Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
22. jan 2010

Minka-tak od pondelka vitaj v klube PN - károv a následných TEHU - lkárov 😉

lucetta
22. jan 2010

romy dakujem za vysvetlenie, som prekvapena ako to v heliku super funguje. u nas som bola celu stimulku odkazana viac menej sama na seba a co som sa nespytala to som nevedela...tak to sa naozaj tesim , ze niekde to moze takto super fungovat. a pritom staci tak malo a mohlo by to byt take vsade.....
pekny den vsetkym 🙂

domika9
22. jan 2010

minka držím palce tfuj tfuj , tak dnes ešte pracuj a ked budeš dnes odchadzať z prace tak sa pekne poobzeraj a povedz si že tak skoro sa tu nevratiš

wolfskinka
22. jan 2010

minka tfuj tfuj tfuj drzim aj ja palce

kamka17
22. jan 2010

ciky...no to básnické črevo ti ostalo, potom trošku šiši si, to si priznajme...lebo niektoré tvoje hlášky sú dovidenia, no a potom Silvinka...na nej sa asi vybúril nejaký ten "zmutovaný gén" na vláskoch...ale všetko je to v rámci normy, tak sa zas neboj, že by si bola najaká iná ako my normálne 😀 😎 😉

lucetta...veru, v helíku ti pekne všetko vysvetlia, takže je to celé v pohode, no a tu na MK sa tiež dosť vecí dozvieš, takže o vás bude postarané zo všetkých strán 😉

minka...tiež držím palce a prajem čo najdlhšiu pn, resp. nech plynulo prejde do materskej 🙂

wolfskinka
22. jan 2010

volala som po vysledky , tak geneticke testy na downov syndrom mam negativne 😵 😵 😵 😵 .... tripple testy mi budu robit na dalsej poradni

kamka17
22. jan 2010

orsul...?? 😅 😕 je všetko ok??

domika9
22. jan 2010

ozaj kdeže je orsul najak flaka

cikyta
22. jan 2010

Wolfi-gratulujem k dobrým výsledkom.Len tak dalej budte zdravučkí obaja 😉

Kamka-ako si to vyriešila. 😀 Ja sa štím! 😀

Orsulka ma už desí 😒 Kde je???? 😕

brmbolcek
22. jan 2010

wolfi---- uz ta manzel odfotil ? kde je foto ????

Orsulka dnes maka maka a maka je posledny den tak asi beha z jednej firmyy do druhej 😉

Domi ahoj 😉 ako sa mas ?

kamka17
22. jan 2010

no ja myslím, že orsul nestíha, lebo má predsa dve roboty a do toho Ferino s tou nohou v dlahe...to asi nie je len tak 😅 ale isto sa zas objaví, hviezdička naša 😉

ciky...som rada, že sa bavíš 😉

domika9
22. jan 2010

ahoj brmbolček celkom sa da 🙂 a ty ?

wolfskinka
22. jan 2010

ciky dakujem o 3 tyzdne tripple testy, dufam, ze aj tie vyjdu tak dobre ako tieto

brmbolcek neodfotil, ale cez vikend pojdeme do vratnej ma byt pekne tak ma na slniecku niekde vonku odfoti

gabika24
22. jan 2010

ahojte všetky
wolfi, super, myslela som na teba. Všetkým pekný deň 😵

wolfskinka
22. jan 2010

gabi dakujem , uz ste zdravi ???

brmbolcek
22. jan 2010

az teraz sa mi podarilo pripojit neviem co s tym bolo....

domika, dakujem za opytanie som vcase cakania.....

wolfi- to pocasie bude ozaj pekne, Ildino hlasil 😀 😀 😀 ???? uz bude coskoro vikendove foto 😀

katy7
22. jan 2010

no dostala som sa sem po niekolkych dnoch, lebo ma zachvatil veeeelky kasel a nadcha, tak som lezala v posteli a este stale sa snazim z toho dostat, nasmu chrustikovi v brusku ten silny kasel asi moc neprospieva, dufam, ze to vydrzi...pred dvoma dnami som bola na kontrole uz u svojho gyn a drobec sa uz hybal, skoro mi oci vypadli 😀 staci o mne
idem vas trosku pocitat

katy7
22. jan 2010

minka, kamka, brmbolcek straaaaasne moc vam drzim palce, sup sup nech uz su tam //

wolfskinka
22. jan 2010

kamka no som zvedava uz sa ti to krati

romy01
22. jan 2010

baby prajem vsetkym pekny vikend

orsulka ty to nejak prehanas s tou pracou ked si dnes na konika ani nezavitala.

katy si sa len pekne cim rychlejsie vyliec, drobcek potrebuje pekne oddychovat.

wolfi super, len tak dalej

kiara15
22. jan 2010

pekny vecer vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂

romy v heliku este ani nevedia co sa mi stalo preto idem aj 15.2.na ten pohovor a som zvedava co nam povedia 😉

wolfi gratulujem len tak dalej 😉

katy ty sa pekne liec 😉

gabika24
22. jan 2010

wolfi, figu zdraví, aj ja som chorá, aj jeden z drobcov už, tak zas nestíham, aj som ti chcela písať cez skype, no nedá sa. 😅 snáď budúci týždeň.
držkajte sa všetky 😵

domika9
22. jan 2010

žienky a čo je s denis 19 ? nejako dlhšie som ju tu nevidela

wolfskinka
22. jan 2010

kiara dakujem

gabi rychlo sa vyliecte

krivka5
23. jan 2010

ahojte dievcata,
celu noc nespim. som nejaka nervozna.dnes uz 6 den po ET ak ratam aj den transferu a stale ziadne pocity.citam si tu diskusie a aspon mi usiel cas.menzes nastastie neprisiel v stredu ako mal,ale moze to byt aj utrosom ako tu citam.ale mne nikdy nemeskal tak sa utesujem ze to je tehu.
orsulka aj ja som z PD a mam 38r. a moj manzel 34.🙂len teraz uz byvam v ZA.

surviver
23. jan 2010

ahojte 🙂 ja len na skok,kym maly zdriemol,dost nam plače a nekaka,tak musime ist na sono črievok,tak hadam bude všetko OK,človek sa furt musi niečoho bat.. 😒 no čo už, to je život....kamka už sa na to Tvoje bruško tešim a pevnu ruku pri prvom vpichu 😉

kiari dakujem 🙂

a prajem všetkym pekny vikend 😉

cikyta
23. jan 2010

Ahojte.Krivka-bude to OK,uvidíš.
Surviver-Timurkovi to prejde.Ak ho kojíš,tak je normálne,že sa nevykaká aj vyše týždna.Ale je fajn,že idete na sono.Budete vedieť na 100%.

cikyta
23. jan 2010

Domika-Denis19 je v teme:Jak poznat,že IVF bolo uspesne...

Inak Survi,pamätám si,že so Sisi som mala tiež taký podobný problém,že málinko kakala...ale vraj preto,že ju mat.mliečko zasítilo tak,že všetko strávila a neboli z neho žiadne zbytky v stolici.Dôležite bolo,aby som mala zhruba 5 krát denne nacikane v plienke 🙂

katy7
23. jan 2010

krivka, verim ze vsetko bude OK, neprisla ti mrcha co je velmi dobre znamenie 🙂 Mne pri prvych dvoch IVF prisla aj napriek utrosu, takze verim ze si na najlepsiej ceste, moc drzim palceky

krivka5
23. jan 2010

dakujem v vam dievcata za podporu ved uz len 8 dni .aj tak si asi uz v stredu testiky spravim .moj muzicek si pekne spinka a ja ani vo dne ani v noci.to je asi jedina vacsia zmena ktoru som na sebe spozorovala 🙂 a ze utros uspava...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre