• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dobré ránko sa praje všetkým...piatoooookkkk...orsul, marti, nejako to už vydržíme a hurá víkend :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:

no tak mám včera prvú injekciu za sebou, teda máme, lebo drahý pichal...no a keďže žijem, tak sme to zvládli, ale povedal, že sama sa to mám naučiť :sweat_smile: :sweat_smile: neviem prečo... :confused:
29. jan 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babulky ja len pozdravím a valím na hory ... :wink: prajem pekný zasnežený deň

kamka hor sa do ďalších injekcii už si zas o krôčik bližšie len tak dalej dievčatko .... :wink:

Orsulka Martulík .... :wink: :wink:
29. jan 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak si už a nenechaj sa zasypať :sunglasses: :sunglasses:
29. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byť...tak si UŽI....
29. jan 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani uzi si hory, my ideme zajtra tiez
29. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...ty čo dnes tak skoro??
a napadlo ma meno Eman...
29. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, tak sa hlásim z práce - včera som tu zasa trčala do 21:15, ale už chválabohu uzávierku mám, idem to odoslať..
Jani, ty ideš lyžovať, ty sa máš.. tak pekný deň, uži si a nedolám sa :wink: .
U nás dnes krásne sneží (síce už druhý deň), najskôr sa mi zdalo, že je málo snehu a teraz sa mi zdá, že ho je aj moc :wink: . No, čo - počasie nevyhovie každému... len dúfam, že nás tu nezasype :grinning: :grinning: :grinning: .
kamka17, tak ty už sa pripravuješ vo veľkom.. No, mala by si sa naučiť pichať, čo keď to ten tvoj nezvládne a odpadne ti pri tom :grinning: :grinning: :grinning: ? (To sú tí silní chlapi, však?)
29. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme vybrali bude asi na 90 percent Patrik

kamka idem do roboty pozriet tak som si privstala
29. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - pekné meno, tak sa volá aj môj synovec... Ale, veď predsa tam je R, nevadí?
A čo sa ti cnie za kolegami?
29. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v strede to mi nevadi, ale nesmie byt na zaciatku alebo na konci

ale mozno sa este zmeni
29. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa najviac paci samko
29. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, alebo skvor dnik :sweat_smile:

kamkaaaa suuuper, tak uz sme sa dockali aj u teba. ja som si za cely cas sama nepichla jedinu injekciu. kym som bola tu, pichal mm, na SR jeho brat a poslednu do zadku svagrina. jednoducho som nato nemala. tak som obdivovala tie co ste si pichali same. aaa kamka Eman je pekne ,vsaaak :grinning: :grinning: len ak sa hovori ze podla mena predurcujes istym sposobom ake dieta bude, a je to nahodou pravda, upozornujem vsetkyych, radsej 1000 deti ako ten jeden moj vagabund. uzila som si s nim a este uzivam vsetko, co moze dat mame zabrat. :wink:

wolfi, nech bude ake bude, pre vas bude aj tak navzdy najkrajsie :sweat_smile:
29. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi čavo...no eman je náhodou pekné meno...iného ako tvojho nepoznám, takže mi toto meno nevadí, ale presne ako hovoríš, keď poznám človeka s konkrétnym menom a je to nejaký magor, tak aj to meno sa mi sprotiví...proste si ho spojím s tým človekom a koniec...
a neboj nič, aj ten tvoj vagabund z toho vyrastie a bude dobre :wink:
29. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Kamka tak hor sa do pichačiek :wink:
Mne pri prvom IVF pichal muž FSH injekcie.Decapaptyl som zvládla.
A pri druhom IVF som si to odpichala sama,lebo bol muž pracovne preč.
No a ked mi zistili trombozy a nariadili pichať cele tehu,už som bola profesionál pichač :wink:

Juj Sisina dr.robila do 10 a Sisa má už zelene soplíky a vela.Zrejme pôjdeme ešte na pohotovosť :rolling_eyes:
29. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím
Ta po včerajšej katasrofálnej ceste do Brna a späť hlásim dve pekné bublinky a zostal aj jeden mrazáčik.
29. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super Minka-tak už len čakať,dufať,modliť sa a hlavne veriť :wink:
29. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej minka, ak som to spravne pochopila, tak predsa len nie darovane, ale aj tvoje vajecniky sa dali prehovorit?
29. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka nie moje vaječníky už nič nevyprodukujú.. Mám darované vajíčka :slight_smile: V tom Brne som mala darkyňu hneď až som sa čudovala. A čo mi dali včera správu tak má 25 rokov. Tak bojovníci sú mladučkí tak musia bojovať.Máme aj mrazáčika ale verím že ho nebudem už potrebovať a potom ho chcem dáť na darovanie :slight_smile: Pozerám že sa ti to už pekne blíži. Bruško je pekne gulatučké. :slight_smile:
29. jan 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka no jasne ... som hovorila s touo kamaratkou vesticou a zase jej vyslo v kartach dievcatko
29. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste baby ? tu sedim cely den od rana a vas nikde :frowning2:
29. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, tu sme neboj... teda aspoň ja :wink: . A kde si? Ešte v práci? Dúfam, že už nie...
29. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu, len sa mi ničoho nechceeeeee...a dá sa mi spať a som hladná, ale idem akurát obedovať, tak aj vám prajem dobrú chuť :slight_smile:
29. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,ja len na skok :wink: Maly nam už kaka,tak sa vytešujeme,len mame malo mliečka, tak asi budeme musiet dokrmovat,lebo je furt na cecku a aj tak malo spi a plače...takže okrem brušnych kolik je aj hladny... ale nejako sa už len potrapime,aj ked už nespime vyše tyždna,lebo dlhšie ako 2hodiny nepospi...

nestiham čitat,len tak do rychla som "posnorila" :sunglasses: tak Kamka mužiček nech pekne picha,budete mat obaja zasluhu na drobčekovi :wink: drž sa :dizzy_face:

brmbolček a minka051 tak len pekne ležkajte a nech je všetko OK....

wolfi,tak dalši chalan....len dufam,že bude pokojnejši ako ten naš...

janica,marta, orsulka a ostatne pekny vikend prajem :dizzy_face:
29. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka gratulujem a teraz im pekne dohovarajte aby sa riadne zakusli :grinning:
ciky injekcie do brucha ? malina -no nie momentalne som taka zmodreta že keby ma videl niekto cudzí tak povie tehotna a taka zbita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: začínam realne uvažovať nad pichanim do noch ale bojim bojim
29. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika myslím že do nôch je to lepšie ..neboj skús Nech sa aspoň dajú modrinky trochu do poriadku.
29. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked do noh ma ta predstava boli viac ako do brucha ale teraz mam aj dosť hrče a už par dni musím hladať miesto kde by som sa dobla tak asi by som sa mala preorientovať na nožky uvidíme či to zvladnem :sweat_smile:
29. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika.V 28tt je už na čase pichať do stehien a pliec! Teda,ja som už do brucha nepichala.Ešte to tak! Do takeho balona! :wink:
29. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka... :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ZUZKA- ano presne je to tak , ze podla mena predurcujes istym sposobom ake to dieta bude a je to pravda, meno velmi vela prezradi, :wink: inak krasna fotecka :wink: nadherne brusko :slight_smile:

WOLFI-mne sa Samko paci :wink: ale aj Sebastian je pekne Sebko, Matej, Šimonko, Matúsko,Denis, Jakub-Kubko,Michal, a Patrik bol moj spoluziak na ZŠ :grinning: :grinning: ale ved casu je este dost a ty to este zmenis nejedenkrat :wink:

KAMKA- priklanam sa k tvojmu nazoru i mne sa protivia niektore mena niekt.ludi kt.nemusim..... :wink: viem o com pises . Ako zvladas inekcie ? Ty nie si macko ty si zive stvorenie tak jemne :wink: :slight_smile: Kamka tak ty uz dnes posledny den v praci , ci ? sa mi zda ze od pondelka si uz na PN ???

CIKY...- vysavaj Sisinke sopliky viem ze je to zaberacka ale vies ona ti to odplati ked ty budes velka a budes potrebovat :wink: :wink: a nezaberaju ani detske kvapky ????

MINKA051- uz si rada ze to mas za sebou, moja uz je teraz fajn, ze si domka, min.tyzden si si v praci porobila tak aby si nemusela tento tyzd. a teraz je dolezite pokoj a klud ! :wink: a vysledok budes mat zaruceny :wink: drzim palce

SURVI- ani ja by som pri takom krasnom obraze ako je Timurko nespala aj ked je to uz unavne ze ste stale na nozkach ale stoji to zato :wink:

DOMIKA- nevahaj a hned sa daj na nohy pich pich, urob hned a mas pokoj, zvladla si aj horsie tak do nohy uz by to mala byt malina :wink:

ORSULKA- a co je s tebou nemas ty dnes dovolenku ? a nestaras sa o maroda ? je tu ako tichucko od teba ?

Dievcence zelam vam pekny a nicim neruseny vikend aj ked Janicca ho uz ma davno na lyzovacke :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
bombrlcek...ako sa citis?testik este nic?kedy ides na krv,alebo si uz bola?tolko otazok :confounded:
29. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Krivkaaaaaaaa- este nie testik , dnes mi mm z prace sa zastavi v lekarni a kupi ale sa bojim tak este neviem ci testnem, no citim sa normalne ... a ty si ako na tom ?????
29. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok