Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
10. feb 2010

ahojte 🙂
no nejak nestíham....
ale som vás prečítala,aspoň som v obraze.
Ciky - tebe napíšem v druhej teme.. 🙂

kamka ano,boli sme si po fialovú vodičku....som celá zagebrená a malý tiež.No naša slečna sa včera prvý raz rozplakala,že ona je najškaredšia v rodine a Matúško najkrajší 😀 ....asi začína žiarliť,tak nás čaká vysvetlovanie 😠,no čo,bola doteraz jedináčik a musí si zvyknúť....ale inak je zlatá,každú chvílu ho chodí pozerať...

spravím aj fotočku,len musímnájsť vhodnú chvílku.

ešte nakuknem,idem dačo variť,kým spí.

orsulka
10. feb 2010

ciky...veru bavim sa bavim......lebo ako som pisala vyssie....ja som dopoveddala na tvojho smutneho smailika, a kym sa to tu pridalo.....tak to vyznelo čudne..... 😀 😀 😀

janicca
10. feb 2010

ale sme še pobavili ..... 😀 😀 a to je základ ......

cikyta
10. feb 2010

Lucul,už bežím...
Orsul-Jáj,tak teraz sa teš: 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵
Ani domov nepôjdeš dnes!!!

lucula73
10. feb 2010

orsul - nebuď smutnučká,to sa k tebe ale vobec nehodí,posielam ti aj ja pár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
10. feb 2010

ahojte,

tak v skratke Vam priblizim svoje dojmy z dnesnej genetiky.
Prisli sme rano na genetiku do martina, vybavila nas za hodinu, co bolo celkom fajn, potom sme sa isli zapisat na sono do fakultnej nemocnice, tam nas zobrali az o 2 hodiny a cele sono vysetrenie trvalo 1 minutu a napisal na papier ze 15tt a cinnost srdca a to bol podklad pre triplle testy a ja som dnes 16 plus 3, cize uplne nepresne odmerane, zaver nenapisal, tak som volala na genetiku ze ake su vysledky, a ze by som si chcela prist pre tu spravu na amniocentezu, lebo podla mojej diagnozy doporucila amniocentezu. A ked som jej oznamila, že chcem ist na amnio do ziliny, tak sa zacala krutit, ze mi spravu da najskor v pondelok o 14,00 ... a ze oni davaju doporucenia len do martina a nie do ziliny ..... takze celkovy zaver .... cely maraton po genetike ma caka zajtra znova v zilinskej nemocnici .................................. som nasrata az to neni normalne,

triple testy budu max nepresne kedze mu uleteli 2 tyzdne oproti tomu co mi povedali v ziline a v heliose,podla nich som dnes 16 plus 3, teraz musim ist dnes poobede ku mojmu gynekologovi pre dalsi vymenny listok na genetiku, a zajtra obehat genetiku v ziline aby som mohla v stredu ist na amnio .... na nervy ako u blaznov

brmbolcek
10. feb 2010

luculka- potom nam popis to vysvetlovanie, ved uz mas velku slecnu, ona to pochopi 😉 😉 😉



Dievcence ja som sa teraz tal zlakla, ze by ste tomu neuverili, taka rana a to ze neskutocna a to ORSULKIN smiech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Orsulik, moja zlata dost som ho pocula ale aj tak na teba si viem predstavit take riadne sambo-rambo, tak pod do toho ! ty kriklunik 😉 🙂 🙂

cikyta
10. feb 2010

Wolfi- ☹ To sa dalo čakať,ked chceš amnio v ZA.Je to normálna reakcia dr.

kamka17
10. feb 2010

no tak z chuti som sa už dlho nezasmiala...až slzy mi vybehli...ale hlavne že sa máme radi a že si rozumieme 😀 😀

a orsul...šak na brigádu treba prísť práve teraz, keď je menej roboty 🙂 😎

orsulka
10. feb 2010

lucul...ta to tu žabu - to som mal aj ja, ked so mbola mala.....ale tak okolo dvoch rokov, a tak sa mi to rozrastlo, že som bola v nemcnici na infekčnom.....takže pekne babula natierajte, aj keby mal byt cely dom fialový 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi.... no tak toto je parada....si ťa pohadzuju jedna radosť..... ale radšej nove testy ako tie z Martina a zlé!!!
či????? 😕 😕 😉

wolfskinka
10. feb 2010

no ved idem teraz ku mojmu gynodsovi nanovo, som zvedava co tam vybavim, a do ziliny na genetiku ma objednala az na utorok

janicca
10. feb 2010

Kamka tak tak ku práci sa treba postaviť tak aby sme nazavadzali ... 😀 😀

Wolfi ale ten výsledoček bude stať potom za to nebojkaj všetko dopadne na jednotku ja viem su to nervy ale treba vydržať toto bude už len taká malina ....... 😉

orsulka
10. feb 2010

kamka...ty jedna.....tak ked je malo prace ????? 😀 😀 😀 ale ty kludne pridi kedy kceš !!! 😉 😉

janicca.....no tak bohovske teda......kamka dojde, ked bude málo prace, ty sa postavis tak, aby si nezavadzala a martula bude kvoli nachladnutiu v kupelni !!!!brmbolcek je tehu, wolfi tak isto........že aká pomoc???? 😀 😀 😀 asi mi ostava len SISI.....a Ciky....teda pokial Cikytka nebude nahanat Sisi 😀 😀 😀

janicca
10. feb 2010

a tomu sa hovorí partia HIC čo nerobí NIC ..... 😀 ale taká Sisinka by to určite dala ihneď do poriadku ..... 😵 😵 tak už sa treba len na ňu spoľahnúť šak si videla foto do akeho jarného upratovania sa pustila ..... 😀 😀

cikyta
10. feb 2010

Wolfi a prečo si nešla do ZA na genetiku hned? A nie do MT?
Orsul- 😀 😀 😀 😀 😀 Brigádnici jak hovädo 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
10. feb 2010

Orsulik- na taku brigadu nezabudnes ! a bude konecne heliosacke stretkoooooooooooooooooooooo, juchuuuuu 😀 😀 a ako malo staci, ked sa povie brigada, tak vieme ktora bije 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
10. feb 2010

no uz som tu mam vymenny pouzkaz na zilinsku genetiku huraaaaaaaaaa

ciky ja neviem, on ma tam poslal, kedze my sme tam uz boli pred IVF

janicca
10. feb 2010

ináč baby teraz tak rozmýšlam zajtra mám ísť ku tomu ženskemu pravdepodobne mi chce nasadiť ten clostil ale najprv mi dal odporučanie na sono prsníkov a tam som volala že ma môžu objednať až ďalší cyklus to znamená o mesiac...tak teraz mám normálne dilemu že či tam zajtra nepôjdem zbytočne.... 😕

wolfskinka
10. feb 2010

janni chod kludne clostil ti neublizi

kamka ako si pochodila u paucina ?

wolfskinka
10. feb 2010

baby idem na obed a potom zalahnut ... od 6,00 beham po spitaloch, mam dost ...

janicca
10. feb 2010

wolfi tak dobru chuť a dobru noc ..... 🙂 🙂

domika9
10. feb 2010

wolfi sme na tom podobne ja som sa teraz vratila z hematologie tiež od rana

orsulka
10. feb 2010

tehulky...normalne máte lekársky záber behania.......dnešný den.......a my takto pracujuce, sedime v kanclikoch na zadkoch......a tie potom len rastuuu a rastu.... 😀 😀 😀

wolfi....tak dobrú a dobrú.... 🙂 🙂 🙂

tak....ja chcem tu brigadu !!!!!!! 😀 😀 😀 šecky pekne sup sem za mnou do PD!!!! 😀 😀

inak....ja mám dnes poobede masaž!!!!! juchúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú musím ist sice za maserkou ja, a nie ona za mnou (vsak kamka??? 😉 😉 ) ale aj tak už aj tešim .-))))

janicca
10. feb 2010

orsul aký zadok ja nemám skoro žiadany z toho sedenia vôôôôôôôôbec ...... 😀 😀 akurát šoféra zháňam aby nás zaviezol na tu brigádu ... 😀 😀

kamka čo to tu čítam ty robíš masáže ??? tak potom sa u teba objednávam ale asi aš tak za cca rok lebo čo chvíľa budeš tehu ...... 😵 😵

janicca
10. feb 2010

baby idem variť kafe kto si dá ?????? a čo dnes robí naša Martula no hádam sa nerozhodla pracovať ...... 😀

orsulka
10. feb 2010

janicca.......zle citaš....kamka nerobi.....ale ona sa ma suprácky, lebo maserka vie prist k nej domkov!!!!! to je super .-)))))))

jani...ja si nedam...mala som pred pol hodinou......skoro by som už aj zabudla 😀 😀

janicca
10. feb 2010

a ja som jej chcela dať zarobiť .... 🙄 no škoda!!! ale najprv sa musím naučiť dobre čítať a potom sem tam pri tom aj rozmýšľať ...... 😀 😀 😀

orsulka
10. feb 2010

jani...to zvladneš...si žena a tie dokažu robit viac veci naraz....a ani jednu nepokaziť......na rozdiel od mužskeho pokolenia .-) 😀 😀

ja sa už radsej rozlučim.....lebo kym mi to tu nacita a pricita a odosle, bude po 14-tej...a ja budem hádam na ceste domkov 🙂)))

krasny dievčatka....a este raz...dakujem za 😀 😀 😅 😉 🙂 🙂 všetkým......
ešte že vas mam.... 🙂 😵 😵 😵

kamka17
10. feb 2010

no zase strana 2..no neva...
jani, keby som robila masáže, tak od teba by som aj tak peňáze nezobrala... 😉 😉 a veru, taká dobrá masáž nie je zlá...len neviem, kedy sa ja zas k nejakej dostanem...orsul, ty si ju pekne uži 😉

wolfi...u paučina som ešte nebola, podľa toho, čo mi zajtra v helíku povedia zavolám sestričke...

jani a trochu mi ušla súvislosť so sonom prsníkov a braním clostilu...to nejako vadí alebo či čo???

orsul...aj my sme rady, že ťa máme 😎 😉 🙂

wolfskinka
10. feb 2010

domika a dobre si dopadla na hematologii ?

kamka aha dobre, drzim palce zajtra v heliku nech su pekne foliky

janni dakujem

orsulik trosku som pospala ale moc nie, stale mi to chodi po rozume, v kuse myslim na tu amnio, stale sa bojim o gulka aby bol ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre