Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
23. feb 2010

Ahojte 🙂

kamka ,tak to je taky fajnovy počet embryok,super,verim,že bude aj na mrazačikov,aby mal drobček aj surodenca 😉 . Teraz si doma čosi porob,lebo,ked bude brobček v brušku,tak budeš len oddychovat a papat a spinkat 😉 držim palce aj s Timurkom 😉

zdravim aj pracantky martu,orsulku,janicu,nech vam rychlo zbehne den 🙂

ciky no už bol najvyšši čas predviest letnu kolekciu,nech vieme,čo mame v lete nosit,aby sme boli "in" 😀

weja
23. feb 2010

ahojte,
prosím vás môžete mi - neznalej týchto vecí - poradiť???

začali sme chodiť do Heliosu, máme za sebou vstupné vyšetrenia, obidvaja s mangelom máme dobré výsledky (ja som už 2x tehotná aj bola, ale obidva razy neúspešne).... v decembri som dostala Duphaston na 3 mesiace - užívať v 2. polovici cyklu.... Teraz v marci tam máme ísť znova a dr. spomínal, že by potom možno nasadil nejaké hormóny, ktoré by podporili tvorbu viac ako jedného vajíčka v 1 cykle, aby sa zvýšila šanca otehotnieť... no a presne na toto sa chcem spýtať - neviete, čo sú to za hormóny??? nerozhodí mi to nejako cyklus? 😕 😒

kuspitka
23. feb 2010

orsulka mame sa dobre,len inak ako s placom nezabuva mala tak stale placeme ,ked ideme buvat.
kamka pekne vela vajik mas

minka051
23. feb 2010

kuspitka ahoj neboj aj to prejde aspoň vieš že ju máš. No malá je zlatá baculka..

marta222
23. feb 2010

brmbolcek - tak lečo, to som nejedla už 100 rokov, ale dala by som si s Tebou.
Ahoj weja - no, ja si myslím, že to bude asi Clostilbegyt - ja osobne nemám s ním skúsenosti, ale je tu kopec žienok, ktoré ti budú o ňom vedieť viac povedať.
orsulik - tak prezraď - čo je to fetalovať 😉 ?
Ahoj kuspit - no Kamilka si predsa musí poplakať, aby ste vedeli, že ju máte 😉 .

janicca
23. feb 2010

martula fetalovať je žehliť to používaju v PD ....... 😀

wolfskinka
23. feb 2010

ahojte dobre ranko,
no dnes bola noc, moc som sa nevyspala, gulko si robil diskoteku a spiet ekd sa vam nieco mrvi v brusku , tak som si trosku rano zdriemla, budem mu musiet nejako otocit rezim, aby vyvadzal cez den a v noci spal, cez den sa ani nepohne a v noci chyta druhy dych, moj muz povedala, ze mu tam treba asi navrtat dierku, aby videl kedy je den a kedy noc, lebo to ma akesi otocene naopak 😀

kuspit ahojki, no pribudaju pomaly ale isto 😀 😀 ako sa ma kamilka ?

domika daj nejake cisla do sportky, zisli by sa nejake eury navyse 😵

kamka gratulujem k 9tim emrbryjkam ... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jani aj tebe TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brmbolcek
23. feb 2010

martulik- bolo fantasticke, 🙂 🙂 🙂 ale uz len bolo 😀 😀 😀 ja vsetko zjem ako vysavac 😀 😀 😀

weja - ja som mala po clostyl..... neskutocne velke mnozstvo folikulov........ pri uzivani tabletky 1-0-1, nakoniec mi to znizili na 1/2-0-0 a to mali co robit aby ich nebolo viac ako 6 , ale kazda z nas inak reaguje,
nasa Domika uivala rano, obed, vecer a mala horko tazko 1 folikul

a ja som dnes rano fetalovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
23. feb 2010

Ach tak, dobre janicca, to si zapamätám 😉 , ešte som jakživ také slovo nepočula 😀 😀 😀 .
wolfi, tak už cítiš pohyby? To je super...

weja
23. feb 2010

ďakujem za odpoveď....
Brmbolcek a ty si otehotnela po užívaní Clostilu?

wolfskinka
23. feb 2010

marti neviem ci sa to da nazvat pohyby, kopance nie ale tlaci sa mi hore a hybe mi crevami a to je taky pocit akokeby sa ti brucho zauzlovalo, nech si lahnes akokolvek tak sa tie creva mrvia, grulia a hlavne je to taky pocit akokeby sa ti robili uzliky na crevach ....

cikyta
23. feb 2010

Martus..raz dávno sa Kuspitka pýtala,aká značka žehličky je najlepšia...........A Orsulík napísala,že "Fetal".Tak preto 😀

kuspitka
23. feb 2010

hej.len to ma mrzi,ze inak nevie zabuvat len s placom.dnes neviem co jej je,ale stale place a nechce buvat.stale sa budi.ona sa znicoho nic strhne a zacne plakat a potom nevie zabuvat.
ja uz ju nevladzem stale na rukach mat

marta222
23. feb 2010

wolfi, tak onedlho to hádam už budeš vedieť rozoznať, tak potom nám dáš vedieť. Ciky a to je čo za značka 😕 ?
Kde predávajú také špeciálne žehličky? Či - rozumej po slovensky - TEFAL?

orsulka
23. feb 2010

weja...tak to podla mna bude len clostibegyt......to je taka slabsia forma podavania hormonov do tela....ja ked som to brala, tak sa mi vytvorili po dva kusky na každej strane .-)))))

a myslím, že cyklus to nerozhadže...teda aspon mne nie... 😉

kuspitka......jooooooooooj vy sa fakt vela naplačete.....ale zas na druhej strane bude menej cikať 😀 😀
ale daj kamči pusku za tetu Orsulku 🙂)))

SURVI...AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJTE aj sTimurkom......aj Timčovi jednu sladku posielam .-)))

marta222
23. feb 2010

Orsulik - práve som sa dozvedela, že máš špeciálnu žehličku značky "Fetal". Si s ňou spokojná? 😀

cikyta
23. feb 2010

Kuspitka,daj jej ten gelik.A riadne.Ona po nom zaspí.Už plače aj preto,že je unavená z nevyspatia,lebo ked ju to páli,nemôže zaspať.To je logicke.Tak to ešte skus.
Marti ano tefal.

kuspitka
23. feb 2010

orsulka dam a poriadnu.

cikyta davame jej zahustene mlieko co nam povedala na gastre a ten gel neviem donej napchat.
onak inak aj po gele revala ako besna.
este je aj alergicka aj na telku tak u nas sa nepusta.

kuspitka
23. feb 2010

inak citala som tu len neviem kto to napisal,ze budu mat darcu spermii

cikyta
23. feb 2010

Striekačkou do boku líčka a bude!Po kuskoch aj na 5 x 🙂
Ten nutriton robi v brušku beton,niekedy riadne zapeká a može ju bolieť bruško.

kuspitka
23. feb 2010

cikyta nas nezapeka aj cvicime.pekne sme aj dnes kakali vsetko.
tak to skim este tak uvidim co stoho bude.
len ja neviem narabat tou striekackou ,ked jej triekne rychlo tak to vi pľuje ,ako vsetko

cikyta
23. feb 2010

kuspitka-ano Dasah to pisala.
Po kuskoch jej to striekaj.Bude nutená to preglgnuť.A napokon jej to aj zachutí po čase,lebo je to sladke.

kuspitka
23. feb 2010

cikyta skusim uz aj tak mame snov poriadne trampoty .take dieta ako mame my asi nuk nema

kuspitka
23. feb 2010

asah aj my mame darcu na spermie.ak nieco chces vediet napis ale ip

wolfskinka
23. feb 2010

kuspit aj ja mam fetalku "tefalku" 😀

kuspitka
23. feb 2010

wolfi hej super

cikyta
23. feb 2010

Kuspitka-nám plakávala skrz reflux do 4 mesiaca skoro,ale vždy sme ju tým gelikom ako tak uspali,ked bolo najhoršie ☹ Takže len pevne nervy.Bude fajn potom uvidíš...Len vydržať 😉

cikyta
23. feb 2010

Kamilka trpí viac ako vy 😢

kuspitka
23. feb 2010

cikyta,ked ti je to luto nechat plakat,ale ked nieje ina moznost tak uz aj to musi byt.
skusim jej to dat aj dnes ,ked sa napapa.ani caj nechce tato nasa

kuspitka
23. feb 2010

cikyta ja uz prichadzam aj o mlieko co som uz chora sama so seba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre