• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
kamulienočenkaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahoj smejko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj tebe brmbolček.......zas si to rozvietila celú stránku :slight_smile:))))))

a pozdravujem aj nasse maminky...cikytku, survi, domcek, lucul, mzuzku, kuspitku (tá sa teda dávno neozvala!!!!), zuznaku (o tej už ani nehovorim!!! ), gaaabi (tá aspon riadok napise :slight_smile: ) aj vsetky ostatne... :wink:
5. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček...no ms mešká, teda dnes som 30dc, ale nejako sa na to nedržím, lebo aj pri iui mi utroš posunul ms a pokiaľ mi doktorka vybrala všetky vajíčka, tak z čoho by som asi tak krámovala???..teda to len moja logika mi tak hovorí :sweat_smile:

orsul...a ty tu čo pokrikuješ?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

žienky...čo chystáte na víkend??
5. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naše maminy majú iný program :slight_smile: ale verím tomu, že si na nás občas spomenú :wink: lebo my na nich myslíme stále

inak včera ste spomínali minku, tuším brmbolček...ona mala ísť do brna na to KETko a tiež by ma zaujímalo, ako dopadli...
5. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...aaaaaaaaaale nemôžem tu v práci vykrikovať...tak aspon tu si povykrikujem :grinning: :grinning: :grinning:

ja dnes idem na kluturu, už sa velmi tešim...zajtra idem na 3 hodinove cvičenie...spolou tam bude, zumba, step, bossu, pilates.....to centrum kam chodim robi takuto akciu.....jupíííííí v nedelu ideme so svokrovcami do cinskej restiky na obed...a vikend za nami :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kami...ono aj to sa može stať, že utros posunie,alebo uplne odstavi mrchu.....ale to nie je tvoj pripad....je ti to už jasne trosku????? :grinning: :grinning: :grinning: doležite je, že neprisla, tak ako by mala prist...a to je pozitívne!!!!! :wink:
5. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja, tak si len zakrič, veď aj to treba, aj ja to niekedy doma robím, fakt že to pomáha, uvoľňuje energiu a tak :grinning:

no len sa prosím ťa zas nedokalič na tom cvičení, dávaj si na seba pozor, okej?? nie že zas v pondelok budeš informovať, že vytknutý kotník a tak...
a jo jo, už mi to je jasné, len sa neviem odhodlať na ten test...kedy sa može testovať, alebo inak...kedy je už jasné, že výsledok je zaručený???

no my ideme v nedeľu tiež na obedík..k svokrovcom...teta mala narodky, teda 70, tak bude zas obžerstvo
:sunglasses: :sunglasses: mňam, dala by som si taký fajný zákusok...
5. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAMI... ved to som nevedela, že či už tam mala ist....... tak hada, sa ozve a da vediet..... :wink:
5. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik dik

kamka boli sme muzovym sluzobnym autom, :grinning: hartel mi hovoril ze ma stretava s autom, to moje je skratka neprehliadnutelne :grinning: :grinning: :grinning: , a speci pridel TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

marti no super, tak frcis na clostile ...

:grinning:
5. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka výsledok nie je nikdy zaručený. Mne test ukázal že som tehu už na 7 den, aj krv bola pozitívna, ale potom ..... :cry:
5. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik tak ty v sobotu budes cvicit zhadzovat co sa da a v nedelu to naberies :grinning: :grinning: :grinning:

kamka- ja to uz vidim jasne , menzes ti uz bude iiba meskat , je ti to jasne ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som testla az den pred kontrolu cize na 15 den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Martulik- kde je ? pracuje ?

Ciky... - halooooooooo Sisinka uz sme hore ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ci sa gulujeme :grinning: :grinning: :grinning:

Wolfi- tak ako si pochodila ?
5. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vam prajem všetkym :slight_smile: u nas vonku sneh akoby mala byt znova zima a ja som sa už vytešovala,že konečne pride jar.... ako sa mate?? dufam,že vam ide všetko podla vašich planov :wink:

orsulka,tak celkom akčny vikend Ťa čaka,tak fakt ako piše kamka pozor na končatiny :sweat_smile: nech sa nedochramaš :wink:

kamka ja som testovala 10den po ET a ešte 14den...na 15den som bola v Heliku

marti tak vysledky su suprove,už len nech sa to tehu pekne udrži až do 40tt, :slight_smile:

janula,janica,wolfi,mzuzka ,kiari ,brmbolček a ostatne :dizzy_face: čauko
5. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek dobre, poradna vsetko ok, akurat tlak som mala nizky 105/60 tak si idem dat kavu nech mi ho zvysi a samozrejme zase som malo pribrala, kazali mi viac jest .... :grinning: :grinning: :grinning: ved jem aj v noci :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek.....no presne......idem v sobotu cvičit,aby som v nedelu mohla žrať!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

kamka...to testovanie......no...ved vieš, že nikdy nie je zaruka........ale ja som nikdy netestovala skor ako na 10 den po ET...podla mna sa neoplati skor......teda ktorý den si ??????
5. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nejem ale zeriem aj v noci a na poardni mi pvedia, ze mam jest viac, tak ja uz neviem ci mam jest od nevidim do nevidim :grinning:
5. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som gulka vytestovala 10 den po ET bez PK
5. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak ja som čo to porobila lebo dnes mám zajačie umyslí skôr zutekať z práce ako vždy veď je piatočeeeeeeeeeeeek ........ :dizzy_face: :dizzy_face:

kamka a čo cez víkend ?? no pravdepodobne keď sa to počasie umudrilo tak asi lyžovačku abo plávanie ešte neviem ale viem že doma nebudem ....a klasika v nedelu obed u našich alebo u svokrovcov.... :dizzy_face:

orsulka tak ty budeš taká akčná cez víkend , také športové akcie mám rada tak si to uži babula a spálenú energiu pekne v nedelu dobehni :dizzy_face:

wolfi tak poradňa ok ??? :wink:

brmbolček ahoj ešte že si mi pripomenula toho cikynho záhradkára..... :grinning: :grinning: :grinning: šak skusim navrhnúť drahému či mu to postačí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ty si vlastne v sobotu bolo o koľkej na tom vklade?
5. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ciky naša je kde ??? :confused: :sweat_smile: alebo že by zase Sisa urádovala ????
5. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani hej poradna ok, az na ten nizky tlak

asi sisinka uraduje, vcera som ju obzerala fesandu v heliku, ma cestne miesto uplne hore v strede na tabuli
5. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, hlásim príchod od gynekológa... Z kultivácie mi vyšla "candida", zatiaľ sa mi nijak neprejavovala, ale už zo 2 dni teraz, keď som dostala mrchu - tak cítim akési svrbenie, hneď ma napadlo, že to bude asi tá pliaga. Tak mi dal nejaké čípky a krém na 3 dni, tak hneď po krámoch sa preliečim a ideme na "plodenie". Wolfi, tento cyklus ešte ideme skúsiť bez clostilu, ak sa nezadarí, tak potom na ďalší pôjdeme s clostilbegytom. No a ešte Krajko povedal, že ak otehotniem, tak mi naordinuje aj nejaké injekcie na riedenie krvi, aj keď sú trombofilné stavy OK - vraj preventívne..
Wolfi a aké máš "neprehliadnuteľné" auto? A kde je Silvinka v Heliose? Na tej nástenke v čakárni, hneď pri vchode?
5. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
kami, ja som testovala na 5 den po ET a mala pekne viditeľneho ducha a potom každym druhym dnom druha čiarka tmavla, aj ked sa to neskončilo tak ako si predstavovala, ale dá sa testovať aj skor... :slight_smile: držím palce
5. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja slubujem, že si budem davat bacha...ved si beriem aj dvojo topanok.....jedny aj take vyssie nad členky, aby pri bossu bol členok spevnený :wink: :wink: :wink:

wolfi....myslím, že to mávas tak naopak niekedy.....tak navrhujem,aby si prestala jest.....a začneš priberať !!! :grinning: :grinning: :grinning:

janula.......ty volas až zajtra????? a hned povedia, že ides na vklad??????? :confused:

survi....ahoj moja.......Timko poslucha ?????

no a SISI????? moja princezná ?????? tak to je najznámejšie dieťatko Heliosu!! :grinning: :grinning: :grinning: a asi aj nevačší čertík bertik!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martulik a tá candida je čo ??? prosím ťa ja som z niektorích vecí úplny blbec .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Silvinka je u Krajka v ordinácií :dizzy_face:
5. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti Toyotu Rav4 a vpredu mam obroooooooovsky rám, ako na tanku, aby sa mi nic nestalo, ked niekde s tym napalim ram to udrzi, muz mi ho tam dal kvoli bezpecnosti, a ked som s autom zahucala do priekopy a postavila ho na tu radlicu tak nebolo ohnute vobec nic, kamku som viezla tak preto vie ake mam auto v ziline je len jedno jedine s atkym rámom vpredu
5. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach tak, takže keď také auto zbadám, tak viem, že si to ty :grinning: :grinning: :grinning: .
Janicca - candida je taká bežná skoro neškodná baktéria - kvasinky sa to volá ľudovo, ale keď sa premnoží tak spôsobuje svrbenie a taký tvarohovitý výtok..
Orsulik, aj ja idem asi dnes do posilky, už sa celkom teším - vybijem si energiu :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti aha tak to som ešte nemala a dufam že ani nebudem ....tak sa rýchlučko daj do poriadku a potom šup šup na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to buď rada... Mne sa to vždy objaví, keď užívam antibiotiká... Takže, keď som v januári dobrala tie na boreliózu, tak sa mi to samozrejme objavilo....
5. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti presne tak velky modrý dzip s obrovskym ramom vpredu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MARTULA.........tak si riadne daj do tela....to v posilke ide....druhy den svalovka!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula...boli sme na 9.30, ale najskor sa opýtala odkiaľ sme a či to stíhame...tak na zajtra držím palce :wink:
5. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok