Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
17. feb 2010

Dobré ránko, kočky, ako? Ja som dnes akási skapatá, nevyspatá, asi som to s tým fašiangovaním včera prešvihla 😉 . Dnes je "škaredá streda", takže zasa máme my ženy sviatok 😀 😀 😀 .

janicca
17. feb 2010

Orsul áno áno dnes ide Kamka na kontrolu a v piato bude určite OPU šak ona nám dá vedieť ako ?čo ? kedy ? veď na to predsa čakáme ....... 😉 )))a ten čas ????? kedysi som chcela mať 18 a vypadnúť z domu joooooj čo by som za to dala keby sa ten čas dal trošku vrátiť .........to čo si dovoľuju ťa presviedčať ???? 😀 😀 😀 keď beží tak beží !!!! ...... 😀 😀 😀

janicca
17. feb 2010

Martulík čuuuuuus tak ty si bola včera fašiangovať ???? prečo že my ženy máme sviatok ???? ako to s tým súvisí... 😉 😉 OD DNES CHUDNEM !!!!!...... 😀 😀 😀

marta222
17. feb 2010

No, mali sme zasadnutie zastupiteľstva a jeden poslanec oslavoval 50-tku, takže sme trošku posedeli - cca do 22:15, nasmiali sme sa, až mi slzy tiekli. No a kým som išla spať, bola polnoc, takže som dnes "osovená".
A prečo máme sviatok? No, u nás sa to tak hovorí, že dnes majú všetky ženy sviatok - nie preto, že je streda, ale preto, že je "škaredá" 😀 😀 😀 .
Jani, pridávam sa - aj ja od dnes chudnem... Asi sa dám cez pôst zavrieť do "nejhladovější hladomorny".

kamka17
17. feb 2010

no nepotešili ma v Hleíku, tak ani ja vás nepoteším...opu sa odkladá...vraj na pondelok, lebo počet folíkov ja ok, dokopy 16 ale malé sú, potvory...takže pokračujem pekne s dipharelinom, s ďalšou štiplavkou...brmbolček...dnes to bolo ok, žiadny masaker 😀 😉 ...a skoro som sa tam rozplakala, keď mi povedal, že až v pondelok...ale no čo už...hádam sa to čakanie vyplatí a budeme odmenení 🙂 😅

jo a pekný deň prajem všekým

ciky...?? včera som ťa tu nevidela, ste ok??

domcek
17. feb 2010

Ahojte,
Kamka drzim palce aby foliky podrastli pekne. 😉

minka051
17. feb 2010

Ahojte pekné ránko 🙂

Tak ja pekne lepím náplaste a papám liečiky.Tak hádam na budúci týždem pôjdem pre mrazáčika. 🙂
Teraz idem pekne pracovať nech sa mi to tu nenakopí ked nebudem v práci. 🙂

marta222
17. feb 2010

Ahoj kamka, no čo už... Už ten víkendík vydržíš, veď sú to len 2 dni... Tak budem ti silno držať palce. A to si pomerne rýchlo otočila tam aj naspäť ... No škoda, v piatok máme ísť aj my do Helíku, boli by sme sa tam stretli... Už by som nemusela ísť s transparentom - už sa poznáme 😀 😀 😀 .

brmbolcek
17. feb 2010

Kamka- ved sa nic nedeje, folikov mas pozehnane 😉 😉 😉 oni vedia co robia, tak nadalej oddychovat , este par vceliciek ktorych treba, a je fajn ze mas tie iste davky, aspon ti neskacu hormony - hore- dolu a si na tej istej urovni 🙂 a vies ako sa hovori POMALY dalej ZAJDES 😉 😉 😉, tak drzim palce , bolo tam dnes vela ludi ? asi ako vzdy , pravda ...

dievcatka ale aj mne sa zda ze sa s ciky .. nieco deje, min.tyzden spominala ze tento bude pre nu tazky ,... dufam, ze je ok......

..inak zdravim vsetky stredajsie heliosacky 😉 😉 😉

kamka17
17. feb 2010

marti, možno sa ten piatok uvidíme, lebo vraj ešte jedna kontrola bude, buď piatok alebo v sobotu...
a bolo u dokyho prázdno, všetky kočky čakali k doktorke, tak preto tak rýchlo sme spať...

domcek...pekné ránko prajem a Stellku objímam...ako sa poslúchate?? včera som kukala, že malý je z nej nadšený, to je super, je to predsa veľký brácho a o malú sestru sa treba starať...a že jej chutí papať...bud rada, aspoň je jasné, že je zdravá a nič jej nechýba 😉

domcek
17. feb 2010

kamka jasne posluchame sa je to take nase zlaticko. Velmi je dobrucka. Uz si aj tatina vycvicila aby ju pekne nosil a ona mu hladi do oci. A potom si to ja mozem hodit.... 😀
V noci sa budi kazde 3-3,5hodky tak sa pekne naspime. Aj teraz uz zasa spinka.
Simonko je naozaj velmi starostlivy...az na to ze od kedy sa mala narodila dost polavil v skole. Co ma dost stve.
Niezeby nevedel ale je zasneny a rozmysla v skole o holuboch asi a potom nestiha alebo urobi vela chyb. A doma snim trenujeme stale aj vcera sa mu manzelik venoval cele poobedie..tak neviem kde je chyba 😔

brmbolcek
17. feb 2010

Domcek- no mate noveho clena v rodine, nie sa co cudovat, uz aby boli prazniny dvoj mesacne 😀 😀 😀

domcek
17. feb 2010

No je to mozne brmbolcek aj ucitelka vraqvela ze to mohla byt pre neho velka zmena.
Ma to trapi lebo je inac velmi sikovny a takto zbierame zle znamky. A zabudame ucebnice a zosity v skole.

domcek
17. feb 2010

idem slecna sa zobudila..

orsulka
17. feb 2010

kamka....milacik......sak teda dajako vydržime ten vikend .... 😉 😉 a ja som za - nech pekne dorastu...a pekne pomaličky ako aj rastu...budu kvalitne .-)))))) aj pocet vyzera OK 🙂))

aj u nas to tak vravi o škaredej strede !!! 😀 😀 😀

Ciky???????????????????????????? 😕 😕 😕

kamka17
17. feb 2010

orsul, ahoj moja...však hej, vydržíme, lebo musíme, nič iné nám neostáva 😅

baby...čo mám variť???? mám chuť na zemiakové placky, len sa mi ich nechce robiť... 😒 😖

janicca
17. feb 2010

Kamka myslím si že to vôbec nevadí dva dni hore dole ani sa nenazdáš a budeš to mať za sebou držkaj sa babula .... 😵 😵 tie posledné dni pichania boli pre mňa nekonečné...no samozrejme dalo sa to zvládnuť .... 😉

martulik tak to je dobre že si včera pooslavovala aspoň si sa trošku odreagovala........ 😉 ja som bola u našich na šišky tak som to trošku prehnala až mi bolo z toho na bleeeee... 😉

domček tak to je úplne normálna reakcia malého Šimonka v škole rozmýšľa nad malou ako sa bude doma s ňou hrajkať a potom sa nesústredí na škola...alebo že by tie deti už ozaj potrebovali zase prázdniny ??? 😀 ......ale to sa dostane do normálu ...... 😉

faaaaaaakt Ciky !!!! tu ozaj chýba šak minulý týždeň niečo spomínal keď povzbudzovala Orsulku že tento týždeň bude ona potrebovať povzbudiť .........alebo sa mýlim ???? HALLOOOOOOOOOOOO CIKYYYYYYYYY CHCEM ŤA LEN POVZBUDIŤ BABULA !!!!!! KEBY ČO TAK SME TUUUUUUU......... 😵 😵

janicca
17. feb 2010

Kamka už sa mi slinky zbiehajú a ja som sa rozhodla že dnes budem len o tekutinách tak neprovokuj ....... 😝 šak trošku odýchni a potom sa do nich pusti ....... 😵

marta222
17. feb 2010

janicca - tak to ja dnes určite nezvládnem len tekutiny, to by som nevydržala a obzvlášť po včerajšku - vypila som asi hektoliter vína 😀 😀 😀 . Už som si dala jogurtík s rožtekom a teraz pijem multivitamínový džús s minerálkou - treba mi trošku bubliniek...
kamka, také dobré placky nie sú na škodu - no jasné, dnes treba bez mäsa..

kamka17
17. feb 2010

jani...však zemiaky sú tiež diétne 😀 😉 dobehni, odložím ti 😉

minka051
17. feb 2010

marta tolko vína zvládneš 😀 😀 😀

marta222
17. feb 2010

minka - to asi nie, ale mala som taký pocit 😀 😀 😀 . A ty ako? Už na budúci týždeň si ideš pre mrazáčika? Tak držím palce...

janicca
17. feb 2010

jooooooj Kamka to budem jesť asi zajtra šak keď sa stretneme tak ma nespoznáte....... 😕

martulik tak dnes sa vlastne liečiš z opice ???? ....... 😀 😀

marta222
17. feb 2010

No, jani - tak-nejak. Síce opicou by som to nenazvala, až také strašné to zasa nebolo - bola som slušná, nebila som sa s nikým, ani som neskákala do zrkadla 😀 😀 😀 .
A prečo ťa nespoznáme? To budeš taká štíhlučká 😅 😅 😅 ?

janicca
17. feb 2010

Martula si ma rozosmiala že neskála do zrkadla ...... 😀 😀 no jasné že budem taká štíhlučka...... 😀 musím niečo so sebou robiť lebo čím ďalej je to so mnou horšie a horšie....a tie výhovorky čo mám stále už sa normálne za ne hanbím..... 😝

kamka17
17. feb 2010

jani...zas až také hrozné to s tebou nie je, povrdzujem, že si normálna a pokiaľ nemáš nejaký závažný zdravotný problém kvoli váhe, tak sa tým prosím ťa nezaťažuj...lebo koľko je takých, čo by s radosťou mali nejaké to kilo navyše a nemožu...a žijeme len raz, tak si to treba užiť 😉 🙂 ...príp. podľa hesla: telo musí ísť do hrobu zhumplované 😎 ...takže tak...stresov máme okolo seba dosť aj bez nejakých diét a sledovania kalórii... 🙂

marta222
17. feb 2010

jani, kamka má pravdu.. Si OK, len ako píšeš, keď sa človek necíti dobre vo svojom tele, tak je samozrejme nespokojný. Ja sa tiež chystám schudnúť, za posledný rok som dosť pribrala a veci čo zavesím na 2-3 mesiace do skrine sa zázračne zbehnú a zmenšia. Asi mám "zázračnú" skriňu 😀 😀 😀 . A nebaví ma furt kupovať nové veci. Len, keby som mala pevnú vôľu, možno by to šlo 😒 .

minka051
17. feb 2010

marta ak pôjde všetko ako má a sliznica bude OK tak idem si pre mrazáčika na budúci týždeň.
A inak ja som tiež od kedy sa snažím poriadne pribrala. A teraz ked mám tie náplaste ani cvičiť aby som sa nespotila lebo zlezú dole no hrúza.

janicca
17. feb 2010

Kamka nebojkaj ty nič ja to zas tak preháňať nebudem..... 😉 ale nejaké to kilečko by mohlo ísť dole !!!!fakt začína mi to prekážať som taká neohrabná a funím pri každej menšej fyzickej záťaží a to sa mi prestáva páčiť.....a chcem to urobiť hlavne kvôli sebe a už nebaví rozšírovať šatník do bezvedomia ....... 🙂

janicca
17. feb 2010

martula prášok na pranie je na hovno ..... 😀 😀 asi sa ti veci zbehávajú... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre