Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
1. feb 2010

ciky, fakt super fotky a tie komentáre k tomu 😀 😀 😀

janicca
1. feb 2010

a pár dní voľna po víkende by som brala na takú relaxáciu alebo nejaké masáže ..... 😕

wolfskinka
1. feb 2010

janni ja mam strach aby som nedostala tu tehotensku cukrovku, co mi na minulej poradni hovorila sestricka v suvislosti s tym chudnutim

cikyta
1. feb 2010

Díky Marti.Ved by ťa chlapy obskakovali-to bolo žužo 😵

marta222
1. feb 2010

wolfi a ako sa to prejavuje? Tá tehotenská cukrovka? Máš nejaké príznaky?

wolfskinka
1. feb 2010

no ze vela vody pijes, aj v noci, caste cikanie, vela jes a nepriberas .. ale ake to ma dosledky a co to je to netusim, minule mi brala krv na test na tu cukrovku, tak dufam, ze to bude dobre v pondelok, uz mi nic ine ku stastiu nechyba

cikyta
1. feb 2010

baby mám problém. Chcem ísť von a mám na sebe len podprdu a spodok z pižama.Sisa je na mne ako opička furt a nemám šancu sa dať do gala ☹

janicca
1. feb 2010

martula tak ja s vami na tie bežky ani nepôjdem veď si nebudem predsa robiť hanbu ja sa tam budem za vami gúľať a nebudem vládať ...ináč moja kondička je úplne v prdeli normálne by som sa mala nad sebou zamyslieť a začať so sebou niečo robiť ....... 😀

cikyyyyy......... 😀 😀

wolfi ja sa tomu zatial ešte nerozumiem ale každé telo je individuálne samozrejme na ten strach máš právo ....neboj u teba je to tutofka že to bude zdravý vajčáááááák ako buk ja to cíííííítim ..... 😀

janicca
1. feb 2010

Ciky šak skús ísť oblečená len tak ako píšeš a uvidíš čo to urobí možno sa aj Sisinka bude čudovať čo to ta jej mamina vyvádza a hneď sa ťa pustí ........ 😀 😀 😀

marta222
1. feb 2010

jani, to sa neboj, veď som ti opisovala ako je to so mnou - musia na mňa čakať a keď je prudší kopec, tak dávam bežky dole, lebo by som sa dolámala... Minule som sa spustila z takého prudšieho kopca a akosi nemal konca-kraja, boli tam ešte aj akési medze - tak som sa hodila do snehu 😉 . Takže pri mne vôbec nemusíš mať strach, že by si si urobila hanbu 😀 😀 😀 a s tou kondičkou u mňa je to úplne, že bieda...
ciky.. a keby si vybehla len tak ako si? Veď, chvíľu vydržíš, nie? A treba sa aj otužovať 😀 😀 😀.

orsulka
1. feb 2010

ciky...šak to mas celkom dost na sebe....nejaky problem?????? v každom pripade hola nie si .-))))))))) a neboj...zajtra by tak chodi lcely Martin !!!!že NOVA MODA!! 😀 😀 😀

wolfi...v pondelok budes veciet.....ale kamoska mala tu tehu cukrovku a nemala s tym nejaky velky problem....tiež jej to zistili čas, a maly je teraz už skoro velky .-)))))) teda už aj rozoprava... 😉 😉

cikyta
1. feb 2010

Noooo to by mala hned mrazené mliečko 😀 a kopec dalších nových ockov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
1. feb 2010

aaaaaaa jeden na dnes
😀
Co musi v zivote urobit muz:
Zasadit strom, postavit dom a splodit syna

Co musi v zivote urobit zena:
Polievat strom, upratovat dom a starat sa o tych dvoch debilov

wolfskinka
1. feb 2010

orsulka no ved v pondelok uvidime

ciky no nejaki opatrovnici navyse nikdy nie su na skodu no nie ????

janicca
1. feb 2010

nooo tak taká zmrzlina nie je zlá a ocko by si určite vedela poriešiť .... 😀 len čo na to tvoja polovička ... 😀

cikyta
1. feb 2010

Jani-moja polovička by sa hlavne smiala 😅

cikyta
1. feb 2010

No tak ja to idem risknuť a idem.Kukajce kukajce večer správy z MT!

domika9
1. feb 2010

ahojte tak pekne poporiadku

brmbolček veeeelmi sa stebou teším a na PNostan až do materskej ak sa ti da žiaden stres pohoda

wolfi nemaj boja mne na začiatku tehotenstva ani nechutilo nič jesť ale zjedla som čo bolo potrebne čiže ranajky obed večera + každy den vela ovocia a lavne som sa snažila dodržiavať pitny režimlebo mi klesal tlak a občas mi prišlo blbo , do 22tt som pribrala 0,5kg dodnes mam +4,5kg vdaka vianociam takže v pohode netreba sa bať babo si berie zo zasob a keby ti niečo chybalo ono by si vypytalo sposobom že by si sa šla zblazniť (čo som čítala tak sa v tehotenstve možu objaviť chute na cigaretovy popol a podobne nezmysli ) takže ked berieš dostatok vitamínov tak sa neboj bude to ok

orsul ten ružovy zasran ja ho tiež milujem nevyšiel mi ani jeden flak ktory som sa snažila s nim odstraniť ani len flak od kavy sa nevyčistil -kupilasom ho raz a škoda penazí som ich mohla radšej prepiť , ale mam vyskušany taky odstranovač škvrn z DM drogerie v takom zelenom vedierku a vola sa to oxi energy a stoji to 3-4eura je to dobre ale tiež mam oskušany pur že vela škvrn s vyjde

ciky to musí byť užastne že v podprde mala je na krku zavesena to musí byť super pohlad na vas a Siska ma tie vlasky fakt ako mala opička takže je načase sa zamyslieť či bol všetok material použity z ludskej ríše 😀 😀 😀 😀

mzuzka tak si sadneš do vane ved z vane som sa nevedela postaviť ani ked som nebola tehotna , ja to mam s vychadzaním z vane vyriešene dobre rovno pri vani mam pračku a fajne sa o nu chytím aby som nedrisla , to ťa fakt obdivujem ja by som asi nesadla a ked sadla tak už nevstala 😀 😀 😉

janicca
1. feb 2010

Cikyyy budemééééééé ...... 😀 😀 😀

janicca
1. feb 2010

ináč Domika ty máš už tiež poriadny balónik coby dub a máš to za sebou ..... 😉 )))

domika9
1. feb 2010

no veru janicca sa mi zda že je zo dna na den väčší a aj bunda sa nejako zmenšila už ju asi dlho nezapnem neviem čo budem nosiť ked ku nam prišla zima ešte len teraz 😅

janicca
1. feb 2010

Domi už to musíš nejako vydržať za mesiac je po zime no veď keď Ciky môže v podprde chodiť po meste tak ty hoď na seba nejaké vreco a máš po probléme.... 😀

domika9
1. feb 2010

no len u nas je to kus take že v Ba sa už opaluju a my ešte len oteplovaky a lyžiarsku vystroj odkladame unassa hovorí že pokial je v tatrach snech že teplo u nas nebude a je to presne tak čiže u nas ešte na velku noc žiadne sako ale tepla bunda no ale samozrejme každy rok je trochu iny ale cca je to takto

brmbolcek
1. feb 2010

POCTIVO hlasim, volali mi s Heliosu a moje HCG je 1760 tehulky co vy na to ? je to akurat ?

Domika - dKUJWM MOC MOC MOC

minka051
1. feb 2010

tak brbolček je to úplne naj správička 🙂 🙂 🙂 úprimne gratulujem. Tak takú správu očakávam aj ja.

domika9
1. feb 2010

brmbolček a istoste videli len jedneho bobačika ? , nieje to hcg nejake vysoke? tak na dvojičky 😉

ale neviem nech povedia ostatne 🙂

domika9
1. feb 2010

minka a ty kedy ideš na kontrolu? budeš testovať?

brmbolcek
1. feb 2010

kAMKA - DAKUJEM , DUFAM ZE MA BUDES NASLEDOVAT 🙂 🙂 🙂
tak ako zvladas pichanicko ?? 🙂 🙂 da sa ? 🙂 🙂 , a ty by si uz mala by t od dnes na PN ci sa mylim ?

Martulik- ten spray sa pouziva v autoservise ked menia na aute brzdy , ja som mala tak bielu bundu spinavu od vazeliny od vytahu a tiez som mala aj od oleja mastny flak, tak mm to poriesil s tym sprayom je to taka Zlta pixla a ciernym su pomalovane kolieska ..... take pre mechanikou , ale poviem ti ze chytil nastriekal , chvilku som nechala posobit, hodila do pracky a nebolo ani poznat ze tam bol flak

Janicca- i ja este raz dakujem 🙂 nebyt vas tak to tazko zvladam 😉

minka051
1. feb 2010

domika ja ak od strachu neskolabujem tak si robím test v nedelu a na krv by som mala ísť 10.2. Je to ešte daleko. 😲

domika9
1. feb 2010

minka tfuj tfuj musím nejaky ritualny tanec doma zatancovať aby mrcha neprišla 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre