• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
No, na výsledky čakám - boli sme tam 22.1. a povedali vraj do mesiaca by mali byť - takže vlastne ešte neprešiel ani mesiac, tak dúfam, že na budúci týždeň to príde :wink: . Tak ty sa zajtra zasa ulievaš. No, toto... Tak sa majte krásne, idem už pomaly baliť...
18. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak páááááááá aj ja balím caky paky a valím domkoooooov......pekný zvyšok dňa prajem ............ :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej iba pri hokeji, iny kolektivny sport nepozeram .... hokej cele majstrovstva sveta sedim nalepena na telek a nadavam ... :grinning: :grinning:

marti v pondelok budu vysledky neboj, ale ked tam zavolas mozno uz aj su, za pokus to stoji
18. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Jani-zajtra pojdeme k tete dr.pre istotu,lebo má kolisave teploty.Raz 36 a po 2 hodinách už 38,5! A občas grcká,grgá,mrnčí snád aj pre to,že vrabec preletí :angry: a ja som už zrelá na slučku :rolling_eyes: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky no ako keby si toho nemala dosť s predajom bytíka a ešte sa k tomu pridali aj Sisine zúbky treba už len dúfať že to budete mať čím skôr za sebou a malá bude čoskoro v poriadku a samozrejme aj ty....držkajte sa a prajem skoré uzdravenie .... :slight_smile: )))
18. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky

mzuzka malí si zlatí, len nech sa im pekne drí a aby si sa čoskoro uzdravila. Tatka pochvaľ za to prebalovanie - to si netrufne hociktory muž :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko vám prajem....... :slight_smile: u nás to vypadá na pekný slnečný deň no som zvedavá do kedy .....

keď už nič iné aspoň vás posuniem lebo je to skoro III strana........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Orsulka chýýýýýýýýýýýýbaš náááááááááááám hallloooooooo kde že si ????????? :confused: :confused:

martula má dnes dovču tej je hej ... :wink:

Kamka čakám na správičky ....... :wink: :wink:

Ciky dúfam že už je malej SISE lepšie.......... :wink: fufuufuufu na zúbky
19. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
cikyta mame reflux aj na sone to ukazalo pekne dostali sme nutriton zatial zabera.
to my je luto,ze mate teplotu
19. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goooooooooooool........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je pracovná morálka ......... :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka tak teraz s tým treba len bojovať myslím že aj Sisinka malá taká problémy tak Cikytka ti určite poradí čo ?ako?kedy ?treba dať podložiť atď......... :wink:
19. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica tak musi buvat v polohe 45stupnov nosit na rukach lezato nechce.ale apson sa nam to trosku uz napravilo kus menej placeme.
inak nasu malu rusila telka .tak u nas tak ticho .
19. feb 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. tak nakoniec sme vyhrali ... super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi šak teba musel triafať šlak pri nájazdoch ......... :grinning: :grinning: :grinning:

Jooooooooj Kuspi ale nebojkaj bude dobre len teraz budete musieť tancovať ako bude mala pískať ....... :unamused: radšej nech je TV vypnutá ako keby ju to malo rušiť..... :wink:
19. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica apson tolko neplace
19. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janni no to teda triafal ... chudacik gulko to bude iny fanusik ... xixi, este aj v bruchu sleduje hokej, ale krotila som sa, dnes som nenadavala

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

uvidime ako budu hrat s lotysskom, to by mohli vyhrat, ked porazili favoritov olympiady

idem ja do mesta kupit nejake tehu rifle, zatial papa
19. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE.
No kuspitka-ja som to vedela! Ved ste mali všetky príznaky.Tak vtedy na tom UTZ do riti nakopať,ked to nezistili hned.Ved reflux sa pozerá minimálne 10 minut sonom!A potom sa to spočíta a urči sila refluxu.
No nutriton je fajn vec,len teraz pozor,aby ju nezapekalo z toho.Skoda,že vam gastrotus nepomáha.Všetkým pomáha... :frowning2:

Inak-Sisa neteplotuje.Ráno sme (podržte sa) zaspali k dr.!!!Takže ocko nás dobije na halušku,ked príde domov.No čo už.Aspon sme neochoreli ešte viac od chorých deti v čakárni, :wink:
19. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... :wink: :wink: to už by mohol byť príznak toho, že sa Silvinka dostáva do "normálu", tak možno ak bude do večera ok, ocino vás ani nezbije, tak sa držte a hádam to rýchlo prejde

pekný dník prajem, snliečko sa už síce schovalo z mraky, teda aspoň u nás, ale vyhrali sme, to je doležité :sunglasses: :sunglasses: :wink:
19. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-ako?
19. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak rifle som kupila, predavacky mi necheli verit ze som v 19tt, tipovali tak koniec tretieho mesiaca, hovorili ze sa mi to asi uklada do bokov, boli strasne mile, este si ich musim dat skratit a mozem zacat nosit svoje prve tehu rifle v zivote :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kamka som zvedava tak ako ????
19. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, ja dobre, doležité je teraz, aby vy ste boli konečne ok... :wink:
v pondelok je odber, folíky som nestíhala počítať, ale je ich dosť a doky ma pochválil, tak som na seba pyšná, ale budem rada, keď budú vonku :sweat_smile: ešte zajtra posledné injekcie a bude pokoja aspoň od nich :confounded:
inak keď pozerám Silvinku na nástenke, tak sa vždy usmievam ako pako, si musia o mne myslieť tie žienky, že mi hrabe :sunglasses:

jo a pokecali sme chvílku s janulou, však ona sama napíše, ako je na tom... :wink:
19. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...kukám fotečku, Silvinka je iný jogín :grinning: :grinning: taká poloha sa hocikomu nepodarí...
19. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka tesim sa s tebou tak v pondelok velky den.... tfuj tfuj tfuj drzim vsetky prsteky a aj gulko ti drzi prsteky,
tinka ma odber v utorok, skoro ste sa trafili .. xixi
19. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda, že nejdeme v jeden deň, ale to neva, aspoň budeme naraz mať pozitívny výsledok :wink:
a dik :wink:
19. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-tak to je výborne! Len si opatruj folíky ešte a nenamahaj bruško,nech ich "neporozbijaš" :sweat_smile: Pondelok ti budeme držať palčeky a myslieť na teba!
(Kamka-no jogin mi robil repete aj teraz :grinning: kuk album.)
19. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-pondelok má moja stará mama meniny.(teda,mala by.Už je v nebičku :pensive: )Tak hádam ti prinesie šťastie a pošle silných bojovníčkov pre teba :wink:
19. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no super, ja by som to nerozdychala keby som tak spala, by ma seklo ... :grinning:
19. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-ja spim v ešte horšej polohe-lebo ju musim sledovať :grinning:
19. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

kamka v pondelok,držim palce :wink:

ciky,no mala Sisi je riadna gymnastka v posteli :wink:

wolfi,tak konečne pokojne tehulkuješ,tak nech sa Ti dari :wink:

kuspi,aj my mame reflux :frowning2: ,včera sme boli na poradni,maly pekne rastie už ma 55cm,čiže plus 5 cm a 4350g,čiže plus 1000g od pôrodu :slight_smile: len nam stale strašne plače,raz pre reflux,inokedy pre koliku a zapchu,a skoro vôbec nespi :unamused: už som z toho totalne vyštavena ,ale najviac mi je luto Timurka,lebo tie plače su fakt hrozne,až sa zachadza :frowning2:

tak sa majte fajn a pekny vikend všetkym helinkam :dizzy_face: paaa
19. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no uz sa tesim ked sa nas maly narodi co bude predvadzat .. xixi

survi no tak stres z amnio presiel, lebo som na nu nakoniec nesla, teraz idem 1.3. na geneticke sono do heliosu tak dufam, ze bude ok
19. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Survi-len pevne nervy a vydržať.Ono to prejde a reflux zmizne za chvilku.Ešte pár týždnov :frowning2:
Potom prídu zubky atd :sweat_smile: Ale nie.Držím palčeky Timkovi nech sa dlho netrápi.
Páááá ideme von,lebo mi zničí všetok nábytok tento čertik.Už si dotrhala vreckár na postielke :angry: A ja že to po nej ešte niekomu predám.No prd makový!!!Všetko zničiť-je naše heslo :grinning:
19. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok