Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
27. jan 2010

Aha, áno, viem, písala si, že máš urobenú sterilizáciu... No, čo už - hádam ti to pomôže pri IVF... budem ti držať palce.

brmbolcek
27. jan 2010

dievcence mam jednu otazocku... ak viete odpoviete 😉

ako dlho moze zena byt na PN ked je tehotna? moze aj v kuse od zaciatku az po koniec ?

dnes mi sla svagrina do nemocnice je v 5 mesiaci a stale vracia tak jej davaju vyzivu kazdy mesiac a potom zase doma a takto dokoliecka, no dnes si bola pre listok na prijem a dr. jej povedal ze uz musi ist do prace aspon na 1 den a potom znova na PN.....

marta222
27. jan 2010

brmbolcek, tak to je divné.... To sa mi nezdá, veď predsa, keď si na rizikovom, tak nemôžeš ísť do práce ani na 1 deň.. Ja si myslím, že je to blbosť... Ktovie s čím ten jej dr. špekuluje? Čo si myslíte vy, ostatné?

brmbolcek
27. jan 2010

kamka, no super e ides pichat ja ze uz pichas od nedele, som ta mala akosi popletenu 😉 neboj zvladnes to

minka- i ja so syrom a aj s bielym jogurtom na vrch, no proste mnamka 😉

ciky, ze Zahradkar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
27. jan 2010

ved i mne sa to zda take podivuhodne 😠 😠 😠 som z toho jelen ja o tom neviem tak preto poprosim info...
martula dakujem 😉

minka051
27. jan 2010

brbolček no ja som mzdárka a robím s PNkami tak tomuto čo píšeš nechápem. Ja som teraz na PN tiež až kým mi nepotrvrdia tehu. lebi ju mám vystavenú obvodnou dr. Potom si ju musím ukončiť lebo ako tehulku na rizikové vypisuje len gynekologička. Nevidím prečo by mala prerušovať PN. Ved PN Môže byť rok a potom sa to zmení na materskú dovolenku myslím až 8 týždňov pred pôrodom.

cikyta
27. jan 2010

Brmbolcek-je to hluposť.Bola som PN od začiatku až po MD.Nikto mi nič také nevravel a fakt som prekvapená,čo to tam máte za moresy.
Nech sa opýta dr.na dôvod!!!

lienika
27. jan 2010

brmbolcek je to naozaj divné, čo vymýšľa ten jej doktor, ja som PN celé tehotenstvo, dokonca ešte o mesiac dlhšie a doktor s tým žiadny problém nemal.... 😉

gabika24
27. jan 2010

ahojte všetky.
brmbolcek, to je blbosť, na PN môže byť celé tehu, aj ja som bola - dokonca ešte trošku skôr - od začiatku stimulky a žiaden problém nebol. PN mi dali najskôr v Martine a potom som si ju preniesla k môjmu dokymu, iba som v nej pokračovala a vôbec žiadny problém ani s týmto.
Všetky zdravím, idem prečítať, čo ste popísali, je mi jasné, že vás zanedbávam, ale pri mojich maródoch to inak nejde 😉

brmbolcek
27. jan 2010

babulky moje dakujem vam, presne to iste som si i ja myslela , 😉 ja vam musim pekne podakovat za odpovede, ste zlate mohli by ste nejedna z vas robit lekarku joj ako by sme sa mali pri vas super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
27. jan 2010

Lienika-Mám ťa!!! 😀 😕

wolfskinka
27. jan 2010

ahojte som bola teraz u doktora , som zacala slabucko spinit, tak som rychlo utekala, vsetko ok, ze len nejaka prasknuta cievka, babetko je v poriadku a asi to bude na 90 percent chlapec ... drzte palce aby mi to preslo cim skor, idem zalahnut nebudem sa ozyvat

cikyta
27. jan 2010

Wolfi-Ja som mala pravdu!!!!!!!!Zase o jedneho ženícha naviac pre Sisi 😉
Len ležkaj a davaj nám nanho pozor.Bude to dobre 😉 len buvaj 😉

marta222
27. jan 2010

wolfi, neboj, bude to OK, tak odpočívaj...

minka051
27. jan 2010

wolfi tak len oddychuj také špinenie som mávala aj ja. Nič to nebolo. Len treba klud. tak ovládač TV do ruky a to je všetko 😀

wolfskinka
27. jan 2010

ciky ta tvoja sisi bude mat cely harem

minka lezim a pozeram stupidne americke serialy a podvecer mi pride mama navarit, idem zalahnut

marti no odpocivam, len nech to prejde

cikyta
27. jan 2010

No Wolfi-bude mať problém si vybrať z tolkých kočkošov 😉 Ale hádam jej helfne aj Kuspitkina Kamilka 🙂

kamka17
27. jan 2010

a domčekova Stella 😉 😉

cikyta
27. jan 2010

Fakt! Na Stellku som pozabudla. 😉

janicca
27. jan 2010

wolfi ja som to hneď vedela že to bude vajčáááááááák ...... 😀

cikyta
27. jan 2010

Veru.Zvlášť ked si pripadá Wolfi "škaredá".Pri Siske som mohla ísť na miss!
(Teraz už zase len na miss troska) 😀

brmbolcek
27. jan 2010

dievcence , tak aj vam sa musim pochvalit si predstavte co sa mi stalo, ale nesmejte sa mi : ja som dnes prvy krat zaspala poobedny spanok 😀 ja som vam bola taka znicena koby som furikovala od bozieho rana 😉 u mna je to vynimocne lebo ja som nezaspala ani ked bol vykend ked clovek upratoval atd... ved to poznate ..

wolfi tak uz viem ako sa dobre spava sipkovej ruzenke 🙂 a mala sisi ako si strajkuse , tej staci 15 minut a je onki donki 😀 😀

wolfi a co tie sarlatanske kvapky ??? ako si snimi vynalozila ???? 😀 😀 😀

wolfskinka
27. jan 2010

janni dik ze vajcááááááákkk

brmbolcek pred IVF som ich vyhodila, verila som viac heliosakom ako kvapkam a aj vestica sa sekla predpovedala mi dievcatko a budeme mat chlapceka 😀

mzuzka
27. jan 2010

ahojteeee, no cyki veru, ta nasa hviezda fakt bude mat z coho vyberat 🙂

wolfi uzas, ze 15tt, fakt super prva kriza vitazne za tebou, v tomto trimestri znesies vsetko. len oddychuj a hotovka.

babulky stimulky, drziiime palceky so svistami. u nas tak slnecno oblacno. jeden den pravidelne kntrakcie, druhy nic, pohoda... no sviste so mnou hraju na schovky asi. 🙂 obaja uz cez 2kg, budu to veru ocovi chlapi , velki ale bojovnici po mame. tak aspon ze sa pekne podelili.

uz neberiem ziadne lieky, ani nic. vraj nech sa narodia, ked je treba, uz su vraj za vodou, pluca vyvinute, oblicky a pecen pracuju same, takze im vraj nic nehrozi.

krivka5
27. jan 2010

no baby volako tu je veselo 😀
bombrlcek...tak tebe sa to uz krati.kedy to ides na krvicku?a mas super spave priznaky tehu.ja nemam stale ziadne,ale ciarocka tam je tak to je dufam o.k.Ved my s mnž sme sa uz stihli celej rodine pochvalit...

wolfskinka
27. jan 2010

mzuzka kukam ze ty tiez budes mat chlapcov, co v heliku vedia len chalanov robit ??? no zacina to tak vyzerat ... xixi

kamka17
27. jan 2010

zuzi...no čafte !!!!!
to je supiš, že už sa vám to takto pekne kráti a že vyzerá byť všetko ok...a vy nemáte určený nejaký presný dátum na tú sekciu??? či počkajú, kým sa svištíkom uráči?? v každom prípade všetko bude ok a už sa teším na správičku z londýna, že ďalší nádejní ženísi sú na svete...len sa mi zdá, že sa nám tu rodí akosi viac chlapov a dievok... 😕 ale nejako to hádam dobehneme 😎

brmbolcek...to spanie poobedné je jasný príznak toho, že už sa tomu tehu nevyhneš 😉 😉 tak si to len pkene užívaj a oddychuj, keď si telo žiada

kamka17
27. jan 2010

ciky...neviem síce, čo si robila, keď si robila, ale ak nie si kaderníčka, tak zjavne si sa minula povolaním 😀 😀 😎 😉 nemá chybu ten motýlik v tom punk zostrihu 🙂
a ako ste vlastne prežili zvyšok dňa po tom rannom spánku?? už Silvinku tie "nervy" prešli???

kamka17
27. jan 2010

tak idem kukať gejšu...prajem pekný večer všetkým...

kamka17
27. jan 2010

a ani písať neviem:...viac chlapov a dievok...rozumej:...viac chlapov AKO dievok...
paaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre