Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
10. mar 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa by som si dala ale neviem co by na to povedal gulko ☹

janicca
10. mar 2010

ale wolfi a také s mliečkom môžeš či ani to nie ???... 😉 😉 😉

wolfskinka
10. mar 2010

no po tom vcerajsom pive a kole, co som do seba skusala liat na pregrgnutie asi by som nemala, radsej nie, aj ked mam na nu strasnu chut

janicca
10. mar 2010

Wolfi vieš existuje taká caro káva tu si neskúšala ??? že vraj to je z nejakích cereálií a mne celkom chutí ... 😵 tak vyskušaj a uvidíš ja som si to robila jedna k jednej ..... 😉 no ale koa píšeš po včerajšku by to bola asi na poriadnu srajdu.... 😀 😀 😀 tak radšej nepokúšaj ..... 😉

monita81
10. mar 2010

dobrý den,dobrú chuť a príjemné posedenie pri kávičke 😀
ninijana my sme boli 3krát u Kubiša a vždy nám robil len spermonogram bola v nom síce aj morfologia ale neviem či vám to bude stačiť. 😅

janicca
10. mar 2010

monita ahoj a ďakujem kávička už vypitá ...... 😉 😉 😉 😉ak sa smiem s pýtať kedy plánuješ druhé kolo IVF .. 😉

začína ma poriadne gebula bolieť to sa hlási asi mrcha mrchatá..... 😠 😠

monita81
10. mar 2010

😢 ahooj jani ja som si ju akurát zaliala.nám teraz Krajko navrhol skusiť 2krát IUI a keby nič tak ideme na 2kolo s IVF.teraz už 3 den papám clostil,v utorok idem na UTZ,takže asi na druhý týžden nás to čaká,no teda ak sa nič nestane ☹

kamka17
10. mar 2010

no čafte...sorry, musela som dočítať knihu 😅 takže vôbec na vás nekašlem...marti...ale už som tu...
a mám nový pc..teda nie nový, ale od drahého z práce vyradený...asi na mdž...ale je pomalý, ale aspoň má diakritiku 😎

no drahý sa asi tešil, je neviem, lebo sa tváril tak neutrálne a nechápal, že prečo je jedna čiarka bledšia a druhá tmavšia, tak som mu to musela ešte aj dnes vysvetľovať a aj návod na použitie čítal...tak ešte jeden pokus cez víkend urobíme a sláviť sa bude až potom

no a stretko...pri tých mojich vychádzkach veru neviem, ale niečo vymyslíme

inak zas mám stavy, že nemôžem spávať, v noci som hore, cez deň nezaspím, len ledva hladím na oči...no radosť...inak ešte mi nedocvaklo úplne, že som tehu, ale brucho ma bolí tak dosť kvalitne, takže aspoň to mi to pripomína

a idem asi aj ja dať ešte jednu kávu, keď už ten zelený čaj sa v tehu nemá piť 😒

janicca
10. mar 2010

aha tak aj ja teraz frčím na clostile ... 😉 my sme vôbec neskúšali IUI hneď sme išli do IVF tak neviem čo nebolo dobre skusiť aj naprv IUI a potom IVF....po neúspešnom IVF Krajko navrhoval skusiť IUI a Gaťová že nie s takým spmg že to sa neoplatí tak teraz si vyber ale vôbec to nejdem riešiť som pevne rozhodutá ak to nevíde s clostil tak v juli IVF a to bude tutofka ..... 😵 😵 😵

janicca
10. mar 2010

Kamka bolo ti odpustené ak tá kniha stála za to tak to je ja sné ja to poznám keď mám nejakú rozčítanú a má záujme ....... 😵 😵 tak vieš ako chlapi asi mu to ťažko dochádza že bude tatom lepšie povedané asi je skôr v šoku ........ 😉 😉 😉 a stretko vôbec nerieš ty máš teraz iné starosti a nie tam s nejakými Štefinami sa stretávať...... 😀 😀 😀 😀 neboj niečo vymyslíme ....... 😉 😉

marta222
10. mar 2010

No, toto, tu sa veselo kávičkuje... ja mám rannú už za sebou a ďalšiu si dám až doma - kávovarovú - tá mi chutí poobede a doobeda mi chutí pracovná - smeťavá 😀 😀 .
Kamka, to máš ťažké s tými chlapmi - oni kopec vecí nechápu 😉 .... A kedy mávaš vychádzky? Či už si mala aj kontrolu zo sociálky? Pokiaľ ja viem, tak tehuliam moc kontroly nechodia, či?
Ahoj monita81...

marta222
10. mar 2010

jani a tvoj partner bol viac krát na spermiograme? Lebo, nám Krajko povedal, že spermiogram sa mení, čiže, keď sa robil len jeden, tak nevedel posúdiť, či je najlepší alebo najhorší, aj keď nebol bohvieaký.... A ja si myslím, že by ste mohli skúsiť aj IUI, ako sa hovorí: "Za skúšku nič nedáš". Ale, keď idete 18.-teho na ten kontrolný SPG, tak budete múdrejší, však?

marta222
10. mar 2010

janicca - že Štefinami 😒 , som hlboko urazená 😠

kamka17
10. mar 2010

jani..no ty si riada štefina, však ja by som sa práve rada išla odreagovať s vami niekam...ty ma vôbec nechceš vidieť, už mi to je jasné...no dobre, no ako povieš 😖

kontrolu som ešte nemala a oni ešte nevedia, že som tehu 😅 😉

janicca
10. mar 2010

aaaaaa kua niečo som asi riadne poserinkala ..... 😒Kamka,Martula,Wolfi hlboko sa vám ospravedlňujem že som vás nazvala štefinami ..... 😵 😵 😵 😀 😀 😀

Kamuštek no to je jasné že sa chcem s tebou stretnúť veď mne je s vami vždy tak supeeeeeeeeeeer ....... 🙂 )))))a myslím to úprimne .... 😵 😵

monita81
10. mar 2010

ahoj Marti,ja som bola teraz na PN 2 mesiace a neprišla kontrola ani raz,ale nemala som ani chuť riskovať 😅 nestojí to zato.teraz sa s tým neserinkajú. 😠
že Štefinami......hihihihi 😀 😀 😀 😀 to čo?

marta222
10. mar 2010

janicca 😀 😀 😀 , neboj ja som sa teda určite neurazila - kľudne môžem byť aj Štefina 😀 😀 😀 . Alebo, ak chceš, môžem byť aj SS a ešte môžem byť aj SSS - strapaté sprosté strašidlo 😀 😀 😀 - len nie z BBT - tam nechodím, odtiaľ nič nemám 😀 😀 😀.
kamka, neboj, kým dáme stretko, tak budú vedieť, že si tehu a nechajú ťa na pokoji 😉

janicca
10. mar 2010

áno marti nám robili viac krát a vždy to bolo len horšie a horšie aspoň podľa vyjadrenia mudr ešte sa čudovala že kde pracuje atď keď sa to stále tak z horšuje.... 😒 no nasadili sme vytamíny tak uvidíme že čo sa bude diať ....

marta222
10. mar 2010

Ja viem, moni - to je zákon schválnosti - keď trčíš doma, tak ti nepríde žiadna kontrola a keď vytiahneš päty z chalupy, už ťa aj naháňajú. Ja som tiež ešte doteraz žiadnu kontrolu nemala a tiež som bola vlani 3 a 1/2 mesiaca doma na PN.

marta222
10. mar 2010

A medzi tým ako mu robili ten kontrolný SPG si doňho neládovala žiadne vitamíny? Ozaj a čo je na to dobré? Mne poradila p. bylinkárka okrem vit. E a zinku aj robiť mu zelerový čaj - z čerstvého zeleru... Ale to mi nechce piť...

janicca
10. mar 2010

baby ja som bola minulý rok skoro 3 mesiace PN s nohou a v prvý deň nástupu do prace som si našla papier vo dverách že kontrola zo sociálky tak náhoda je blbec .... 😉 takže človek nidky nevie.....

marta222
10. mar 2010

monita81 - Štefina je Janiccino obľúbené meno 😀 😀 😀 , takže keď ti tak povie - to je vlastne "kompliment" 😀 😀 😀

janicca
10. mar 2010

áno papal aj medzi tým E a teraz máme doma volá sa to Maca hoď si to gogľa a uvidíš ja som to objednávala cez net .......aj som skušala ho natiahnúť na ten zeler ale o tom ani počuť....tomu verím ani ja zeler nemusím ... 😒

monita81
10. mar 2010

óóóóóóóó tak kompliment,aké nežnéééé a romantickéééé 🙂

janicca
10. mar 2010

martula 😀 😀 😀

marta222
10. mar 2010

jani, čo sa škeríš??? Nie je Štefina tvoje obľúbené meno? Však hej? A kedy bol tvoj drahý naposledy na SPG?

janicca
10. mar 2010

to máš pravdu .... 😉 to jedna moja kolegyňa volala druhu že Jožina alebo Štefina a ja som nevedela ako sa volá ona sa nakoniec volala Magdalénka.... 😅 😀 😀 😀 a my sme boli naposledy sa mi zdá ešte po IVF to je cca 1rok ....tak dúfam že budú aké také výsledky !!!

marta222
10. mar 2010

No, veď tieto mená sú všeobecne rozšírené a obľúbené - aj nám sem-tam šéf tak "pekne" povie, že Štefina, Jožina alebo Lojzina (alebo Justína), kým si spomenie ktorú chce zavolať a ako sa vlastne voláme 😀 😀 😀 .
Tak budem držať palce, nech má lepšie výsledky 😉 . Ozaj a ako pokračuješ s cvičením a s úpravou stravy? My sme boli v pondelok v tej posilke, aj dnes sa chystáme - a bude nás možno asi 6, to už asi nebude dobré, lebo je tam len jeden bežecký pás a keď budeme chcieť každá byť na ňom aspoň 30 minút, tak tam budeme do noci... No uvidíme, asi sa budeme musieť nejako rozdeliť...

wolfskinka
10. mar 2010

kamka no len si pekne pomalicky zvykaj na to ze ti bude zle 3 mesiace ... xixi , ale to grckanie stoji za to ... to ti hovori ta prava co negrcala ani raz ... xixi 😀

janicca
10. mar 2010

tak ako pokračujem ??? no včera som zbaštila sáčok hrozienok v mliečnej čokoláde no boli priam fantastické jednoducho som neodolala a musela som si dať veď vieš predmrchové stavy 😝 ....... ale ináč sa celkom držím aj dnes sa chystám s tou kámoškou tak uvidím .........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre