Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
3. feb 2010

No - ja mám za sebou 3 potraty - v 7. 19. a 9. tt - otehotnela som zatiaľ vždy prirodzene - boli sme v Heliose 1 x v decembri 09 - robili mi HP, partnerovi spermiogram - ktorý dopadol dosť zle... takže sama sa čudujem, že som pri takomto SPG otehotnela normálne, ale vraj na SPG vplýva ja choroba a drahý bol vtedy krátko po nejakej chrípke..
Teraz momentálne čakáme na výsledky z genetiky a 19.2. ideme na ďalšiu konzultáciu do Heliosu - dohodnúť sa ako ďalej...

wolfskinka
3. feb 2010

ciky super ona uz chodi, nie je to akosi skoro ????

marta222
3. feb 2010

Dobré ránko, wolfi, ako si sa vyspinkala?
Orsulík - aké auto nevidíš 😅 ?

wolfskinka
3. feb 2010

ciky nehnevaj sa ale ja mam v hlave stale tie tvoje slova ... ze spomalene spermie, silvinka je toho zivy dokaz 😀 😀 😀 😀

matusik111
3. feb 2010

Marti , dakujem za infosky, 😵 , relativne si aj ty novacik v Heliose.

wolfskinka
3. feb 2010

marti no vzhladom na to kolko je hodin, asi aj celkom dobre ... xixixi

ciky navod na uspatie malej sisi http://www.mojevideo.sk/video/702e/ocko_vankusi...

marta222
3. feb 2010

No, matusik111, v podstate máš pravdu - áno som nováčik v Heliose, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti s IUI ani IVF, takže veľa krát vôbec neviem o čom je reč... A dúfam, že sa k tomu ani nebudem musieť dopracovať. Pevne verím, že sa mi podarí ako doteraz - otehotnieť prirodzene, ale dúfam, že už aj so šťastným koncom 😉 . A kedy ideš na prvú konzultáciu do Heliosu?

marta222
3. feb 2010

wolfi, to som rada, že si OK.. No - veď to je u teba normálne včasné ránko, nie 😀 😀 😀 ?

wolfskinka
3. feb 2010

no to hej, ked cele noci nemozem spavat tak aspon rano to dospim

wolfskinka
3. feb 2010

dnes sa gulko akosi divne otocil mam velke brucho oproti vcerajsku ... take srandovne

marta222
3. feb 2010

Hej??? Už máš brucho? Veď ešte pred 2 týždňami na tebe nebolo nič vidieť. No, neboj, už to začne byť lepšie viditeľné 😉 .. Ozaj a už ťa manžel odfotil s novým imidžom?

wolfskinka
3. feb 2010

marti nemam, len dnes je akesi vystrcene, to uz som mala aj minuly tyzden 1 den bolo velke a na druhy den splaslo, asi sa v noci otocilo a vytrcilo sa, ved uvidime

ale neodfotil a brucho tiez nemam odfotene lebo neni zatial co fotit 😀

matusik111
3. feb 2010

Marti, idem telefonovat v pondelok a planujem termin zaciatkom marca, tak o mesiac uz budem mozno mudrejsia a budem mat za sebou prve pocity 🙂
Je mi luto tych potreatov, ale urcite musi tam byt daky dovod. ked na to pridu , tak si budes uzivat tehulkovanie celych 9 mesiacov 😵 😵

marta222
3. feb 2010

Matusik111, kiež by si mala pravdu... No, veď uvidíme, či sa niečo zistí... Ale treba sa s objednaním v Heliose poponáhľať, lebo keď sa im tam nahrnie veľa ľudí, tak objednávajú aj o 2 mesiace - takže čím skôr, tým lepšie 😉 .
wolfi, že nie je čo fotiť 😀 😀 😀 . Vždy je čo fotiť... No dobre, tak ešte počkáme...

cikyta
3. feb 2010

Hej Wolfi-naša spomalená spermijka už chodí ☹ ( 😀 )Beťárka jedna 😀

orsulka
3. feb 2010

marta....sak moje auto nevidim...na parkovisku!!!! 😀 😀 😀 😀 a neprestáva...a neprestava sňažiť..... 😀 😀 😀

wolfskinka
3. feb 2010

no ved na to narazam vraj spomalena spermia ... xixi

orsulka tak to sme na tom rovnako, ja ho enmam ohrabane od nedele a chcem ist poobede cez vychadzku do mesta na nakup ... ale asi si to rozmyslim, nemam sa natahovat dohora a inak ho neometiem, lebo ja mam vysoke auto aj ked do neho nastupujem a ked ho chcem omiest musim sa postavit na prah auta, takze nevidim tie nakupy ruzovo

marta222
3. feb 2010

Aaaaaaach tak, orsulik, už chápem 😀 😀 😀 ... mám dlhé vedenie. Aj u nás sneží odušu, chcela som, aby ešte trochu snehu pripadlo, ale už je ho aj moc, sa mi vidí...
ciky ... Sisa nie je žiadna spomalená spermijka 😀 😀 😀 , je to veľmi šikovné dieťatko 😉.

cikyta
3. feb 2010

Jasne Marti , že neni 😉 Je to moje šikovne slniečko,ktoremu občas vykuknu rožky,ale aj tie rožky su milé 😉

cikyta
3. feb 2010

Orsul,nieže odhrabeš zo 10 aut,kým nájdeš to svoje! 😀 To by bola iná sranda!!!

wolfskinka
3. feb 2010

ciky a co tak surodenca sisinke ????

orsulka
3. feb 2010

Sisi je šikovnica...ved všetci vieme po kom!!! 😉 😉 😉 😉

wolfi, ty ani nestranduj v takomto pocasi chodit po vonku, potrebujes sa niekde zrydať?????

kde mame janicu dneskaj??????????? nejak je ticho kukučka jedna..... 😕 😕

cikyta
3. feb 2010

Wolfi to video nemá chybu! 😀
Ukážem to aj mužovi večer.Len musíme postielku spevniť.
Takto ju dávam v noci z cecku opatrne dolu a niekedy až na 5 pokus mi to výjde! 😀

cikyta
3. feb 2010

Wolfi surodenca? ☹ Daj pokoj 😢 ( 😀 )

cikyta
3. feb 2010

Wolfi,ty ma nemáš rada! 😅

wolfskinka
3. feb 2010

orsulka nepotrebujem, ale doma uz nemame nic na jedenie a ked poslem mojho manzela s listockom do obchodu tak donesie kopec ineho len nie to co ma na listocku

aciky a preco by som ta nemala rada , mam ta rada ale sisinka by mala aspon kamosa

orsulka
3. feb 2010

ciky.....u nas na parkovicku su tri - len - na štastie....... a tak som si zapamatala, kam som ho zaparkovala .-))))))

to mi viac takéto niečo hrozi rano, ked pojdem do prace na parkovisku pred barakom....hahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
3. feb 2010

AHOOOOOOOOOOOJTEEEEE TU SOOOOOOOOOOM ....... 😀 😀 len akosi nestíham a stále ma tu niekto otravuje samozrejme pracovne všetci všetko chcu a hneď včera bolo neskoro!!!!!.... a ja neviem kde mám hlavu...ja už rozmýšlam kde pôjdem lyžovať a nie tu plniť niekomu požiadavky ... 😠 ] aspoň to beží v tej práci .... 😉 tak takto v krátkosti....... 😀 a prajem vám šeckýýýýýýýým krásny super zasnežený deň ten sneh je uplne super 🙂)))))
takí šoferi by ma najradšej do zadku nakopali....... všaaaaaaak ORSUL ,WOLFI xixixixiixi ...... 😀 😀

wolfskinka
3. feb 2010

janni takze cez vikend idete zase lyzovat niekde ? my pojdeme zase do vratnej ... ja si dam tour de bufet a moj muz si zalyzuje

orsulka
3. feb 2010

my budeme este doma...... ☹ ☹ dufam, že drahemu už o tyzden daju tu dlahu dole..... ☹ ☹ teraz musi byt jak super niekde v horach na lyžovačke 🙂

janicca......len pekne pracuj, ale nezabudni sa spravne postavit k praci...a to tak, aby sa k nej postaviž aj iní 😀 😀 😀 😀

wolfi...no ked si mi to vysvetlila, tak chápem........tak možes...ale opatrne prosim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre