• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
domi a prosím ťa, kde ti to zistili? V Heliose, či na genetike? A koľko si mala predtým potratov?
9. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...ta kalciova mast je taka dobrá?????????????
9. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááááno Orsulka ti vravím daj na moje slová!!!...... :dizzy_face: :dizzy_face: ja osobne to mám na sebe odskušané .... :wink:
9. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko ...
9. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus-mne to zistili na genetike.
9. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... ďakujem, no uvidím, čo nám na genetike zistia - čakám na výsledky.
ahoj wolfi..
9. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ty uz by si tie vysledky aj mohla pomaly mat

ja idem zajtra na genetiku do martina, som zvedava co nam tam povedia a idem aj na dalsie odbery tripletestov a aj na sono do fakultnej nemocnice ... cele doobedie po doktoroch :frowning2: ale pre guľka vydrzim vsetko
9. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martuš mna poslalina hematologiu z heliosu ale vybavovala som si to tu u nas len dali papier -žiadanku , kedže byvame 150km od Martina tak sme to preto takto riešili
a potraty som mala 2 + 1mimomaternicove teh. ale to je o inom ale tie 2 potraty som mala na začiatku tehotenstva
9. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, už by som ich mohla mať - v piatok budú 3 týždne odvtedy, takže možno na budúci týždeň... Dúfam, že mi prídu do 19.2., kým pôjdeme do Heliosu... wolfi a prečo ideš do MT na genetiku? Nemáš bližšie do ZA?
9. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, ďakujem... No, uvidíme, čo nám povedia o týždeň v Heliose..
9. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!ja som sa zaregistrovala až včera a tak trochu som sa tu motala až som našla vás. :slight_smile:Rada by som si niekedy s vami poklebetila.my chodíme do Heliosu od septembra a 25.2.ideme na 2.pohovor. :grinning:... kedˇste pri tých injekciach,mne ich manžel namiešal,ja som si ju pichla a on zmačkol.celkom bol na nás zaujímavý pohľad,človek si zvykne na všetko.ja som skoro vždy,keď mi brali krv odpadla a odkedy chodim do Heliosu sa mi to už nestalo.zatiaľ ahojte,idem dovariť obed.
9. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monita...tak vitaj v nasej temicke.....:slight_smile:))))))
9. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti neviem preco ma poslali do martina

monita zvyknut sa da na vsetko :grinning:
9. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus-len na genetike sa sustredia na to,čo je približne v rodine.Ciže ja som spomínala trombozy starých mám a tak mi brali krv na rozbor trombozy.Muž - ten zas maju všetcia rakovinu,tak sa sustredili na to.Teda,aspon nám to tak vysvetlili,že keby nám mali všetko pozerať z krvy,tak nám musia zobrať desiatky skumaviek krvy,čo samozrejme nieje možne...
Monita ahoj :wink:
9. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach tak.. No ešte som im tam dodatočne posielala výsledky z Heliosu, vraj podľa toho čo bude tam nám ešte budú môcť dorobiť nejaké vyšetrenia... Aj som tam volala, že či netreba prísť ešte znova na krv a vraj netreba. Takže neviem. A v Heliose spomínal dr. Krajkovič aj trombofilné stavy, takže niečo z toho mi asi robili...
9. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti neboj vsetko bude dobre a dr, krajko sa o teba postara
9. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus,tak ti to tam určite pozru a budeš vedieť presne na čom si. :wink: A už sa nahodí príslušná ochrana(lieky,alebo injekcie) a už bábätku nebude nič brániť,aby ku vám bez problémov pricupitalo... :wink:
9. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... kiežby si mala pravdu :wink: . Plánujeme, že sa už po skončení tohto menzesu začneme snažilkovať (už prešli 3 cykly od posledného potratu), v pondelok idem ku gyndošovi, uvidím, čo mi na to povie...
9. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak ti nájdu tu tromb.mutáciu leiden,tak dávaju ešte pred otehotnením lieky a v tehotenstve hned injekcie.Aby sa predišlo hned potratu.(Mne dali inj.v 10tt a to preto,že výsledky boli neskoro.A boli dosť vyplašení,že potratím a čudovali sa,že som ešte NIE. :unamused: )Nuž toto malé strapate čudo má tuhý korienok. :slight_smile:
9. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to by asi bolo dobré počkať, kým prídu výsledky. No, veď uvidíme... Ja si ani nefandím, že by to mohlo hneď vyjsť a ešte aj s tým "utešeným" spermiogramom.... V tých výsledkoch som našla nejakú poznámku leiden, ale nejak som si to dobre nevšimla - sú tam len nejaké písmenká, takže som z toho jeleň a Krajkovič k tomu nič nehovoril - síce, ani to celé nejak nerozoberal, len mi povedal o tých chlamýdiách a hraničnej štítnej žľaze...
No vidíš, aj zázraky sa stávajú - Silvinka je toho žiarivým príkladom.
9. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved uvidíš teda.Počkaj chvíločku a budeš vedieť presne.Oni to aj super vysvetlia na genetike.Do podrobna.
A čo tam po spermiach! :sweat_smile: Potrebuješ jednu dobru :wink:
9. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to... hádam sa jedna jediná dobrá nájde :grinning: :grinning: :grinning: .
9. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá sa vždycky nájde.Aj v našich bola a to máme vraj 0% s dobrým tvarom :grinning:
Takže našli aj jednu aj ked-trošku so strapatými vláskami-zrejme to bol ten divný tvar :grinning:
Takže bude to fajn Marti.Určite :wink: Ja tomu verím,r.2010 bude ten VAS!!!Dvojčiarkový!
9. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... ty si prípad :grinning: :grinning: :grinning: . Náhodou taký "divný" tvar by som aj ja brala - všetkými dvadsiatimi :grinning: :grinning: :grinning: . No dúfam, že sa mi podarí tento rok rozšíriť rady šťastných helíkovských tehuliek ...
9. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti,Silvinka je žiarivým príkladom všetkého pekného,lebo ked sa pozreš do tých čokoládových očiek,tak ti musí byť hned veselšie.tak prajem už len dobré výsledky,veľa sily a šup do toho. :wink:
9. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monita-Tak kukám,že ani vám 1.IVF nevišlo.Takže 2.sa podarí!
Určite to budete mať tak,ako my.Tie druhe su uspešnejšie štatysticky :wink:
9. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Monita:
Tiež som si injekcie pri prvom IVF sama zapichla a muž tlačil!
A pri druhom IVF som to zvládla sama.
Takže.........máme hodne spoločného! :wink:
9. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti aj šž je velmi doležita aby bolo všetko ok ja beriem lieky a teraz mi ešte aj zvyšili davku ale len o kusok
9. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem cikytka,krasna predstava,takže ťa budem nasledovať zatiaľ len s tými injekciami a potom.... :wink:ukazala som mm fotku tvojho anjelika/tú úvodnú/ a normalne stratil reč,jednoducho je nadherná.tiež by chcel dievčatko,ale jasné,že by sa potešil aj malému Patkovi.
9. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Monita-dakujeme :sweat_smile: Tak som na vás zvedava a samozrejme velmi držím palčeky!!!!Nejak mi to vychádza,že budete mať tento rok krásny vianočný darček :dizzy_face:
9. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok