Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
2. feb 2010

chvalabohu ze aspon tie protilatky su dobre, ale aj tak enchapem, ked bol spermiogram zly ako ze nemas problem otehotniet, no kazdopadne tam nejaku tu dobru spermijku najdu nebojsa

krivka5
2. feb 2010

wolfi...dam si aj do profilu,a uz viem aj HCG 2 900
marti...to aj mne povedali ze som prekonala chlamydie a muz mal tiez zlu morfologiu a vidis ako sa nam to pekne podarilo. v heliose su super odbornici a pomohli maximalne...

wolfskinka
2. feb 2010

krivka ty brdo to je riadne hcg, no sup s tymi tt do profilu

krivka5
2. feb 2010

wolfi...uz som to tam hodila,podla tohto kalendara mam termin 30.9. a podla CAR 6.10.,ale ved je to len tyzden hore dole...

wolfskinka
2. feb 2010

hej na koniku je to o tyzden skor, no pekne dalsia ttckarka a zachvilku pribudnu dalsie

zlatanka30
2. feb 2010

paneboze nech aj nam pomozu v heliose.prosim

krivka5
2. feb 2010

zlatanka...prajem ti zo srdca nech ti to vyjde 😉

wolfskinka
2. feb 2010

zlatanka neboj sa pomozu

zlatanka30
2. feb 2010

krivka ,wolfskinka no neviem,neviem.mam z toho strach

krivka5
2. feb 2010

zlatanka...ved aj ja som mala strach a aky velky!prejdes si vselicim kym prides do ciela,ale odmena je taka sladka ze nic banovat nebudes ,uvidis 😉

brmbolcek
2. feb 2010

ahojte kuriatka moje .. tak az teraz sa ozyvam......

dnes som bola u svojej gyn.... potom social.poist. si zaplatit dnp.. samozrejme sme skocili k rodicom oznamit ze cau mami vies ze budes stara mami ? 😀 😀 😀 😀 😀 uz som to nevydrzala a prezradila 🙂 🙂 🙂 🙂
potom sme trosku nakupili a zase som si zabudla vypitat vypisanie vychadzok.... tak az v pondelok ked pojdem do helika a to uz asi posledny krat tak od nich pojdem k mojej...

a idem si vas precitat od str.637

Orsulik - tak verim ze ten den bol pozitivny, a ver tomu ze to bola ina svanda HENO 😀 😀 😀 😀 a never tomu ze si ho vyberem orsulik len to nie akoze nic proti tvojmu sefikovi , ale nemusim.....a ti to vyslo veru ze si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tesi ma ze ta &ferko uz privital s usmevom to je znamenie ze uz sa mu pomalicky lepsi, a hold vzdavam tebe ako vytrvalej a uzasnej obetavej opatrovatelke 😉 😉 😉 😉 😉

Martuli. ahoj a pozerala si si slovo v snari co znamena nemocnica... ?????

Ciky- ahooooooooj co ides robit s malej &sisi velkeho sumina ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kamka- teraz potrebujes klud 🙂, ziadne rozculovanie koli kolegyni 😉 mas svojich stresov dost tak klud a rozvaha, povedala babka a zabila dedka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

este pokracujem v citani 😉

zlatanka30
2. feb 2010

krivka 5 poslala som ti ip

brmbolcek
2. feb 2010

martula - tak ten hrniec nema chyby baba 😀 😀 😀 😀 sa ti bude inak kuchtit 😀 😀 sama mnamka 😉

krivka- srdecne gratulujem , viem co prezivas ja som to vcera zazila 🙂 a mas IP 😉 odpoved 🙂

minka - stres teraz nieiiiiii, a ta spravicka presne ako povedala, orsulka, ziadnu inu necakame , 😀 😀 😀

BOZE babulky keby sa dala radost rozdavat tak ju tu uuz mate a hned by som ju menila na tu naj naj naj,... spermosku a nech sa vas chytiiiiiii a naberie ten spravny smerrrr a nepustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 😉 😉

posielam vam radost, prepacte mi za nu ale ja musim , ja vas mam radaaaaaaa , vy ste bajecneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

R A D O S T = -D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😅 😅

Wolfi---- a si stegliva 😀 😀 😀 ????

Domcek , ze pojazdna mliekaren 😀 😀, len sa drzkajte a vela krasnych chvilok zelame 😉... mne manzel povedal ze ked budeme kojit tak tie moje prsia budu ako take bojingy 😀 😀 😀 😀 😀

Janicca- tak ako zlomili sme ta s tou stimulkou ? pojdes skor ? a budete spolocne s kamkou ? 😀 😀

cikyta
2. feb 2010

Brmbolcek-nemtudom! Sumina? 😅

brmbolcek
2. feb 2010

ciky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 schumacher &ferrari - formula1 😀 , preteky na formulkach 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
2. feb 2010

brmbolcek ved pockaj za par tyzdnov aj teba bude steklit

brmbolcek
2. feb 2010

wolfi-- ale ja nie som steglivaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. feb 2010

Jáj! No to hej 😀
Brmbolcek-tu dobru náladu si udrž teraz stále! Platí?

wolfskinka
2. feb 2010

no ved uvidime, ani ja nie som ale toto bolo take prijemne steklenie

brmbolcek
2. feb 2010

slniecka moje kuknite moj albumik 😉

.. este sa tak dopatrat k datumu porodu, a je to .. moj posledny menzes bol 23.12, tak asi ten koniec septembra a zaciatok oktobra ..

wolfi- tak tomu verim 😉 urcite ma v brusku nejake orlie pierko ktore ta lechtaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
a mm mas doma ? nie je u mamicky 😀 😀 😀

Ciky - od teba to platit musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 , tvoje slovo mi je rozkazom,. 😀 len keby ste vedeli aka som hladnaa stale jem ale to nevadi ved som ako chodiaci pavuk tak si dam 😉 😉 😀 😀

cikyta
2. feb 2010

Brmbolcek-ved ty máš už v tom váčku viditelnu bodku! Ja som ešte nemala v tvojom štádiu.Len váčok.Ved kuk album.
Len papajte tehulky.Aj ja som hltala.Musíte jesť všetko okolo seba,čo nezje vás 😉 Teda,pokial máte na to chuť,tak je to v poriadku 😉

janicca
2. feb 2010

joooo božééééééééé tu je ale veselo ... 😀 😀 😀

Brmbolček no Kamku asi nestihnem ale mne to neva mňa ten správny tehuvláčik ešte len čaká... 😉 😉

brmbolcek
2. feb 2010

cikiy.. moc dakujem , mas super zrak 😀 😀 😀 😀 😀 a Sisi ho bude mat po tebe 😀 , 😀 😀

brmbolcek
2. feb 2010

janicca- ved vies ako sa hovori, usmev je dar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a kedy asi tak ta mame lamat aby sme to trosku posunuli a maly dalsieho drobca 😉 , stihneme este tento rok 2010 ?

janicca
2. feb 2010

brmbolček tak ja už som zlomená stimulka bude určite v roku 2010 🙂 už sa neviem dočkať kedy začnem ešte nejaké výsledky od dokiho a potom hor sa do stimulky ... 😵 😵

brmbolcek
2. feb 2010

janicca- zelam iba stastie, aby si na teba sadlo, a ostatne ti pride samo 😉 verme ze vsetko dobre dopadne a hlavne ze uspesne 😉

janicca
2. feb 2010

brbmbolček tak tomu pevne verím po stimulke ja iné ako dve kolajničky ani nečakám ... 😅

kenya83
2. feb 2010

Ahojte baby,

som tu nová, ale rada by som sa k Vám pridala, ak môžem. Tiež navštevujem Helios a tento víkend ma čaká 1 IUI 🙂 🙂 🙂

kiara15
2. feb 2010

pekny vecer vsetkym 😉 😉

mzuzi super ze pridete aspon konecne vklude pokecame tesim sa!!!!!! 🙂 🙂 🙂

kenya vitam ta medzi nami 😉 😉 😉 a ze sa pytas ci sa tu mozes pridat no samozrejme ani pytat sa nemusis 😉

zlatanka ahoj a vitaj vidim ze dalsia Prievidzanka 🙂

zlatanka30
2. feb 2010

kiara 15 ahoj dakujem za privitanie.ano som prievidzanka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre