• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
No - ja mám za sebou 3 potraty - v 7. 19. a 9. tt - otehotnela som zatiaľ vždy prirodzene - boli sme v Heliose 1 x v decembri 09 - robili mi HP, partnerovi spermiogram - ktorý dopadol dosť zle... takže sama sa čudujem, že som pri takomto SPG otehotnela normálne, ale vraj na SPG vplýva ja choroba a drahý bol vtedy krátko po nejakej chrípke..
Teraz momentálne čakáme na výsledky z genetiky a 19.2. ideme na ďalšiu konzultáciu do Heliosu - dohodnúť sa ako ďalej...
3. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky super ona uz chodi, nie je to akosi skoro ????
3. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, wolfi, ako si sa vyspinkala?
Orsulík - aké auto nevidíš :sweat_smile: ?
3. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky nehnevaj sa ale ja mam v hlave stale tie tvoje slova ... ze spomalene spermie, silvinka je toho zivy dokaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti , dakujem za infosky, :dizzy_face: , relativne si aj ty novacik v Heliose.
3. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti no vzhladom na to kolko je hodin, asi aj celkom dobre ... xixixi

ciky navod na uspatie malej sisi http://www.mojevideo.sk/video/702e/ocko_vankusik.html
3. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, matusik111, v podstate máš pravdu - áno som nováčik v Heliose, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti s IUI ani IVF, takže veľa krát vôbec neviem o čom je reč... A dúfam, že sa k tomu ani nebudem musieť dopracovať. Pevne verím, že sa mi podarí ako doteraz - otehotnieť prirodzene, ale dúfam, že už aj so šťastným koncom :wink: . A kedy ideš na prvú konzultáciu do Heliosu?
3. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, to som rada, že si OK.. No - veď to je u teba normálne včasné ránko, nie :grinning: :grinning: :grinning: ?
3. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, ked cele noci nemozem spavat tak aspon rano to dospim
3. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa gulko akosi divne otocil mam velke brucho oproti vcerajsku ... take srandovne
3. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej??? Už máš brucho? Veď ešte pred 2 týždňami na tebe nebolo nič vidieť. No, neboj, už to začne byť lepšie viditeľné :wink: .. Ozaj a už ťa manžel odfotil s novým imidžom?
3. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti nemam, len dnes je akesi vystrcene, to uz som mala aj minuly tyzden 1 den bolo velke a na druhy den splaslo, asi sa v noci otocilo a vytrcilo sa, ved uvidime

ale neodfotil a brucho tiez nemam odfotene lebo neni zatial co fotit :grinning:
3. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti, idem telefonovat v pondelok a planujem termin zaciatkom marca, tak o mesiac uz budem mozno mudrejsia a budem mat za sebou prve pocity :slight_smile:
Je mi luto tych potreatov, ale urcite musi tam byt daky dovod. ked na to pridu , tak si budes uzivat tehulkovanie celych 9 mesiacov :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matusik111, kiež by si mala pravdu... No, veď uvidíme, či sa niečo zistí... Ale treba sa s objednaním v Heliose poponáhľať, lebo keď sa im tam nahrnie veľa ľudí, tak objednávajú aj o 2 mesiace - takže čím skôr, tým lepšie :wink: .
wolfi, že nie je čo fotiť :grinning: :grinning: :grinning: . Vždy je čo fotiť... No dobre, tak ešte počkáme...
3. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Wolfi-naša spomalená spermijka už chodí :frowning2: ( :grinning: )Beťárka jedna :grinning:
3. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta....sak moje auto nevidim...na parkovisku!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neprestáva...a neprestava sňažiť..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved na to narazam vraj spomalena spermia ... xixi

orsulka tak to sme na tom rovnako, ja ho enmam ohrabane od nedele a chcem ist poobede cez vychadzku do mesta na nakup ... ale asi si to rozmyslim, nemam sa natahovat dohora a inak ho neometiem, lebo ja mam vysoke auto aj ked do neho nastupujem a ked ho chcem omiest musim sa postavit na prah auta, takze nevidim tie nakupy ruzovo
3. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaach tak, orsulik, už chápem :grinning: :grinning: :grinning: ... mám dlhé vedenie. Aj u nás sneží odušu, chcela som, aby ešte trochu snehu pripadlo, ale už je ho aj moc, sa mi vidí...
ciky ... Sisa nie je žiadna spomalená spermijka :grinning: :grinning: :grinning: , je to veľmi šikovné dieťatko :wink:.
3. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Marti , že neni :wink: Je to moje šikovne slniečko,ktoremu občas vykuknu rožky,ale aj tie rožky su milé :wink:
3. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul,nieže odhrabeš zo 10 aut,kým nájdeš to svoje! :grinning: To by bola iná sranda!!!
3. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a co tak surodenca sisinke ????
3. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi je šikovnica...ved všetci vieme po kom!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

wolfi, ty ani nestranduj v takomto pocasi chodit po vonku, potrebujes sa niekde zrydať?????

kde mame janicu dneskaj??????????? nejak je ticho kukučka jedna..... :confused: :confused:
3. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi to video nemá chybu! :grinning:
Ukážem to aj mužovi večer.Len musíme postielku spevniť.
Takto ju dávam v noci z cecku opatrne dolu a niekedy až na 5 pokus mi to výjde! :grinning:
3. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi surodenca? :frowning2: Daj pokoj :cry: ( :grinning: )
3. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,ty ma nemáš rada! :sweat_smile:
3. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka nepotrebujem, ale doma uz nemame nic na jedenie a ked poslem mojho manzela s listockom do obchodu tak donesie kopec ineho len nie to co ma na listocku

aciky a preco by som ta nemala rada , mam ta rada ale sisinka by mala aspon kamosa
3. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....u nas na parkovicku su tri - len - na štastie....... a tak som si zapamatala, kam som ho zaparkovala .-))))))

to mi viac takéto niečo hrozi rano, ked pojdem do prace na parkovisku pred barakom....hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOOOOOOOOOOOJTEEEEE TU SOOOOOOOOOOM ....... :grinning: :grinning: len akosi nestíham a stále ma tu niekto otravuje samozrejme pracovne všetci všetko chcu a hneď včera bolo neskoro!!!!!.... a ja neviem kde mám hlavu...ja už rozmýšlam kde pôjdem lyžovať a nie tu plniť niekomu požiadavky ... :angry: ] aspoň to beží v tej práci .... :wink: tak takto v krátkosti....... :grinning: a prajem vám šeckýýýýýýýým krásny super zasnežený deň ten sneh je uplne super :slight_smile:)))))
takí šoferi by ma najradšej do zadku nakopali....... všaaaaaaak ORSUL ,WOLFI xixixixiixi ...... :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janni takze cez vikend idete zase lyzovat niekde ? my pojdeme zase do vratnej ... ja si dam tour de bufet a moj muz si zalyzuje
3. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme este doma...... :frowning2: :frowning2: dufam, že drahemu už o tyzden daju tu dlahu dole..... :frowning2: :frowning2: teraz musi byt jak super niekde v horach na lyžovačke :slight_smile:

janicca......len pekne pracuj, ale nezabudni sa spravne postavit k praci...a to tak, aby sa k nej postaviž aj iní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

wolfi...no ked si mi to vysvetlila, tak chápem........tak možes...ale opatrne prosim :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok