najedeny uvidime za hodinu

marti no to je smola, ale ako povedala orsulka usetris a bude na vybavicku 😵 lebo coskoro ju budes potrebovat

orsulka som rada ze si sa rozhodla pre brno

ozaj som sa objednala ku kadernicke, v pondelok sa idem dat ostrihat 😀 😀 😀 😀

orsulka
15. jan 2010

wolfi...no len a len v dobrom.... 🙂 🙂 🙂

marta222
15. jan 2010

Vidíš, keby si bola včera prišla na stretko - mohla si sa najesť pizze do prasknutia 😉 😉 😉 - a kamka platila 😀 😀 😀 .

janicca
15. jan 2010

ja by som si dala také mäsko na prírodno s hubami a ryžu dnes si to asi ukuchtím ...a pizzu som ti už objednala!!! ... 😀

janicca
15. jan 2010

martula na buduce som na rade ja asi budem chorá !!! ............ 😀 😀 😀

marta222
15. jan 2010

janicca .... tak dnes to už konečne ideš uvariť 😉 ? Si pevne rozhodnutá, áno?
wolfi a ako segra? Už ste poriešili tie stromy?

orsulka
15. jan 2010

to fakt??????????????????????????? kuuuurna,že ja som nedosla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀 😀

janicca.....a aku si mi????? tak ja si teda nejde mobjednavat..... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre