Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
9. mar 2010

Dasah- 😔 Je mi to tak luto...

brmbolcek
10. mar 2010

K U K 😎 😎 😎 K U K 🙂 🙂 🙂 K U K 🙂 🙂 🙂 K U K 😵 😵 😵

brmbolcek
10. mar 2010

Pekne ranecko zienky 😀 😀 😀 😀 😀 jw streda viete to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Wolfi- v akej cukrarni si kupovala zakusky ? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 uz ti je lepsie ? malemu to nesadlo musis nejaky slahackovy mu kupit 😉 😉 😉 😉 Skusila si fatru si dat mech sa ti odgrga a uvolni ......

janka- ako si vcera pochodila u usneho ? a vcera ti mala prist navsteva, potes ma ze neprisla 🙂 🙂 🙂

krivka- dakujem 😉 😉 😉

Orsulik- tak ako vladnes sama doma ?

kamka- ako reagoval pan manzel ??? 🙂 🙂 🙂

ostatne maminy a deturence snazilky a bojovnicky , srdecne zdravime 🙂 🙂 🙂

orsulka
10. mar 2010

dobre ranko hviezdy jasné .....

dasah....to ma moc mrzi, že to nevyslo ani do tretice...kurvajs...presne viem ako sa citiš........ 😔 😔 😔
a vieš aspon pricinu, alebo aspon približne, že v com je problem???????

brmbolcek - aj tebe dobre ranko smejko 😉

ja si doma vladnem tak nejak v pohode, a už sa to prejavuje , že som sama, celu noc som spala zle a bola hore každu tretiu hodinu......no to ja to mam tak, že nejak neviem spat, ked ni je doma.....ono a to časom zlepší, za par dní....ale to už pride aj domov, kym sa ja ustálym 😀 😀 😀 vcera som mala s deckami trening, tak poobedie ubehlo rychlo 🙂))))

kamka....drahy už vie????????????????

brmbolcek
10. mar 2010

Dasah az teraz som si precitala ze prisla nezelana navsteva, ale ked Krajko povedal ze nieco vymisli tak hlavku hore pockaj kym skonci menzes a uz sa dohodnete na dalsom postupe....... 🙂 🙂 🙂 inak stavaju sa aj zazraky 🙂 🙂 🙂

orsulka- vezmi do rucky nejaku dobru knizku a citaj , citaj, citaj a na druhy den nam budes pisat dej o com to bolo a mi budeme pri tom usinat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pial ti drahy ? vzdialeny daleko od teba je v poriadku ? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 musia mat krasne pocasie ale zimno 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
10. mar 2010

brmbi......vcera volal....rano poobede aj večer... 😀 😀 😀 😀 ael večer som mu už len robila sekretárku, že co potrebuje vybavit 😀 😀 su v pohode a užívaju si talianske svahy....a buduci rok pojdem aj ja!!!!! lebo sa im podarilo posunut o tyžden termin.....takže po vyplatách bude a budem moct ist...jupíííííííííííííííí 😵

marta222
10. mar 2010

....bré ránko kočky všetkým prajem 😉 .
brmbolcek ako vždy rozdáva veselú náladičku - len tak ďalej 😉 ,
dasah - to mi je ľúto, neboj raz sa to určite podarí,
orsulik a nebojíš sa v noci sama? Ja by som sa bála 😒 ...
A kde máme janiccu? Ostatné dievčence asi ešte spinkajú...

brmbolcek
10. mar 2010

orsulka- no neviem neviem, ci uz dovtedy nebudes v poboznom stave , nebola by som si taka ista tou lyzovackou aby si uz nelyzovala s kocikom, velmi ti to prajem 😉 😉 😉

Martulik- tak dnes je teda radost u teba v praci 😀 😀 😀 stale cisty vzduch a sefik tam niekde daleko od teba 😀 😀 😀 tak uz sa tesis na vikendik ? a co hrniec ultra varila si v nom vcra nieco ? ako na posledy rozvonavene pecene zemiacky ktore som az tu zacitila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
10. mar 2010

brmbolcek, nie nevarila som vcera nič v ňom, včera sme mali francúzske zemiaky v obyčajnom pekáči 🙂 ... Ale cez víkend hádam niečo v ňom ukuchtím 😉 ...
orsulík, tak ty si taká zdatná lyžiarka, že si trúfaš na svahy do Itálie? No, ako píše brmbolcek - ktovie, čo bude o rok, však 😉 ?

brmbolcek
10. mar 2010

Martulik ved to mas taky sviatocny hrniec naa vikendik, verim tomu ze on potom aj tak chuti 😀 😀 😀

A my sme vcera boli pozerat interierove farby, veru ze sme aj kupili par kyblikov no neodolala som cela rodinka vyberala 😀 😀 😀 😀 vybrala som si smotanovu, pomarancovu a nadherne zltu ale ta zlta je ozaj krasna no a este mi ostala lezat krasna zelena ale pre tu si este le pojdeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 k tomu momentalne riesime vonkajsiu fasadu dali sme projekt domu navrh tak nam navrhnu fasadu a do konca tyzdna si ideme pozriet vizualizaciu..... 🙂 🙂 🙂 Teraz sa hram na takeho maleho architekta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
10. mar 2010

brmbi...no bodaj by si mala pravdu dievča .-))))

ahoj MARTI 😉 práve ,že nie som zdatná lyžiarka, ale tam maju super svahy pre začiatočníkov.....su dlhe aj 3-4 km......a žiadne prudké zrazy, takže tam sa ja - amater možem vyblázniť a nemusim mať strach, že v polovici kopca pride nejaky strmaák 😀 😀 😀

inak ja sa doma sama nebojim...s tym nemám problem 😀 len neviem bez neho dobre spat.... 😀 😀

marta222
10. mar 2010

brmbolcek, staviate chalúpku alebo prerábate?
orsulik, to je jasné, že keď si zvyknutá, že máš drahého pri sebe, tak sa ti zle zaspáva bez neho 😉 , to je u každého tak... Ja sa tiež sama doma nebojím cez deň, ale v noci by som sa asi bála sama 😉

brmbolcek
10. mar 2010

martulik...- postavili sme novy katalogovy bungalov..... 🙂 🙂 🙂

orsulik aspon vies ako sa zariadit do buducna , chc to nejake male mile pritulne steniatko, ktore ta bude strazit 😉

marta222
10. mar 2010

brmbolcek, a už tam aj bývate? Či ešte len zariaďujete a dostavujete... Či sťahovanie bude až po narodení brmbolčiatka?
orsulik - tak na lyžovačku ti stačí ako sa hovorí "somárska lúka", však? To si na tom podobne ako ja s tými bežkami - stačí mi aj naša záhrada 😀 😀 😀 .

brmbolcek
10. mar 2010

Martulik , no do noveho uz pojdeme s malym brmbolcekom 🙂 🙂 🙂 Este mensie upravy zariadovacie ale uz tam budeme coskoro byvat 😉 😉 😉

orsulka
10. mar 2010

marti...presne tak.....somárska....to mi kludne staci.... 😀 😀 a ked sa rozbehnem ku koncu lyžovačky, hádam aj nejaku ťažšiu ujaudovku zvládnem 😨))))

no nič...idem do práce...... 😀 😀 teda už som tu,ale idem pracovat!!! 😀 😀

marta222
10. mar 2010

No, veď aj ja som v práci, ale keď mne sa strašne neeeeeechceeeee.... Kocúr (šéf) tu nie je, takže ako sa hovorí - myši majú voľno. No, len keď to za mňa nikto neurobí, takže robota ma počká....
brmbolcek a to máte ten domček v Žiline, či niekde v okolí?

brmbolcek
10. mar 2010

Martulik- na jednej strane je fajn, ze mas sefa prec aspon mas klud a pokoj a na druhej strane ta laka taky odpocinok, tak si uvar kavicku , nadstav klavesnicku a trosku sa premoz a ani sa nenazdas a uz pojdes na obedik alebo domkov 🙂 🙂 🙂

a domcek mame v ziline blizko okolia ziliny 😉 😉

janicca
10. mar 2010

AHOOOOOOOOOOOOOOOJ DIEVČENCE ................. 😉 😉 😉 prajem fajn deň ........ 😉 ))))))))

daška ja neviem čo k tomu dodať ale snáď raz to musí prísť tak hlávku hore ja viem je to ťažké ..držím palce 😉

Orsuli,Martulik čafte .. 😉 a ja som najradšej keď mám drahého domka a každý večer ma pobozká a povie mi že ma ľubi a bez toho sa mi veeeeeeeeeeľmi tažko zaspáva keď nie je doma.....

tak včera som bola u tej ušnej tá ma pekne vyšetrila a poslala na rengen....mne puká v sanke tak že ta bolesť môže vznikať aj z toho,buď mám poškodený žuvací kĺb alebo tam mám nejaký výrastok šak uvidím čo z toho bude ale viem že si tam vrtať určite nedám..... 😠

brmbolček ahoj babula.....
😵 😵 😵

brmbolcek
10. mar 2010

Janka ahoooj moja- a dalsie stanovisko bude ake ? teda mas pokazeny zuvaci klb a uvidime co ten renget prezradi ....bude sa dat s tym nieco robit aby sa to dalo do povodneho stavu ?

marta222
10. mar 2010

Ahoj Jani, tak prečo tak prudko žuješ 😀 😀 😀 ? A kedy ideš na rengen?

janicca
10. mar 2010

no ja naozaj neviem z čoho to môžem mať ......možno by som aj vedela ale to sa tu nehodí nesmiem byť vulgárna bo by ma adminy hneď zrušili ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marti no nesmiem žuť žuvačky čo ja ani nežujem a nesmiem jesť veľké ks .... 😝 😝 a za chvíľu mi zakážu trtošiť a to sa môžem ísť rovno odstreliť......... xixiixixixi😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolček to neviem aké bude ďalšie stanovisko ale viem že po tom vyšetrení ma to už asi v živote bolieť nebude.....už len to mi chýbalo chodiť po mudr pudr nestaťí jeden problém ??? do kelu aj z robotou.... 😠

brmbolcek
10. mar 2010

janka- dnes mozes dnes je streda 🙂 😀 😀 😀 dnes by to slo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
10. mar 2010

dobre ranko

survi, zaciatky su tazke, ale neboj zachvilu to bude ok a pospis si aj ty

brmbolcek v cukrarni v Lidli pri slovene , fatru som skusila, pomohla, vcera som skoro nic nejdela, dnes uz je lepsie, akurat mam zase o kilo menej

brmbolcek
10. mar 2010

wolfi- no hlavne ze ti je uz lepsie... kila dobehnes 😀 😀 😀

wolfskinka
10. mar 2010

brmbolcek, ale viac ako ta fatra mi pomohlo pivo, vypila som pol flasky piva a tak sa mi grgalo ako staremu chlapovi v krcme a to som potrebovala, hned sa mi ulavilo ..... 😀 😀 😀 a gulko v noci spala ako mimino, dostal svoj pridel alkoholu ... xixi

janicca
10. mar 2010

brmbolček dnes by to ozaj šlo ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to máš pravdu jak som začal chudnúť tak mi začal chutiť sex............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi bréééééééé ráááááááánečko to je super že už je lepšie som rada že ti ta fatra pomohla tak sa len pekne kuríruj a žiadne koláče nie domáce nedoporučujem keď si tehula........ 😉

wolfskinka
10. mar 2010

janni tak to si pis, ze ziadne kolace, stacilo mi ...

fatra pomohla ale viac pomohol Velopopovicky kozel 😀 😀 😀 😀

janicca
10. mar 2010

wolfi no toto take nie fatra ale pivo a myslím že si dobre urobila veď pohár piva nemôže uškodiť ........ 😉 samozrejme myslela som 2dcl pohár............ 😀 😀

marta222
10. mar 2010

jani, vieš ako sa to hovorí: "Keď sa darí, tak sa darí". Keď sa začne niečo serinkať, tak už to ide.... Tak hádam ti niečo zistia a pomôžu ti...
wolfi, v tej cukroške si aj my kupujeme zákusky - majú tam výborné.... A ktorý ti nezapasoval? Síce, spomínam si, že sme tam raz kúpili veterníky a bolo tam kopec takého toho hnusného maslového krému, nie šľahačka a nemohla som ho ani dojesť... Ale, keď sme tam, vždy si kúpim aspoň marokánku - tie zbožňujem 😉. Tak dúfam, že je už lepšie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre