Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
7. mar 2010

Ciky ja tušíííííííííííííííííííím tak radšej sa nebudem nič pýtať..... tíško psssssst to je naozaj dôvod na spev ........ 😉 😉 😉 😉 😉

orsulka
7. mar 2010

aaaaaaaale...myslím, že dobre...vcerajsia skusobna lyžovačka dopadla celom pohodovo,aj ked noha bolela trošku, a tak sa rozhodol, že zajtra pojde do toho Talianska s partiou na lyžovačku....takže momentálne su s chananmi na nákupoch...a pod chvilou mi vola, že je v Tescu a nevie kde co má hladať .-)))))))
po lyžovačke pojde este na kontrolu k rehabilitacnej doktorke a hádam sa to už vsetko skonci....dame papier na poistovnu, nech co to z poistky zaplatia🙂))))

a ja idem mat volný tážden .-)))

brmbolcek
7. mar 2010

orsulik- a tebe nebude smutno ? 😢 😢 😢 Ferko bude mat od zajtra pansku jazdu ??? 😎 😎 😎 To je zlate ze ti bude volat 😀 😀 😀 to su nasi milacikovia, preto ich mame radi a nedame si ich 😀 😀 😀 a ty ho mozes nasmerovat aj niekam inam ako su cokoladky , zmrzlinky atd.... 😀 😀 😀 Tak Ferko tu nozku zrehabilituje v taliansku 😉 😉 😉 a sup dr. nebude chapat ze ako to dobre vyliecil 😉 😉 😉

janka- ahoj ako ? 🙂 🙂 🙂

janicca
7. mar 2010

Orsulka tak z teba bude slamená vdova jak sa povie to bude veget !!!! nebude treba nakupovať ,vyvárať budeš sa venovať len sama sebe tak trošku ti závidím .... 😉 😉 )))

janicca
7. mar 2010

brmbolček ahoj .... 😉 😉

babulky ospravedlňujem sa ja som sa ani nepozdravila...... 😝 😝 tak ešte raz ahojte moje krásne a prajem fajn nedelný večer . 😵 😵 😵

orsulka
7. mar 2010

brmolček ...janicca....presneeee!!!!!! budem aj ja vegetovat...teda oktrem toho, že budem normálne pracovať......

a drahy sa sekol, že musi schudnut, tak si dal poradit a jedol dietne a vecer skoro vobec, chodil krano plavat....a vetre neverte ma za týžden apol 4 kg dole!!!!!! tí chlapi to maju nejake jednoduchšie alebo čo kurnik!!!!

cikyta
7. mar 2010

To nič Orsulík,že ste nič nevyhrali,aspon je pravda,že sprostí maju šťastie 😉
A dostala si klinček??? Jéj,ako k MDŽ. 😅
Jani-tušíš? Haha,niesom tehotná.........či hej?
Ferkovi držím palce,nech má už nôžku,ako rybička! (či skôr koník) 😅 Ale hlavne ZDRAVUCKU 🙂
Brmbolcek-ta budeš mať inak vysmiate dieťatko 😅

brmbolcek
7. mar 2010

Janka to je v poho tak prajem pekny vecer 🙂 , dobry vecer 🙂 , vitaj u nas 🙂 , servus moja 🙂 , ahojcek 🙂 , papa 🙂 , cau 🙂 , a este neviem ake pozdravy ale sme radi ze si tu 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

orsulka- a ty si neplanujes vziat tento tyzden jeden den volna ? 🙂 🙂 🙂 ked oddych tak naplno 😀 😀 😀 😀 , a ako stierkovanie ? uz ti brasko ostierkoval ci posleme maleho labudu 😀 😀 😀

Ciky- myslis ??? 😀 😀 😀

cikyta
7. mar 2010

Jani-ešte že si sa pozdravila,už som sa strašne urazila 😠 😀 Tak odpušťam...
Orsulík,aj moj by sa mohol tak zaťať...ale ako ho donutiť.Sa mi zdá,že ked už máme Sisu,kašle na seba a je stále viac a viac širší a tvrdí,že ved už má dieťatko,aj mna,tak sa nemá komu páčiť ☹ a je spokojný.No mna to trápi...lebo aj po zdravotnej stránke to nieje dobre,nielen tá estetika (a erotika 😀 )

cikyta
7. mar 2010

Brmbolcek-Labudu treba šetriť-bude stierkovať už čochvíla vo svojom,aj ked......Orsulke vždycky pomôže 😉 O tom potom

brmbolcek
7. mar 2010

Ciky- ber to tak ze u orsul sa nauci , a u teba v novom uz pojde na ostro 😀 😀 😀

cikyta
7. mar 2010

Aha hej.Tak OK Brmbolcek.
Idem vytriasť Labudovi bebeno.......prídem.............

janicca
7. mar 2010

Orsulka keď moja sám najlepšia polovička nie je doma tak to ako keby som mala takú malú dovolenočku ..... 😵 😵 😵

ináč ja sa musím pochváliť ja som schudla 5 kg za dva týždne tak tiež začala som plávať ,trošku som upravila stravu a hlavne sa večer neprežieram a má to niečo do seba .. 😝 😅

Ciky tak to či si tehu má ani v zadku nenapadlo .... 😝 😝 😀 😀

brmbolček tak tvoju pozitívnu náladičku obdivujem..... 😉 😉 😉 aj mne sem tam pošli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
7. mar 2010

hihihihihihi.......

nemam ostierkovane a obrachovi ani chýru ani slichu....nech...ved niekoho zoženiem, kto to pride urobit....alebo žeby som sa to fakt naučila sama, a potom Cikytke už v pohode ???? 😀 😀 😀 😀

Ciky...to ten chlap musí naozaj chcieť sam....no moj odjakživa športoval a stale niečo robil, a ked chce byt v tom dobry, potrebujem predovsetkým behat..na to aby behal a rychlo nemože so sebou vlačit pneumatiku.....a tým že bol 3 týždne bez pohybu, tak nabral...a začal sa bat, že nal yžovačke nebude mat kondičku a nebude s nimi stihat aj keby mal nohu zdravu.....no on sa zatne a ide to....

ale este nieco...mal v pondelok celkom silny zachvat z refluuxu...ja už som s nim skoro letela na pohotovost co mu to neslo prejst.....preslo tak o dve hodiny, co sa doteraz este nestalo, a nezaberalo absolutne nic.....takže dalsie dva dni si dal poradit a jedol len suchare a caj, aby sa žaludok a pažerak vycistil...takže aj to mu asi pridalo.... to su tie zdravotne problemy co spominas, resp. obavas sa...

janicca
7. mar 2010

Ciky a tebe osobne ospravedlnenie !!!! 😀 😀 😀 stalo sa mi to prvý krát v živote a druhý krát v spoločnosti že som zabudla pozdraviť ..... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
7. mar 2010

janicca....bola lyžovačka??????????????????????????

brmbolcek
7. mar 2010

Janka- tak to gratulujem 5 kil 😉 😉 😉 ale ked si precitac o dve strany do zadu hodila som tu jeden receptik pre mlstne jazicky 😀 😀 😀 vola sa to citronovy puding , skus a uvidis ze 5 kil sa ti vrati 😀 😀 😀

jankamoja zlata pre teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulik- Tak zajtra dam na znamost do fanradia, ze sa patra po braskovi aby prisiel STIERKOVAT, urcite to pomoze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 orsulik- tak to ferko schudol vdaka tebe, ze bol na sucharoch ale predtym sa trapil refluxom....... no radsej nech ho zle chvile obchadzaju a sprevadzaju tie stastlive 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

.. a ktoze dnes FETALOVAL ????? 😅 😅 😅 😅 😅 pochvalte sa , ja som to nebola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
7. mar 2010

jajaja...ja som fetalovala....aj predvcerom .-))))

janicca.....super že 5 kg...za dva týždne ...to by som aj ja chcela........ale ja viem v com je problem...ja sa sice hybem, ale aj žerem......možno nežerem, ale určite by som mohla menej.......
mohla by som prekvpit draheho že kym sa vrati, dam dole aspon 4 kg!!!!!!!! nebude vidieť, že hladujem celý týžden!!! 😀 😀 😀

no...už sa otvaraju dvere a nákupca dorazil......tak ja jdu........ 😀 😀 😀

čavko bavko....

SISI pusinkuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!! prosíííím....

a vam dievčatka pekny vecer...cmuky

brmbolcek
7. mar 2010

orsulik aj tebe 😀 😀 😀

Wolfi- vidim ze modra garderoba prevlada 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
7. mar 2010

ahoj baby, tak a je po vikende,

dnes som zhresila dala som si kavicku aj trochu coly, boella ma hlava, zabralo .. lepsie ako ibalgin.
Dostala som 2 kupony na zlavu detských veciciek v Tescu tak som ich minula, kuknite albumik , sme s muzom nakupovali Gulkovi veci, sme sa tam hrabali asi polhodiny .... a rehotali sa

orsul len nehladuj potom je z toho JOJO efekt to co schudnes priberies 2x

janicca
7. mar 2010

Orsulik lyžovačka nebola vôbec bo drahý mal v sobotu a v nedelu frolbalový zápas on je tiež taký akčný ako tvoj Ferino 😉 ....tak mi bolo aj trošku ľuto že sme nešli lebo bolo krásne počasie ale na budúci týždeň je to tutofka a berem aj krsňatko.......ale bola som plávať včera aj dnes takže som si to trošku vynahradila ..... 😉 😉

brbmolček ďakujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ináč dnes som robila tie jablkové lievance čo som našla v druhej témičke šak vieš v ktorej a dala som si dva aj s nutelou to bola mňamka 😉 ))) ale ináč keby že sa neobmedzujem tak zožeriem ich aj s tanierom .... 😀 😀 😀 😀 FETALOVALA som včera ... 😀 😀

wolfskinka
7. mar 2010

brmbolcek .. prevlada lebo nic ine nemali a mala som kupony na 40 euro a akcia bola ze ked kupis za 40 euro 16 ti vrátia a uz to bolo vybrakovane, ale aj tak oplatilo

brmbolcek
7. mar 2010

janka- ano viem viem, jablkove lievance..... videla som ich v inej teme ale som rada ze to ma dobre ohlasy 🙂 🙂 🙂
a kedy ides ku gyndososvi na dalsiu kontrolu ak si pamatam tak si zatial na clostyl... teda si uz bola , a teraz kedy kontrola ? 😉 😉 😉 a to uspesna a pozitivna la 😎 la 😎 la 😎

janicca
7. mar 2010

Orsulik šak o tom to je o prežieraní a ešte keď sú polovičky doma tak sa len vyvára všelijaké mlsnoty a tam zob sem zob a už idú kilečka... 😀 😀 😀 tak páááááááááááááááá

wolfi ahoj tak s drahým ste sa riadne vybláznili a nákupy už prebiehajú v plnom prúde ...kukla som krásne dupačenky ste nakupili.... 😵 😵 😵 ale šak jedna káva veď to sa môže a či nie ???? veď určite nepiješ nejakého turka na šlaken traf.... 😉

brmbolcek
7. mar 2010

wolfi- dobre si urobila, taku akciu treba vyuzit 😉 😉 😉

wolfskinka
7. mar 2010

janni nakupy zatial neboli v plane ale dostala som vcera tie 2 kupony na zlavu tak som ich minula, 16 euro ti nikto neda len tak

janicca
7. mar 2010

brbmbolček tak mrchu čakám v utorok ...... 😉 a či bude pozitívna ??? 😝 😕 to asi eeee ...tak potom zase clostil,včeličku a šup šup šup a potom zase a potom už dosť a smer ala Helios....asi tak.... 😉

janicca
7. mar 2010

wolfi ale určite ste si urobili náramnú radosť a teraz sa z toho tešíte.... 😵 😵 😵 a to je základ nakúpu pre mimi.. 😵 😵

janicca
7. mar 2010

wolfi tie kúpony si mala z tej tesco CLUB karty ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre