• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Minka- :frowning2: Joj...je mi smutno s tebou.Viem,ako ti je a všetku silu posielame jedináčikovi mrazáčikovi!!!!!!!!!!Tfuj tfuj!

Inak ahojte všetky helinky :dizzy_face:
11. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak ja sa na chvílu odmlčím a idem ta het ...

minka držkaj sa a posielaaaaaaaam kooooooooopec pozitívnej energie ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len si chodte Orsulka,Janica :angry: Som urazená!!!! Kde idete lobzovať ? Ved najdôležitejší je konik,až potom nejakí lekáry (Orsulka),nejakí frajery :grinning: (Janica)
11. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach, minka, to mi je ľúto. Tak si teraz oddýchni, treba prísť trošku na iné myšlienky a neboj KET potom určite vyjde. Budeme ti všetky držať palce :wink: .
Jani, no najskôr musím vyskúšať ako ten hrniec funguje, či sa to bude dať vôbec jesť, keď sa to uvarí v takom špeciálnom hrnci... potom môžeš prísť na obed :grinning: :grinning: :grinning: . Tak ty už neprídeš do práce? No, toto... Ja idem ku gyndošovi v pondelok.
11. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ďakujem všetkým. Jediná nádej je mrazáčik. Dúfam že si po neho pôjdem čo najskôr. Hádam je to možné už po tejto mrche.
ciky... ja ti nestačím?
janka- tak dobre pochod a daj vediet ako si pochodila u new gyndos :slight_smile:

konecne sa nam stranka popravila...... :wink:

Kamka- a ty si dnes tusim v heliku , :wink: ked prides hned prosim podavat info :wink:

Orsulka, som rada ze je to fajn , este je tam trosku ten chmurny ocit ale pocas dna sa to uz vylepsi a ide vikendik :wink: a ta prichadzajuca mcha, chuda moje odporucujem uzivat liek NIMED je velmi dobry od bolesti uzijes jednu - dve , hned ako citis ze uz ide a ani nevies ze ju mas :wink:

orsulka este hodku a ides s Ferinom :wink:

Minka- myslim na teba :wink:
ciky... tak to nemalo chyby- som urazena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj Janka ide gyndosovi! Tak pardoooooooon
Marti stačíš.To vieš,že hej!!!! :wink:
11. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka.......dakujem bohu aj za toho mrazačika........ ale aj tak na tie vysledky volaj..... :wink:

martulka...ahoj moja zlatá..... aj ja budem zvedava ako sa ti z hrncom dari .-))))
11. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul,čo tu ešte robíš? Ferko je už vyštafírovaný?
11. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulík, aj ty prídeš na obed? No kľudne, len si to najprv musím odskúšať... :grinning: :grinning: :grinning: .
ciky, a ako sa má dnes Silvinka? Už poupratovala všetky skrine? Či dnes má zálusk na niečo iné :grinning: ? A dúfam, že už nie si urazená :wink:
11. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka ja dakujem bohu stále... A výsledky určite zavolám a napíšem sem.. Idem dať variť huspeninu lebo drahý si rozkázal. A potom upečiem domáci chlebík. Musím sa odreagovať.

ciky odpísala som ti v tej druhej téme.
11. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus,hej prídeme aj my.My nemáme kedy variť,tak prídeme radi na hotove :dizzy_face:
Skrine už 3 krát prevrátené.Dokonca aj pri vysavaní asistuje,len dnes to skusila z opačnej strany a tlačila hlávku do vzduchu,čo išiel z vysavača von.No pohlad pre bohov:
To páperie sa jej vlnilo,krčila tvár..ale neuhla sa! Bolo jej to príjemne! Motorkárka jedna!!! :grinning:
11. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, jasné napíš... Verím, že ti je hrozne a potrebuješ sa niečím zamestnať... Ale, samozrejme sme tu, myslíme na teba a cítime s tebou... Tak - pekný deň (v rámci možností) :wink: , nech sa ti huspenina vydarí...
11. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no moj vysával aj ked vysávač nebol zapnutý,, ta pri tom aspoň vrčal :grinning: Inak viem si ju živo predstaviť. Moji milovali natriasanie na práčke ked žmýkala. Triasli sa ešte aj ked som ich zložila. :grinning: A tie zvuky pri tom :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....sak ja neviem ci je vyštafirovany....pripravuje sa doma sam...ja este trcimv praci, lebo cakame nejaku hasičsku navstevu z kraja.... :angry: :angry: mylim ako z krajskeho uradu....nie z kraja mesta :grinning: :grinning:

a Sisi este poobjavuje veci, co sa jej budu pačit.....hoc tebe možno nie :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooch, tak to mi ten 3 l hrniec asi nebude stačiť, keď prídete všetky... To som si mala objednať aspoň 10 l, len neviem, či aj taký vyrábajú :grinning: :grinning: :grinning: .
ciky... takže už vieš, aký darček máš Sise najbližšie kúpiť... predsa motorku... Alebo myslíš, že si vystačí aj s vysávačom :grinning: :grinning: :grinning: ?
11. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte rychly pozdrav od nas. Mame sa fajn akurat mala spinka ja cajikovy relax ale idem aspon riady umyt a trosku upratat. Dni su akesi kratke musim tam hore napisat reklamaciu... :grinning:
Idem si sporavit aj kafeee.
cyki mala je supis.
11. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus-veru motorku,alebo aspon minimálne nejaké fáro bez strechy a teta Orsulka ju naučí jazdiť.To je iná "pani Schumacherka".To je dalšia vec , čo ju musí popri tancovaní naučiť,lebo.........vidím.........že to bude pre Sisi to prave orechove,no žial,jej mama je na to príliš "klava". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Martus-nerob si starosti.Ja už vela nezjem s mojimi na figu zubami a svrknutým žaludkom a Sisa má teraz obdobie chudnutia,takže maximálne nejaký 1-2 piškoty.
11. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Domcek.Pozdravujeme Stellku.Dni su krátke? :grinning:
U nás skôr dlhé.Nič pri nej nemožem urobiť,len sa hrať a sem tam ťuknuť do PC a ked zaspí na chvílku,tak zas len byť ticho a ťuknuť do PC vzhladom k nášmu "obroovskemu"bytu,kde nesmiem ani riad umyť,lebo ked hajá,to by ju zobudilo a ked je hore,musím za nou chodiť,nech nespadne a nerobí zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držkajte sa!!!
11. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... veď v tom hrnci sa to uvarí tak, že sa to bude "rozplývať" na jazyku - k tomu nepotrebuješ ani zuby... A žalúdok sa dá nejak roztiahnuť, nie? To by som ja potrebovala - trochu ho stiahnuť :grinning: :grinning: :grinning: .
No, dobre vedieť, že Orsulka je takáto zručná šoférka - asi aj ja sa k nej prihlásim na praktické doučovanie, lebo ja mám síce vodičák, ale ktovieako mi to nejde...
domcek - ahoj, to ma teší, že sa máte s rodinkou fajn.
11. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kamka no co ako neviem sa dockat co ti povedali
11. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...
11. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozerám, že polovica skalných tu už nie je...ale neva, hlavne, aby dobra dopadli, hlavne Ferino s nohou...
jani, ty daj vedieť, čo a ako..

minka... :cry: :cry: :cry: ale hlávku hore, mrazáčik to istí :wink:

marti...no to bol čo z nápad, že 3l hrniec???...šak keď sa ti tam dorútime, tak fakt nebude stačiť... :sunglasses:

wolfi...čo ja, ale ty ako si dopadla???

inak dnes v helíku bola iná anarchia...každý si tam robil čo chcel, hlavne krajko, nemal čo robiť, tak tam vzadu k sestričkám prišiel, akurát keď mi krv brali...u doktorky bola šóra jak v polsku na maso a on nemal čo robiť...čiže som mu tam vbhela, že teda sono chcem...tak ma kukol, že všetko ok, štúrila mi jeho sestrička injekciu štiplavú...no a po 15.00 sa dozviem, čo a ako ďalej, podľa neho maximálne do 6 dní bude odber...jaj a aj tetou embryologičkou sme sa rozprávali, teda hlavne ona rozprávala, taká milá pani :sweat_smile:

no a ciky...našla som stratenú Silvinku, fakt majú vpredu novú nástenku, tak je zas úplne v prvej línii :sunglasses: :slight_smile:
11. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka- servus moja tak aj ty mas stiplavku v zadocku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som ich dostala 2 :wink: ale poviem ti ze su to benky ee injekcie..... ale oplatilo sa ! :grinning: :slight_smile:
11. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-som rada zo Sisi,že sa našla,ale omnoho radčej,že už to máš za pár a ide do tuheho!!!!Teším sa s tebou!!!!
11. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no brmbolcek...keby to záviselo len od tých štiplaviek, tak aj každý deň :sunglasses: :sunglasses: a radšej toto ako odber krvi, lebo mi nemajú odkiaľ brať, lebo žiadne žily a aj tie čo sú, tak z nich netečie... :sweat_smile: :frowning2:
11. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kamka, tak to ma teší, že je všetko OK, tak onedlho pribudne ďalšia tehula - teším sa :wink: ....
11. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ja idem na tu genetiku az v utorok doobeda a pravdepodobne v stredu nastupim do nemocnice ... ta nech je nejaka sranda nie ?....

takze buduci tyzden zaciatkom tyzdna mas OPU ... a kolko si mala folikov ?

no nehovorila som to , ze bude na inej nastenke ?
11. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok