• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Veru.To by si po septembry rodila v july v sparnom lete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa kurnik to máš pravdu a vieš čo??? už som asi zlomená keby to bol marec,apríl ,máj tak by to bolo úplne že ideálne .....tak asi to tak aj bude !!!!! :slight_smile:
17. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janica-ano.Aj my sme apríloví.Na jar sa rodia mládatká :wink:
17. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže: Ideš do toho? :grinning:
17. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak že ste barani (myslím znamenie )to preto je taká tvrdohlavá ona si píska a mamina tancuje..... :grinning: :grinning:
Idem do toho !!! :grinning:
17. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No barana mám muža.sisa je tiež rohatá........býk :sweat_smile:
17. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky, ako víkendujete ? Ja som dnesok len prejedla a prespala. Ale boli sme na nakupe a tatko vybral krpcovi pekny kabarik na buducu zimu tak kuknite do albume :slight_smile:
17. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj romy.Presne ten istý svetrík máme aj my.A ten kožušok sme chceli,ale napokon sme to vzdali,lebo má vela zimných vetroviek.
17. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ciky akurat som ti pisala do tehuliek o tom svetriku, prave som si kukla vase fotecky a je to tak. :grinning:
17. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy pekny kabatik :slight_smile:

ciky ozaj Silvinka nema chybu stymi vlaskami asi to je kozmicka pritazlivost :grinning: :grinning: joj ale by som ju na licka vyboskavala :wink:

jani tak ma vtom nechas samu??ja asi pojdem koncom augusta do toho :wink:
17. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiarka-no "kozmická"príťažlivosť :grinning:
Tak sa dohodnite spolu s Jankou ako správne kamošky a chodte do toho spolu :wink: A zvolte kompromis.Napríklad júl :wink:
17. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky nemozem v lete krz baby v robote a este aj my chcem ist pred ivf na dovcu aby sa mi mysel a telo uvolnilo :wink:
17. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj....Ved ty vieš :wink: sama najlepšie.Každopádne ti velmi budem stískať palčeky.Nech už je to hodciktorý mesiac.Dobru nôcku...
17. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vas zase zbezne docitala, a len tak, ze aby ste vedeli ze na vas myslim, pisem par pismeniek :grinning:

chlapci rastu krasne, marcus uz ma 1650 a risko 1580 gr. v albume mam najnovsiu fotku domceka :wink:
18. jan 2010 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým, luculka, som taká rada, že Matúško už dýcha sám. Neboj, už to bude len lepšie...
A kde máme ostatné pracujúce? Jani, ako bolo včera na lyžovačke? Ja som už včera nešla na bežky, už sa mi nechcelo :wink: ...
Kamka, fotky sú "utešené" ako aj my :grinning: :grinning: :grinning: ....
Pekný a úspešný týždeň prajem všetkým :wink: .
18. jan 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano....tak ja som tu, ale kym som vseeeeeeeeeeeeeeetko docitala!!!! uff-uff-uff...:slight_smile:)))

LUCULKAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! super spravička....verim, že zajtra už ostanes pekne pri nom a pri navrate do PD už pojdete spolocne s Maruskom do jeho domceka ,aby ste boli vsetci spolu !!!!!!!!

BRMBOLCEK,DANA.......nohy hore, zadok tiež vyssie...a ležať a oddyhcovat!!!!!!! cakame pozitivne spravicky, čo znamená KOLAJNICE!!!!! // // // // // // :slight_smile:)))))))))))

Mzuzka....tak vys te skoro ukážkovi vsetci traja .....fotka domceka aj s Marekom je peknunka .-))))))) tak sa držte, aj krčok...aby ste to vydržali čo najdlhsie :slight_smile:))))

KAMKA......pekne fotky.....baby vyzerate tam skvelo !!!!! taky veget tam mate .-)))))))
a mali ste sa vsetky styri odfotir...čo vas tam nemal kto????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale partička jak vino.-)))))
18. jan 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky.......Sisi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toto je dieťa!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: fotky nambr van!!!!!!!!
18. jan 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte-Mzuzka: jéj to je iný domisko.Prenádherne suprišne brušinko.Veru,aj ja by som mu dala pusu! :dizzy_face:
Martus Orsul-dobre ránko fešandy! :wink:
18. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky .... Silvinka je rozkošné dieťa, tie fotky sú SUPER!!! To jej háro nemá chybu :slight_smile: .
18. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...dobre ranko aj Vam :slight_smile:)))))
18. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved preto som sa pýtala,či ešte tak Krajkovi stoja vlasy :grinning:
18. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chceš tým povedať, že všetky Heliosovské detičky budú mať také vlásky? No, to je logické, keď sa budú podobať na Krajkoviča :grinning: :grinning: :grinning: .
18. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo nie všetky Martuška.Niektore bude na pani dr.Gaťovu :grinning:
18. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brééé ránko prajem...

ciky...v piatok mu vlásky tuším nestáli...alebo len tak napoly...v tom strese som si veru ani nevšimla riadne
a Silvinka fakt že nemá chybu :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: vybozkávaj ju za mňa :wink:

orsul...to bolo v takej pizzke, že tam bolo aj dosť ľudí a čašník mal problém prísť vobec objednať, nieto ešte fotiť :confused: ale nabudúce to nejako zariadime

jani, marti servuste

a kiari, ty sa nič neboj, aj keby si išla do stimulky sama, neva, lebo však tehu vlna musí byť pozvoľná, stačí keď budeme tehu postupne, čiže t v septembri budeš pokračovať po mne a janke :wink:
18. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka..... :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-dobre si to vymyslela v tej postupnosti tehu...Ved ono zase vlastne keby ste mi všetky porodili v rovnaký mesiac,tak nemám ani tolko básničiek naraz!!! :grinning: Pekne postupne vás prosím....A hlavne:
-Všetky!!!
18. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.... ach tak, už chápem. A pani dr. Gáťová má aké vlásky? Tú som ešte nemala česť vidieť :wink: .
Ahoj kamka, ako? Dnes si domka, či v práci?
A kde máme dnes Janiccu? Dúfam, že sa nedolámala na tej včerajšej lyžovačke ...
18. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prrajeme, pekne sa to tu zase rozbieha, helikovsky vlacik vidim nachystany, tak uz len babulky, pekne pomaly nasadat.... :wink:

ten nas domcek je na prasknutie, som netusila, ako tak moze bruso narast a to nas oficialne caka este 8tyzdnov, to si neviem predstavit, akej by malo byt velkosti ....
18. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcarta.mate nieco nove?
18. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...doktorka má vlásky ok :wink: :wink: a do práce idem na poobednú...

zuzi...ahojky aj tebe a to brušino máč veru fajnové, ale neboj, asi sa ešte zvačší :sweat_smile:
18. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok